Skocz do zawartości
MarioMc

RNS 510 ogladanie DVD podczas jazdy bez przeróbek.

Rekomendowane odpowiedzi

Życzę szczęścia przy odblokowaniu DVD Free tą metodą w sofcie 6276. Naprawdę...

nie napisałem ,że mi chodzi o ten soft konkretnie ,ale tak ogólnie ,bo nie wszyscy mogą się wymądrzać mając taką wiedzę i możliwości aby samemu sobie z tym poradzić. Swoją drogą strasznie zaczepny chyba jesteś ,czy mi się wydaje ? .Jak wiesz coś więcej ,to po prostu napisz ,że to nie da rady ,ten wątek zaczynają czytać różne osoby ,i nie jest on jakiś długi ,aby znaleźć odpowiedź na wszystkie pytania.

Więc jak masz taka wiedzę ,to się podziel ,swoją drogą co nowego lepszego jest w sofcie 6276 ,aby go koniecznie wgrywać ,miałem 4120 w skodzie ,teraz mam 5... (nie pamiętam) i jakoś strasznej różnicy nie widać ,bynajmniej ja nie widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie napisałem ,że mi chodzi o ten soft konkretnie ,ale tak ogólnie ,bo nie wszyscy mogą się wymądrzać mając taką wiedzę i możliwości aby samemu sobie z tym poradzić. Swoją drogą strasznie zaczepny chyba jesteś ,czy mi się wydaje ? .Jak wiesz coś więcej ,to po prostu napisz ,że to nie da rady ,ten wątek zaczynają czytać różne osoby ,i nie jest on jakiś długi ,aby znaleźć odpowiedź na wszystkie pytania.

Więc jak masz taka wiedzę ,to się podziel ,swoją drogą co nowego lepszego jest w sofcie 6276 ,aby go koniecznie wgrywać ,miałem 4120 w skodzie ,teraz mam 5... (nie pamiętam) i jakoś strasznej różnicy nie widać ,bynajmniej ja nie widzę

 

to nie tak.... akurat trochę robię w pokrewnej dyscyplinie ale analogie są jednak te same...

są różne wersje sprzętu i różne softu. Ja rozumiem, że ktoś chce pomóc ale zbyt często wielu myśli, że jak u mnie zadziałało to i u każdego innego też musi, a to nieprawda.... a potem będzie jak to mówią płacz i zgrzytanie zębów jak się przez dobre chęci uwali cudzy sprzęt..... zresztą w tym wątku też to parę razy się przewijało........ wyjdźmy z założenia, że jak do końca nie wiadomo o co chodzi to zostawmy to tym co wiedzą..........

napisałeś o posiadaniu DVD free nie czytając dwóch postów powyżej, że to rozwiązanie akurat nie zadziałało, musi był jakiś powód........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysieeek rozumiem ,ja nie koniecznie pisałem o sofcie 6276 ,nie zrozumcie mnie źle ,sam zmieniałem soft w skodzie z 38.. na 4120 i tu było widać różnicę sam zresztą uważam ,że był najbardziej stabilny (ale to moja opinia ,nie każdy musi się zgadzać) potem w passacie i tu nie pamiętam dokładnie co było ,ale coś 38/39.. na 5-coś tam (musiał bym sprawdzić -nie zawracam tym sobie głowy) ten akurat musiałem zmienić ,bo po wgraniu nowych map ,nie zawsze mogłem zrozumieć co gada navi :) ja tylko chciałem pomóc ,bo większości softów płyta DVD FREE działa. I wierzcie mi nie wszyscy są w stanie sobie ogarnąć płytkę lub wgrać nowy soft ,który umożliwi oglądanie filmów w czasie jazdy.

 

Czekam na odp. co nowego daje soft 6276 ,nikogo nie obrażam ,nie denerwować się

 

A i jeszcze jedno mój RNS nie chciał czytać płyt DL (czy jakoś tak) i niestety zmuszony byłem wgrywać z SD ,gdybym wiedział ,że można uwalić radio to bym sie zastanowił Na forum OCP nie czytałem o takich przypadkach ,to mszę sprawdzić.A teraz pytanie czy oryginalna płyta z mapa zadziała ?

Edytowane przez sebastian7905

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rysieeek rozumiem ,ja nie koniecznie pisałem o sofcie 6276 ,nie zrozumcie mnie źle ,sam zmieniałem soft w skodzie z 38.. na 4120 i tu było widać różnicę sam zresztą uważam ,że był najbardziej stabilny (ale to moja opinia ,nie każdy musi się zgadzać) potem w passacie i tu nie pamiętam dokładnie co było ,ale coś 38/39.. na 5-coś tam (musiał bym sprawdzić -nie zawracam tym sobie głowy) ten akurat musiałem zmienić ,bo po wgraniu nowych map ,nie zawsze mogłem zrozumieć co gada navi :) ja tylko chciałem pomóc ,bo większości softów płyta DVD FREE działa. I wierzcie mi nie wszyscy są w stanie sobie ogarnąć płytkę lub wgrać nowy soft ,który umożliwi oglądanie filmów w czasie jazdy.

 

Czekam na odp. co nowego daje soft 6276 ,nikogo nie obrażam ,nie denerwować się

 

A i jeszcze jedno mój RNS nie chciał czytać płyt DL (czy jakoś tak) i niestety zmuszony byłem wgrywać z SD ,gdybym wiedział ,że można uwalić radio to bym sie zastanowił Na forum OCP nie czytałem o takich przypadkach ,to mszę sprawdzić.A teraz pytanie czy oryginalna płyta z mapa zadziała ?

 

ale on nie musi dawać nic nowego.............. ale jest np. przystosowany do sprzętu o innej budowie, innych układach, innej wydajności, itp., która niekoniecznie z racji rozwiązań musi/może honorować starsze wersje softu..... to trochę tak jakbyś chciał instalować win 10 na sprzęcie, którego szczytem możliwości jest XP, teoretycznie da się, praktycznie może nawet zadziała tylko jak długo i stabilnie... a rozwiązanie z wgrywaniem z SD to jest tzw. typowa proteza, jak działa OK, potrafi się zwalić, też prawda............. póki co to jakoś producent dla tego sprzętu nie przewidział sprzedaży map na SD tylko na płytach.. (coś w stylu jak wersje by Josi.... są działają, nie zawsze ale w większości i jest OK - to trochę jak z wersjami ROM oprogramowania na komórki, poprawiają oryginały ale łatwo z komórki zrobić cegłę... no tyle, że instalacja trochę trudniejsza niż soft do Rns-a to i może efekt końcowy mniej przewidywalny to i odważnych do zmianmniej.........)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ,no to miałem szczęście ,że się nic nie uwaliło. Czytałem również (jak pisał pab567 ) że przyczyny problemów z wgraniem z map z płyty mogą być min. 1. brudny laser ,2. starszy soft (inaczej dzieli partycje) - myślę że tak właśnie było u mnie ,tam gdzie był (u innych) soft 4120 z tą samą płytą ,nie było problemu ,a u mnie już był ,był też soft 3... , tyle że ja najpierw pomyślałem o wgraniu map ,a później gdy wystąpiły problemy z lektorem wgrałem inny soft. Wiec tym razem przy wgrywaniu nowych map powinno się udać wgrać je z płyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tek guzik (i) to gdzie go macie? Bo u mnie go niema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz gwiazdkę? To właśnie to (i) w nowym wydaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności