Skocz do zawartości
radosss

schowek na płyty cd

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Mam pytanko odnośnie schowka na płyty cd zamontowanego w passacie. Czy było to montowane fabrycznie, bo nie wygląda jak coś "dolepionego"? Mam problem z wyjęciem tego czegoś. Jest on po prostu wsunięty, czy przymocowany jakoś do popielniczki??Jeszcze jedno, ile krzyczeć za ten bajer, bo na allegro nie mogę znaleźć a nie chce się ośmieszyć z ceną;) dodam, że jest on podświetlany.

pozdrawiam

spa0433a.jpg

 

spa0435.jpg

Edytowane przez radosss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - nie wiem, jak to wyjąć, ale na 100% jestem chętny na ten schowek, o ile nie wyjedziesz z kosmiczną ceną. Bardzo proszę o kontakt w tej sprawie, zależy mi właśnie na takim schowku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do passata ciężko znaleźć, na forum golfa chłopaki krzyczeli za takie coś 150 zł... w wolnej chwili wyciągnę i pewnie sprzedam, bo radyjko mi łajzy ukradli....:mad: a pastuszek i tak do ludzi pójdzie....

Tak naprawdę, to fajna sprawa, jeżeli ktoś ma radyjko cd.Jak jeszcze miałem radyjko to fajnie się z tego korzystało:)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam taki bajer na kasety i powiem ze trzyma się to na dwie blaszki u góry (zdjęcie poniżej) to na cd możne być podobnie mocowane ,ale nie jestem pewny na 100%

Idzie się trochę namęczyć by to wyjąć.

 

Pozdrawiam rmaro

 

img4272a.jpg

 

img4273z.jpg

 

img4274t.jpg

 

img4272a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki rmaro ,pewnie ten sam system w schowku na cd. Nie pozostaje mi nic innego jak ciągnąć na siłę, choć przyznam, że jak próbowałem to nie chciało się ruszyć. Widocznie zbyt delikatnie do tego się zabrałem...

Edytowane przez radosss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość długo polowałem na ten rarytasik i na allegro nie znajdziesz żadnego poniżej 100zł - wszystko zalezy od stanu. Ja kupiłem mój od Kreska za 115zł w idealnym bez żadnej ryski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckim e-bay'u używki na aukcjach osiągają około 20euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ebay.de są, ale głównie do golfów. do passata obecnie jedna sztuka nówka licytacja na 55 euro stoi......

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena kosmiczna.... ponad 2 stówy za kawałek plastiku o lol :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cena kosmiczna.... ponad 2 stówy za kawałek plastiku o lol
Ale wiesz, jakby nie było, jest to już rarytasik :) chociaż ja bym 200zł za to chyba nie dał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena minimalna 100, maksymalna 150 w zaleznosci od stanu.

 

Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze coś odnośnie tego wątku.Czy ten schowek był montowany oryginalnie w fabryce??? Spotkałem się z dwoma rodzajami, z zewnątrz niby identyczne. Jeden z napisem fisher, zapewne jakiś producent akcesoriów, drugi- taki jak u mnie w passku bez napisu, ale ze znaczkiem vw wytrawionym w plastiku jak na częściach oryginalnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dotychczas spotykałem się z tymi fishera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem orginalny z numerami VW.

Pewnie zamontowany w fabryce, passat byl bardzo bogaty wraz z czarna hellka z przodu i tylu.Wersja exclusive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd się w moim znalazł, bo mam wersję gl, ale też siedzi z numerem i znaczkiem vw. Jeszcze jedno: czy fisher jest podświetlany???Bo ten oryginalny jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd się w moim znalazł, bo mam wersję gl, ale też siedzi z numerem i znaczkiem vw. Jeszcze jedno: czy fisher jest podświetlany???Bo ten oryginalny jest...

a ja myśle ze miałeś bogatego 1 właściciela skoro sobie zamówił taki gadżet choć moze wtedy to tyle nie kosztowało co teraz :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie tak:) dziwna wersja jakaś mojego passka : abs jest ale nic więcej z elektryki....antena w szybie , filtr od wersji bodajże z klimą, ale jej nie mam:) szyber szklany, pewnie przekładany z b4...z tym wyposażeniem w passatach to czasem naprawdę dziwne mixy robili....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności