Skocz do zawartości
leszekpmi

Navi firmy V&S kto ma?Opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie kolegów!!!!!Posiadam Passata b6 i jestem zainteresowany zakupem navi do tego auta.Czy ktoś z Was ma navi do b6 tej firmy?Znalazłem ją na Allegro w cenie 2500zł,i się zastanawiam.Jeśli ktoś ma ją to proszę o wszelkie komentarze i opinie.Jej plusy i minusy.Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusy to wielofunkcyjność ... chodzi na oprogramowaniu WIN CE 5.0 więc można wgrać tam wszystko, wadą jest to że to typowo chiński wyrób ... jak trafisz dobrą sztukę to będzie chodzić latami a jak trafi się bubel to będziesz odsyłał co miesiąc do serwisu. Chińskie wyroby zazwyczaj warto kupować ale tylko pod warunkiem 2 letniej pisemnej gwarancji ... co w przypadku chińskiego sprzętu jest nierealne bo producent w chinach daje na max 1 rok. Wyroby V&S sa najlepsze z jakimi się spotkałem jeżeli chodzi o wykonanie i niezawodność więc mimo gwarancji na 1 rok to i tak warto zaryzykować bo jakby coś było nie tak to w ciągu pierwszych 3 miesięcy będziesz o tym wiedział ... jak nic nie będzie się działo to radyjko posłuży bardzo długo.

 

sam sprzedaje chińskie wyroby z importu więc znam temat z autopsi :)

 

tego typu nawigacje mam za max 2100zł :)

 

www.xsonic.pl

www.autodrive.pl

Edytowane przez Marios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Leszekpmi moja rada dla Ciebie to tylko i wył RNS 510 do kupna w cenie ok ok 1800 do 2500 i powiem Ci, że rewelka sam takowe posiadam. Przy odrobinie samozaparcia możesz zdobyc dobre Mapy do tego. Poza tym obsługa będzie intuicyjna, a urzadzenie wysokiej jakosci. Niewątpliwym plusem są wskazania Navi na MFD (miedzy zegarami). Oczywiście ostateczną decyzje pozaostawiam Tobie. Ja jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam RNS510 posiadam od 3 miesiecy i jestem mega zadowolony!!! Co orginał to orginał!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Kolegów.Dzięki piękne za opinie.Wybaczcie że tak długo nie odpowiadałem ale co dopiero wróciłem z trasy.Mam pytanie do Kolegów co posiadają RNS510,czy te navi odtwarza sama filmy dvd czy potrzeba do tego jakieś przystawki.Z góry dziękuje i pozdrawiam.

 

---------- Post added at 21:40 ---------- Previous post was at 20:25 ----------

 

Witam ponownie.Mam jeszcze jedno pytanie.Morze ktoś z Was posiada nawigacje firmy Zenec.Proszę o opinie.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

navi RNS510 ma wbudowane DVD wystarczy wrzucić tylko płytkę i hula!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz nowy ZENEC 2010 w pełni kompatybilny z FIS, czyli tak jak oryginalna navi pokazuje strzałki, w pełni kompatybilna kierownica a nie tylko Volume. No ale kosztami przebija 510 z BT premium nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Ponownie.Jeśli macie czas to napiszcie co te rns510 potrafi?Jakie ma dodatkowe funkcje?Czy ma dodatkowe wejście jak np.usb,czy jecka.DZięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RNS to bardzo dobre radio, CD, mp3, DVD i NAVI w jednym. Posiada dotykowy ekran a o szczegółach najlepiej poczytać w instrukcji: http://navi-forum.pl/dload.php?action=file&id=6

 

Niestety RNS510 nie posiada praktycznie żadnych bezpośrednich wejść (usb, chinch ani jack) Jeżeli chcesz podłączyć zewnętrzne urządzenie to koniecznie musisz mieć adapter. Ostatnio widziałem adapter USB na allegro. (koszt ok 400 zł).

Można również podłączyć kamerę cofania - jednak również musisz mieć adapter - na allegro koszt ok 1000 zł + oczywiście kamera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

też się zastanawiam nad zmianą mojego mfd dvd na rns 510 szkoda tylko że nie czyta divix i brak portu mp3.A pytanko mam jeszcze czy posiada polskie menu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak narazie nie ma polskiego menu ani lektora,ale zbytnio nie przeszkadza to w obsłudze, która jest bardzo prosta,pozatym w nawigacji RNS510 jest wejscie na Karte SD gdzie mamy zawsze dodatkowo kilka GB oprócz dysku twardego!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.Morze ktoś z was ma nawigacje v&s jak w tytule napisałem.Bo ja mam zamiar ją nabyć.A wolał bym nie być królikiem doświadczalnym.Będę dzwonił do firmy która je posiada.Tą navi znalazłem na Allegro w cenie 2500zł, a firma znajduje się w Toruniu.Jeśli coś wiecie, to piszcie.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jestem nowym użytkownikiem Passata B6 z 2007 roku. Mam tam zestaw MDF 2 i chciałbym go zamienić na coś lepszego. Zastanawiam sie nad RNS510 ale włąsnie brak tam wejść na usb czy iPoda a w moim przypadku to ważne. Zastanawia mnie jednak ten dysk w RNS510 Jak sie wrzuca na niego dane skoro nie żadnych wejśc poza SD ?

 

Tak czy siak chcialem sieporadzić Was co do poniższych.

Na allegro znalazłem następujące urządzenia.

http://allegro.pl/item1182567228_oryginalne_radio_2din_peiying_py_9930_do_vw_passat.html

 

http://allegro.pl/item1183870447.html

 

i to:

http://allegro.pl/item1173188860_qubec_nawigacja_do_volkswagena_gps_automapa.html

 

 

Co o tym sadzicie?

Może ktoś użytkuje takie urządzenie? Chętnie poznałbym Wasze spostrzeżenia na ten temat.

Z gory dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do RNS510 jest MDI adapter który ma obsługe Ipoda i USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos może się wypowiedzieć na temat tego urządzenia? http://allegro.pl/v-s-7-vw-hd-sharp-win-6-0-gps-dvd-divx-tv-i1252597120.html

 

Z opisu wynika, że ma wszystko co RNS510 i dodatkowo:

wbudowany tuner TV

wbudowany Bluetooth

WinCE 6.0

czyta DVD, CD, VCD, DivX, MP3, MP4, AVI

oraz

sterowanie z kierownicy

wyświetlanie między zegarami

czujniki cofania i climatronik na wyświetlaczu

 

razem za cenę trochę większą niż RNS510.

Jedyne czego nie posiada to wbudowanego HDD.

 

Czy ktoś może się wypowiedzieć co do jakości tego urządzenia bo poważnie myślę o zakupie

dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest teraz nowy ZENEC 2010 w pełni kompatybilny z FIS, czyli tak jak oryginalna navi pokazuje strzałki, w pełni kompatybilna kierownica a nie tylko Volume. No ale kosztami przebija 510 z BT premium nawet.

Witam. A jam takie doświadczenia z ZENEC 2010: Radio i RDS jest nie do zaakceptowania. Mała czułość odbiornika, szumy i trzaski w trasie. Trzeba jeździć pod nadajnikiem. RDS bardzo prymitywny. Na trasie RDS wyszukuje tylko aktualnie słuchanej stacji. W dalekiej podróży stacje, które zostały zaprogramowane nie będą wyszukiwane. (Tak jest niestety również w PEIYING 9930 i V&S i innych chińczykach ). Pozostaje ręczne szukanie stacji. Przekonacie się o tym jadąc na wakacje, ale wtedy będzie za późno. Reszta może być. Zestaw głośnomówiący z mikrofonem zewnętrznym do zaakceptowania. Dźwięk CD/DVD OK. Nawigacja IGO8 działa dobrze. Czuły precyzyjny ekran. Oddzielna regulacja dźwięku zapowiedzi nawigacji. Łatwa reg. świecenia ekranu ( w słońcu nic nie widać !!) . Nie da się wgrać !!! AUTOMAPY bez konsekwencji na działanie całego ZENEC 2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szymchicago

Czesc. Chcialbym wymienic w swoim passacie panel sterowania. Posiadam teraz panel dotykowy ale bez navi, chcialbym kupic cos takiego http://www.ebay.com/itm/Dash-GPS-Navigation-Radio-DVD-iPod-Bluetooth-VW-Volkswagen-Passat-07-2012-/290794223425?_trksid=p2045573.m2042&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D27%26meid%3D3687030412888155741%26pid%3D100033%26prg%3D1011%26rk%3D1%26sd%3D290794223425%26

 

Czy wystarczy wyjac stary i wlozyc nowy? Czy funkcja rozmow przez telefon wymaga zakupu jeszcze czegos, czy wszystko jest zawarte juz w tym panelu?? Dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio to ma wszystko w sobie telefon tez. Lecz w chwili obecnej jest troche przestarzale, nie mowiac o tym ze to chinczyk i jak pewna jest jego gwarancja. Bo lubia szwankowac,niedopracowany soft, itp. Osobiscie rozejzal bym sie za czyms nowoczesniejszym np.http://www.ebay.de/itm/VW-AUTORADIO-SKODA-SEAT-PASSAT-GOLF-NAVIGATION-GPS-DVD-NAVI-Sharan-Dualzone-64GB-/261132341298?pt=CE_Auto_Hi_Fi_Autoradios&hash=item3cccb35032

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Becker Active 43 Talk świetny dla tych, dla których ważny jest nieograniczony dostęp do telefonu. Dzięki wbudowanemu zestawowi głośnomówiącemu Bluetooth można rozmawiać bezpiecznie w trakcie jazdy nie łamiąc przepisów. Ma też wiele funkcji wspomagających prowadzenie pojazdu, m. in.: kanał wiadomości o ruchu drogowym TMC, widok terenu 3D i rzeczywisty widok skrzyżowań 3D, które przypomną w odpowiednim momencie o kolejnym manewrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności