Skocz do zawartości
SzafaZiom

automaty elektrycznych szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... mam w passacie 4 elektryczne szyby i mały problem.... gdy chce otworzyc szyby to wystarczy ze na chwile wdusze guzik od otwierania i szyby same opadają na dół (wszystkie 4) a gdy chce je zamknąc takim sposobem to przednie automatycznie idą do góry a tylne nie;/ musze trzymac guziki tak długo az sie zamkną;/ wie moze ktos czym moze to byc spowodowane;/ prosze o odpowiedz i z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to w ogóle automatu w tylnych szybach nie ma. Muszę trzymać przycisk przy opuszczaniu i przy podnoszeniu. Na http://www.passatplus.de/ jest gdzieś opis, jak zrobić automat w tylnych szybach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak powinno być, zastanawia mnie tylko dlaczego tylne szyby same się opuszczają, tylne trzeba zawsze trzymać przycisk przy otwieraniu/zamykaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dlaczego w dół jest automat a w góre nie.... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego w dół jest automat a w góre nie.... ;/

ano żebyś dziecku lub psu głowy nie przyciął

sorki ale nie mogłem się powstrzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ano żebyś dziecku lub psu głowy nie przyciął

sorki ale nie mogłem się powstrzymać

 

Akurat za to, to odpowiada zupełnie inny czujnik. I jest w każdych drzwiach niezależnie od tego, czy jest automat podnoszenia szyb, czy nie ma.

 

Po mojemu automat na tył, to porażka. Chyba, że ktoś tam włożył przycisk dwustopniowy, jak na przodzie. Jakbyś miał ori przyciski i automat w górę i w dół, to okno byś mógł tylko całkowicie otworzyć lub zamknąć. Nie zatrzymywało by się gdzieś w pośrednich położeniach... I chyba dlatego ktoś tam założył automat do szybkiego otwierania (przewietrzanie), a do zamykania już nie, byś mógł domknąć sobie szybę tak, jak Ci się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności