Skocz do zawartości
JACU6X6

Pogaduchy podkarpackie - o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

JACU6X6 ja dzis Twoja maszyne widzialem w Tarnobrzegu, bylem na chwile u znajomego i przejechalem obok kosciola sprawdzic czy passacik jest zaparkowany.

 

I o godzinie okolo 10 z tego co pamietam go ujrzalem. Na zywo 100x lepiej niz na zdjeciach wyglada. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie wystarczajaca liczba postow (sensownych) i beda wlepy na paszteta. ;)

 

Swoja droga, JACU6X6 znasz w regionie jakichs fachmanow od szyb dobrych? Bo ostatnio jadac za tirem cos mi w szybe uderzylo i mam odprysk, a przed zima pasuje sie tym zajac w jakis sposob...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki to ja bym nie ruszał odprysk to nie tragedia. Dziś jechał za mna kolega KOWALO od tbg potem oczywiscie mnie wyprzedzil ale nawet nie zatrąbił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wygląda tak jak zakłada plan

 

Jacek ja by już wyglądał 100procentowo dla ciebie, to by znaczyło że gorączka ci przeszła ;-)

 

Wpienia mnie to że w Sanoku dalej cisza. Poza tym że jedna osoba odezwała się na PW to poza tym nic.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to ja widze malo osob udzielajacych sie na forum z regionu podkarpacia, w swietokrzyskim sprawa ma sie inaczej i mnie zastanawia czemu...

 

Swoja droga, dzis skonczylem garaz przerabiac. Wiec zaraz zabieram sie za karcher'a gabki i inne srodki czystosci i ide potwora wypucowac, bo mu sie nalezy za prawie 2 miesiace stania na sloncu/ deszczu na polu.

 

Moze dzis temat z nim w roli glownej powstanie, kto wie, kto wie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomalutku sie robi, dziś zadziałał ostatecznie podpięty moduł zdalnego odpalana, działa i z balkonu i z kuchni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milczące duchy z podkarpacia w piątek po poludniu smigam do Krosna mine kogoś po drodze???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza.

 

Ja jutro jade zalatwic biuro pracy, potem do znajomego ktory mieszka nie daleko Ciebie JACU6X6. Jak zabiore aparat to strzele fotke Twojemu i mojemu potworowi. Ewentualnie bede sie chcial z Toba zgadacponiewaz planuje pare modow w krowie i trzeba mi czlowieka obeznanego w temacie.

Edytowane przez Koucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mylisz sie mieszkam w tarnobrzegu centralnie naprzeciwko kościoła

Hmm, jakoś nie widziałem tam paska z forumowym logo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomalutku sie robi, dziś zadziałał ostatecznie podpięty moduł zdalnego odpalana, działa i z balkonu i z kuchni

Jacuś jak to cudo działa i ile cię kosztowało? działa w obie strony? włącza i wyłącza?

 

Milczące duchy z podkarpacia w piątek po poludniu smigam do Krosna mine kogoś po drodze???

 

kurcze że też nie mogłem wpaść na forum. Na 100 byśmy musieli się na mini spota zgadać. Szkoda

 

 

We środę byłem pierwszy dzień w nowej pracy i zaraz rano na parkingu wypatrzyłem dwie śliczne B4. Jak tylko się zadomowię w zakładzie i namierzę właścicieli będę ich namawiał na aktywny udział w życiu forum :-D bo w końcu ładnych passatów nigdy za wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm, jakoś nie widziałem tam paska z forumowym logo.

Ja bynajmniej tez nie. Ale na czasie dojda dwie wlepy na auto. Moze ktos mnie w TBG rozpoznn. ;)

 

Poza tym temat o potworze juz wczoraj napisalem. Linka macie w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowalo stoi na wysepce a ty jak wyprzedzasz to zatrąbic mozesz :)

DJ działa w obie strony szok dla ludziów o stoją kolo auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kowalo zle Cie zrozumialem, sadzilem ze mowisz ogolnie o forumowiczach. Passata JACU6X6 to ja juz widzialem.

 

Druga sprawa, wracajac z tarnobrzega kolo 23 widzialem pelno miskow, jakis wypadek byl na wislostradzie. Wiecie cos na ten temat?

 

A i JACU6X6 bede mial do Ciebie sprawe, poniewaz dzis zrobilem skan vag'iem i znalazlem jeden niepokojacy blad. Mianowicie:

 

17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer

 

Widzialem ze opisywales go nawet sam na forum, wiec bede potrzebal Twojej porady jak tego errora sprawdzic. Ale to moze na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powitac sąsiadów :) - nieznalazłem innego tematu gdzie by mozna było sie przywitac wiec pisze tu :)

W sumie jush byłem wczesniej zalogowany na forum ale jakos nie było czasu pisac. Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie pod swoj dach :)

A w TBG jestem dosyc czesto - a dokładniej to na zwierzynieckiej :)

Siosta i przyszły szwagier tam mieszkaja :)

Poza tym pracuje w Czakramie (tj. instalacje gazowe BRC - elektromechanik) i w FujiFilm jako fotograf i grafik komputerowy - takze słuze pomoca :)

pozdro wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitac, miejmy nadzieje ze grupa podkarpacia sie rozkreci jakos. Bo jak na razie zima. :annoyed:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie 17 wybieram się do Rzeszowa i mam pytanie czy są jakieś utrudnienia na trasie Tbg-Rzeszów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności