Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jacu6X6 Pozwoliłem sobie na zamieszczenie takiego tematu bo staram się obudzić troszeczkę ludzi z mojego miasta.

 

I tak jak w temacie, i w PM które wysłałem do wszystkich zarejestrowanych, którzy wpisali że są z Sanoka albo okolic.

Wpisujcie się i zamieszczajcie foty swoich wozideł. Trzeba wreszcie pobudzić nasz region do działania i pokazać że na Podkarpaciu passat nie służy tylko do przemytu i wożenia kapusty i ziemniaków na targ.

 

I żeby coś się zaczęło dziać pierwsza fota w temacie to mój Sanocki Passat:

ae80e077b2cfda3bm.jpg

 

 

Lista osób aktywnych. Czyli kogo szukać i zaczepiać w okolicy :-D:

1-DJ.Tuning

ae80e077b2cfda3bm.jpg

 

 

2-piotr647

attachment.php?attachmentid=17014&stc=1&thumb=1&d=1253777410

 

 

3-wilus

b05f7039fe8c3995m.jpg

 

 

4-kkynekk

attachment.php?attachmentid=17217&stc=1&thumb=1&d=1254255218

 

 

5-tnt1200

attachment.php?attachmentid=17898&stc=1&thumb=1&d=1255875435

 

 

6-grzesiekryn

37500d406daebffcm.jpg

 

 

7-rafał bober

attachment.php?attachmentid=18539&stc=1&thumb=1&d=1257068417

 

 

8- krissy

attachment.php?attachmentid=18932&stc=1&thumb=1&d=1257851047

 

 

9- MsKondri

4b33f16f51da8fbfm.jpgdsc00088pj.th.jpg

 

10- matissnk

attachment.php?attachmentid=22297&stc=1&thumb=1&d=1264325855

 

 

11- lukasz_683

12- Matrix_pl

 

 

13- HaVWranek

fb4838467cf473cfm.jpg71088a4b5919d865m.jpg nowa "padaka" HaVWranka Oznakowana

 

14- Adam75pl

p8210188.th.jpg (SPRZEDAŁ PASZCZA :-( )

attachment.php?attachmentid=40123&stc=1&thumb=1&d=1289724539Kupił bejke

15 - qdlik

034039ebd7c19682m.jpg

Edytowane przez DJ.Tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze. ja jestem posiadaczem vw passata 1,9TD z 1991. jestem spod Brzozowa.ta plamka kolo auta nie pochodzi z tego tylko z wczesniejszego. moj passat nie jezdzil na ukraine ani nie mam zamiaru jezdzic.

DSC00397.jpg

DSC00398.jpg

Edytowane przez piotr647

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! i od razu dziękuje za pm:) ja jestem posiadaczem paska od maja tego roku:) jestem jak najbardziej "ZA"! spotkaniem sie i wymiana sugestii tudzież poogladaniu swoich vw:)

b05f7039fe8c3995m.jpg cedf47d62742a0a5m.jpg bdcb69456fc41543m.jpg 837dbff5d39443c8m.jpg

a%3E

Edytowane przez wilus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ruszyło :-D. Witam kolegów w temacie nie tylko dla ludzi ziemi sanockiej ;-).

Edytowane przez DJ.Tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wilus - jak sie patrze na twojego passata to jak bym swojego widział :D

no identyko tylko benzynke mam a nie grzechotnika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe to milo:) może wkleisz jakieś fotencje swojego wózka?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze :D

 

pasio akurat w trakcie sprzedazy :)

 

INFO: dla osob ktorym odrazu nasuneło sie pytanie:|

Sprzedajesz passata?? czym bedziesz teraz jezdził??

 

Moja odpowiedz:

Passatem :D - tylko ciut innym

foto 1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widze ze Twoj to mlodszy brat mojego:D a i blendy ma przydymione:) Chcial bym sobie zamontowac dokladke pod zderzak tak jak ma DJ w b3:P tylko nie wiem z kad to dorwac i ile kosztuje:P a druga sprawa czy w kolor listw?(czarny) czy czerwony jak nadwozie... hmm no i jak to w ogole by wygladalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

listwy czarne bym osobiscie zostawił a co do dokładki to jest duzo mozliwosci. Najprosciej popytaj tych co maja jakies szerokie dokladki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcial bym sobie zamontowac dokladke pod zderzak tak jak ma DJ w b3:P tylko nie wiem z kad to dorwac i ile kosztuje:P

 

Dokładka kosztowała mnie 160PLN+Malowanie a adres sklepu internetowego znajdziesz w temacie mojego passata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzięki za pm i zaproszenie do tego tematu. Mój sanocki Passat wygląda jak na poniższym obrazku. Posiadam go od lutego tego roku. Jak na razie służy mi dobrze ;). Pozdrawiam i do zobaczenia na ulicach Sanoka i nie tylko.

1.jpg

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładniutki:) miliona kilometrów życzę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kkynekk czy te foty nie były robione czasami na sadowej pod samymi kiczurami?

 

Jeśli tam mieszkasz to musimy się kiedyś spiknąć na bronka do Klaudii jak będę u rodziców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bomba:) tylko kiedy , gdzie i o ktorej?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJ.Tuning niezła spostrzegawczość :) co do miejsca robienia zdjęć dokładnie tam pod takim nowym zielonym budyneczkiem a ja mieszkam w blokach w tej okolicy :). Co do spotkania się czy w Klaudii czy organizacji spota to ja muszę wiedzieć troszku wcześniej i wtedy będę próbował się zorganizować. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DJ.Tuning niezła spostrzegawczość co do miejsca robienia zdjęć dokładnie tam

 

Mieszkałem całe życie na Sadowej to ciężko nie poznać mojej ulicy :-D

Co do spotkania się czy w Klaudii czy organizacji spota to ja muszę wiedzieć troszku wcześniej i wtedy będę próbował się zorganizować.

 

Jasna sprawa, nikt przecież na hura nie organizuje takich spraw.

 

O spota ogólnego pytał mnie przez GG Piotr647. Myślałem w związku z tym że on jest z Jasienicy, o miejscu gdzieś w połowie drogi. Ale w końcu doszedłem do wniosku że na razie tylko on jest stamtąd, więc propozycję mam następującą:

 

Wie ktoś czy karczma na skansenie jest otwarta? Bo Przyszło mi do głowy co by się wybrać tam na browarka w najbliższą niedzielę tak koło 14-15 można by posiedzieć i pogadać.

 

Bo jeśli nie skansen to może kino tam też jest fajnie i można spokojnie posiedzieć nawet i z dziećmi.

 

Chyba że ktoś ma jeszcze inny pomysł na miejscówkę. Tak żeby było kawałek wygodnego parkingu co by parę fotek prysnąć i miejsce do posiedzenia i skonsumowania kufelka czy dobrej pizzy i tak żeby sie zmieściło kilka osób do lokalu i dzieci nikomu nie przeszkadzały.

 

Czyli tak: Spot niedziela godzina 14. Miejscówka do uzgodnienia. Czekam na propozycje.

Edytowane przez DJ.Tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bah w najbliższa niedziele mam akurat zjazd na studia w Krakowie;/ poza najbliższym weekendem mógł bym w każdy dzień:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha tak myslalem ze to Ty:D nie nie na stale, mam wszystkie papiery załatwione od przeglądu przez celny,skarbówkę i ubezpieczenie natomiast w urzędzie komunikacji stwierdzili ze brakuje mi 4rtej części papieru rejestracyjnego szwedzkiego ktora przyjedzie po 15stym do m nie jako duplikat z tamtejszego urzedu bo gdzies zaginęła:D i nie otrzymalem jej przy zakupie:P ale babka w komunikacyjnym powiedziala ze moge tak jezdzic ale ze mam przynieść ta 4rta czesc;P

Ps. moj woz przy Twoim to jak na szczudlach wyglada:D heh tam bym chcial obniżyć... ale nie stac mnie na gwinty:( jak narazie;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności