Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Listwy i lusterka malowałeś czy to ori w kolorze nadwozia? marzy mi sie cos takiego od kiedy zobaczylem to zdjecie...

Co sadzicie o tym wozidle?

25545659.jpg

Edytowane przez wilus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj pasek rozebrany u lakiernika stoi robiona jest konserwacja, zaprawki w miejscach gdzie rdza szla + reanimacja podsufitki czyli oklejenie nowym materiałem. Szyberdach ktory mi nie działał zostal rozebrany i okazalo sie ze prowadnica lewa jest zlamana... caly dzien dzwonie po okolicznych szrotach itp i nikt tego nie ma... kupil bym nawet caly szyber... nawet moze byc szklany byle by byl w dobrym stanie lub prowadnice.

Co do malowania listew i lusterek to pytalem kolesia u ktorego mam auto i mowi ze farba po jakims czasie by zlazila.... wiec wycofałem sie z ich malowania.... btw rozpoznaje moze ktos co to za flunek na tym pasku jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupil bym nawet caly szyber

Zapodaj na forum w dziale szukam może ktoś ma...

Co do malowania listew i lusterek to pytalem kolesia u ktorego mam auto i mowi ze farba po jakims czasie by zlazila.... wiec wycofałem sie z ich malowania

Farba nie oblezie jak zabezpieczysz plastik specjalnym podkładem.

 

No to kiedy ten wypad na browara w końcu?

 

 

Ponieważ już mamy parę osób z okolicy postanowiłem zedytować pierwszy post i wkleić do niego listę "naszych" sanockich passatów. Mam nadzieję że będzie nas przybywać i że wszyscy aktywnie będziemy się udzielać i spotykać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DJ.TUNING a mnie nie wpisałes<zły>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Zapodaj na forum w dziale szukam może ktoś ma...

 

Dzis bylem w hucie poręby po szyber szklany kompletny z paska b3 w idealnym stanie dałem 100zl:P juz zawieziony do lakiernika:) czekam tylko na podsufitkę aż tapicer ja zrobi i autko będzie gotowe:) ale to dopiero w przyszłym tygodniu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Listwy i lusterka malowałeś czy to ori w kolorze nadwozia? marzy mi sie cos takiego od kiedy zobaczylem to zdjecie...

Co sadzicie o tym wozidle?

Ładne wozidło xD też by mi sie obrysówki przydały, bo z tyłu mam akurat pomarańczowe klosze.

 

To jest orginalny kolor listew i lusterek. ;P seria

 

Śliczny jak na B4

Dzieki, że sie podoba. =)

 

Dzis bylem w hucie poręby po szyber szklany kompletny z paska b3 w idealnym stanie dałem 100zl:P juz zawieziony do lakiernika czekam tylko na podsufitkę aż tapicer ja zrobi i autko będzie gotowe ale to dopiero w przyszłym tygodniu

 

Niech Ci go dobrze nasmarują. xP

Czemu mi nie cytuje chociaz wciskam "cytuj" ?

Pozdrawiam ;)

Edytowane przez MsKondri
naumiałem sie cytować =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"piotr647" z tym w humniskach to jest bardzo dobry pomysł ja raczej myślałem o parkingu pod Brzozowskim ratuszem /.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kondri nie cytuje bo najpierw trzeba zaznaczyć fragment tekstu a potem dopiero wcisnąć cytuj.

 

DJ.TUNING a mnie nie wpisałes<zły>

już naprawione tylko zapodaj jakąś fotkę żebym mógł dokleić

 

"piotr647" z tym w humniskach to jest bardzo dobry pomysł ja raczej myślałem o parkingu pod Brzozowskim ratuszem /.....

 

Ja też uważam że te Humniska to ok pomysł bo można siąść w barze i ślinić się przez okno do naszych pasków :-D a z pod ratusza to kawałek do jakiegokolwiek lokalu. i w dodatku wiecznie zapchany jest ten parking.

 

I jak znacie jakichś forumowiczów z okolic których nie ma jeszcze w naszej grupie to wiecie co zrobić?

 

Ustalam kolejny termin spota na 15.11.2009 miejsce Humniska, i zakładam oddzielny oficjalny temat odnośnie tej sprawy.

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=675609#post675609

Edytowane przez DJ.Tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dj masz zdjecie

aaa.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów z Sanoka i okolic. Czarny Passat z Krosna pozdrawia:)

P1120642.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilus widziałem ostatnio cię w Sanoku. Ty dalej śmigasz na tych obcych tablach?

 

Ten lokal w Humniskach jest całkiem przyjemny. Myślę że to będzie nasza stała "baza wypadowa" A tak w ogóle to może by poszedł w ślady klubów z innych forów i ustalił faktycznie jakieś stałe miejsce na spoty i może zaczęli byśmy się spotykać regularnie powiedzmy, na początek raz w miesiącu, przykładowo każdą trzecią sobotę miesiąca. Może by się udało jakoś wpisać taki pomysł w grafik, jak myślicie?

Edytowane przez DJ.Tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wilus widziałem ostatnio cię w Sanoku. Ty dalej śmigasz na tych obcych tablach?
Niestety tak bo zeby dostac brakujaca czesc szwedzkiego dok. to musialem wyslac reszte oryginalu tam do Szwecji, no a teraz czekam juz na komplet:P a gdzie mnie wypatrzyłeś?:P tak z ciekawosci:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem twojego paszcza jak wysiadali z niego starsi państwo na parkingu za kościołem farnym ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzice mi auto podprowadzili:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej panowie i panie nie wiem dlaczego nikogo z Sanokanie było w Humniskach i mam nadzieję że się to nie powtórzy :mad: . Nie wiem zresztą co się dzieje że aktywność spadła w temacie, ludzie czy wy faktycznie tylko po to jesteście na forum żeby szukać porad?:639:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem codziennie na forum. zima przyszla i zaczyna sie zła jazda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również prawie codziennie lukam na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności