Skocz do zawartości
piotr0488

[B5FL] Nakładka końcówki tłumika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chce kupic do swojego passka jakas koncowke wydechu, tylko nie wiem co wybrac i co bedzie pasowac pod wzglegem wygladu, kiedys widzialem na forum podwojna, plaska i szeroka ale nie moge znalesc w necie,,, czekam na jakies propozycje.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jedyne końcówki, które są widoczne w 3BG i ładnie przy tym wyglądają, to oryginalne z Passata W8, razem z dokładką pod zderzakiem fabryczną...

Inne końcówki są nieciekawe-nie pasują to tych aut niestety-takie jest moje zdanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys widzialem taka na samochodzie i pozniej szukalem i juz nie moglem znalesc, bo chcialem napisac do wlasciciela a na allegro nie moge takiej znalesc, jesl chodzi od W8 sa ladne ale niedawno co kupilem dokladne z czujnikami a nie chce jest ciac a z wyciecami na rury ciezko jest dostac..

koncowka.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tylek 3bg z zaslonieta koncowka jest taki gladki,symetryczny i stylowy,ze wydech po jednej stronie(jeszcze zbyt duzy to juz calkiem) zniszczyl by to wszystko.Jedyne wyjscie to po obu stronach ale jak to do 1.9 tdi to odrazu bije wiocha.Chyba chyba ze bylo by to profesjonalnie zrobione czyli dwie puszki a nie jedna i tylko "rurka" udaje druga.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem tylek 3bg z zaslonieta koncowka jest taki gladki,symetryczny i stylowy,ze wydech po jednej stronie(jeszcze zbyt duzy to juz calkiem) zniszczyl by to wszystko.Jedyne wyjscie to po obu stronach ale jak to do 1.9 tdi to odrazu bije wiocha.Chyba chyba ze bylo by to profesjonalnie zrobione czyli dwie puszki a nie jedna i tylko "rurka" udaje druga.Pozdro
po co 2 puszki, ciągniesz od jednej 2 wyjścia i basta. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co bedzie pasowac pod wzglegem wygladu

oryginał (jak nic wiejskiego nei wystaje z pod auta)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mnie przekonaliscie, zostaje przy serii , dzieki za odpowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to mnie przekonaliscie, zostaje przy serii , dzieki za odpowiedzi...

flaszkę wisisz :zdrowko:

:D

 

 

 

 

 

a przy okazji podpinając się pod temat:

wydłużone rurki wydechu wygięte do góry (wystające poza auto):

-jakieś pomysły aby poradzić sobie ze zbierającą się wodą (po deszczu lub po opadach sniegu) w wydechu?

-myślicie, że na końcówce takiego wydechu temperatura może być tak duża aby lakier jakim będą pomalowane nie wytrzymał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/koncowka-wydechu-kw7-elipsa-100x84-passat-i3654674832.html

 

Co sądzicie o takim czymś jesli zamontował bym po obu tronach do orginalnego zderzaka?

Czy lepiej uciąć rury na prosto i wyjście z dokładki zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buri2604 proszę cię nie rób tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahaaaaaaa. No to rezygnuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ta sie podoba wystający wydech :D

 

Zapodaje fotkę która skopiowałem gdzieś z internetu. Jeśli to nasz forumowicz to z góry przepraszam że jeszcze Twojego tematu nie znalazłem :D Sory też za kopiowanie... ale coś takiego mi się marzy u siebie ;)

_DSC4571.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam tego kolesia od czarnego passata a wydech ma od W8 chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież to furacz Jaca :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podepnę się pod temat. Mam oryginalny podwójny wydech i chcę założyć końcówki jak powyżej na zdjęciu jak w W8. Dzisiaj właśnie odebrałem oryginalną dokładkę z wycięciami z ASO, pozostaje teraz tylko kupno końcówek. I nie wiem jakie wybrać żeby spasowały pod to wycięcie w tej dokładce , jak mierzyłem to jest wychodzi szerokość do max 17cm.

Może ktoś ma już to zrobione i wie jakiej średnicy końcówkę najlepiej kupić żeby idealnie spasowała??

 

Co myślicie o tym:

http://allegro.pl/koncowka-tlumika-wydechu-rury-wydechowej-podwojna-i3604024336.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje poszukac koncowek Ultera sa naprawde dobrze wykonane mialem w audi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o tym żeby z tyłu przedłuzyc koncówke . tak jak orginał tylko z czegoś "świecącego " zeby ją było troszke widać pod zderzakiem. (troszke :D nie 10 cm ) i zagieta w doł ,bez żadnego wycinania zderzaka .?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:hmm :stop

 

tu passat mojego kolegi z klubu w irlandii , piekny passat , wszystko czysto i na ori gratach

 

pamietaj Less is More !

 

4jpo.jpg

Edytowane przez IcoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:hmm :stop

 

tu passat mojego kolegi z klubu w irlandii , piekny passat , wszystko czysto i na ori gratach

 

pamietaj Less is More !

 

[ATTACH=CONFIG]109873[/ATTACH]

przeciez to passek odnas z forum kolegi Bart_ :D bardzo dobre mi znany passek jak i wlasciciel. a co do wydechow ja osobicsie mam ori z W8 trudne do znalezienia ale ultera sa podobne

Edytowane przez passat 4motion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:hmm :stop

 

tu passat mojego kolegi z klubu w irlandii , piekny passat , wszystko czysto i na ori gratach

 

pamietaj Less is More !

 

[ATTACH=CONFIG]109873[/ATTACH]

 

 

Hej Icon,

Miło mi, że podoba Ci się mój passacik.

Dokładnie - jak napisałeś - ja trzymam się zasady "Less is More" choć mam trochę niespodzianek w zanadżu na 2014 ;)

 

Co do końcówek - jeżeli ktoś chce 4 z tyłu to jak dla mnie jedyne, które dobrze wyglądają to orginalne od W8 i wspomniane Ultery.

Z Ulterami jest jednak problem z upchaniem bo nie ma tam miejsca z prawej strony zbyt wiele.

 

Co do zagiętych w dół to jak dla mnie jedynie taka opcja jak u kolegi LucasG60:

sc70.jpg

 

 

przeciez to passek odnas z forum kolegi Bart_ :D

 

Dzięki Marcin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności