Skocz do zawartości
JACU6X6

Pogaduchy podkarpackie - o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już lampy, dziś je jeszcze rozbiore. Można Ci Jacku jutro podrzucić odbłyśniki czy kiedy? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko tel masz jutro od 15 w tbg w domu powinienem być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa, rozebrałem lampy i co się okazało? Że wcisnał mi lampy H7 H1... A pytalem 2x czy to sa h7 h4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! nie będę zakładał nowego posta i dla tego piszę tu , mam laptopa , kabel VAG- COM , parę programów do niego ( pewnie to są dema ) , szukam kogoś kto mi pomoże to opanować, bo jak na razie nie mogę tymi programami nic zrobić.... Jest ktoś chętny z mojej okolicy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj bylo cieplo juz wskazowka termometru skazywala plus a dzis rano u mnie bylo minus 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooooo Grzesiu ale masz PLUSa u mnie :532:

a do tego rabat na opony i browar na spocie :one:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

? O.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukalem wytłoczki orginalnej do bagaznika jush 2 miesiac i dostałem cynk od koxi30 i....

oczywiscie stałem sie jej szczesliwym posiadaczem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powitać, niech mnie ktos poprawi jak sie myle

logi dynamiczne robi sie na odpalonym silniku i pełnym gazie ??? silnik nie wyskoczy dlugo sie powinno go tak piłować ???

i jeszcze jedno pytanko nie chce forum smiecic, przy obrotach 3,5-4 tys minimalna niebieska chmurka z wydechu sie wydobywa czy to wina turbiny bedzie czy cos innego

pewnie jest to wszystko na forum ale na prawde nie mam czasu tak ze z góry przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety kolego ale masz racje, po 10-15 minutach czytania na oczy nie widze okulista sie prosi ale dzieki za linki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja patrzały nosze od 95 roku i widze co czytam :D

 

Nowy rok musi przynieść zmiany wiec wywracamy wszystko do góry nogami, nie chce tu martwych cienie nieaktywni polecą z naszej grupy wolę mieć 20 wartościowych niż 200 co mają klub i spotkania w dupie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze gada... polać mu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z podkarpacia jestem nowy na forum nie dawno sie zarejestrowałem, chętnie bym uczestniczył w zlotach.Jestem z okolic RZE i mam pytanko czy miał by ktoś jak załatwić nalepy na paska klubowe????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka właśnie dotarłem szczęśliwie do Rzeszowa i już ustrzeliłem niebieskie passerati B4 combi w miejscowości Boguchwała godz.13:15 na skrzyżowaniu obok kościoła kto to??

Edytowane przez Zajączek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siemka właśnie dotarłem szczęśliwie do Rzeszowa i już ustrzeliłem niebieskie passerati B4 combi w miejscowości Boguchwała godz.13:15 na skrzyżowaniu obok kościoła kto to??

 

A do kiedy jestes w Rzeszowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Poniedziałek wracam na mazury we wtorek do pracy na 6 rano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności