Skocz do zawartości
JACU6X6

Pogaduchy podkarpackie - o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

komuś przechodzi przez głowę myśl o ogólnopolskim zlocie mimo, że jeszcze dużo czasu ???

 

Nie rozumiem co pisząc to miałeś na myśli :lol ja już sie zapisałem :beach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
komuś przechodzi przez głowę myśl o ogólnopolskim zlocie mimo, że jeszcze dużo czasu ??? :P

Mnie jeszcze nie było jeszcze na ogólnopolskim i w tym roku raczej na pewno mnie nie będzie ale myśl jest i myśl mówi że może następnym razem na pewno się uda i wraz z rodzina się zjawię.

Edytowane przez kkynekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie jeszcze nie było jeszcze na ogólnopolskim i w tym roku raczej na pewno mnie nie będzie ale myśl jest i myśl mówi że może następnym razem na pewno się uda i wraz z rodzina się zjawię.

 

toż to już nawet zapisany jestem #32 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku no co do Twojej obecności to nie mam wątpliwości :) pytanie może nie zbyt dobrze sformułowane :P może z moich okolic ktoś ma w planach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanie może nie zbyt dobrze sformułowane :P może z moich okolic ktoś ma w planach??
Plany były już w zeszłym roku ale niestety nie wyszło:( w tym roku na pewnie nie odpuszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze prosze ja zamarzlem na zime ale juz jestem przy okazji witam nowego, mi jeszcze zwrotnica zostala do kupienia noi masianik noi wkoncu pojade w sina hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się powoli nastawiam na ten zlocik mam nadzieje, że pójdzie po mojej myśli bo w tym roku przynajmniej bliżej mamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was!

No i stało się - wczoraj sprzedałem swojego paska:kwasny Mam nadzieję, że nowy właściciel nie "splami" wlepy i bedzie godnie reprezentował nasz ród. Tak więc jestem już "niepassatowy" ale chyba mnie tak do końca nie wyklniecie? Kto wie - może w niedalekiej przyszłosci znów się passatem będę woził.... (sentyment pozostał.....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska przed sprzedaza prosilo by sie o zdzieranie wlep bo pozniej jezdzi z nia czlowiek ktory o forum nie ma pojecia a wlepke ma bo kupil samochod i mu sie podoba a fourumowicze pozniej pytaja kto to gdzie to a skad to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludziska przed sprzedaza prosilo by sie o zdzieranie wlep

jestem za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadać se możemy a i tak co niektórzy zrobią jak chcą a inni przylepią wlepę bo sie im podoba :cenzura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja usunąłem przed sprzedażą choć nowy właściciel protestował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludziska przed sprzedaza prosilo by sie o zdzieranie wlep

jestem za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miał ktoś z Was styczność z http://www.ecutech.pl/ ???

Chodzi mi o poprawę map, a może i parę kucy więcej. Proszę o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Miał ktoś z Was styczność z http://www.ecutech.pl/ ???

Chodzi mi o poprawę map, a może i parę kucy więcej. Proszę o opinie.

 

Jak to Ci w czymś pomorze to jest wątek o gościu na motosanok http://www.motosanok.pl/viewtopic.php?t=204&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=ca0df74d34a34853e4420006630d306f

I podpytaj DJ.Tuninga niedawno mnie do tego gościa wysyłał ale dopiero się wybieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam;)

no własnie szukam jakiegos szpeca by poprawił mi mape w pasku bo byłem u kilku ale to nie zadowala... jedzie prawie tak samo choc i tak lepiej niz zaraz po kupnie, bo jechał jak 85KM a nie 85kW... Słyszałem o gościu w humniskach znaczy przed humniskami :P

 

i jeszcze gdzie jest jakas hamownia najblizej sanoka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś v-tech'a?? kumpel robił w b6 i z 140 PS ma zrobione około 170 -180 i jest bardzo zadowolony. tylko nie wiem gdzie on to robił, nie wiem czasami czy nie w Rymanowie, ale musiałbym go popytać..

http://vtech.pl/dealerzy/wojewodztwo-podkarpackie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym rozpocząc zabawe w tym zakresie:P chce wziaśc dotacje na firme i zrobić hamownie;) i wgrywać programy ale napewno nie wiecie co mi jest do tego potrzebne?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i wgrywać programy ale napewno nie wiecie co mi jest do tego potrzebne?

ludzie ;) ja się pisze jak będziesz dobrze płacił ;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle myśle i sie nie domysle musze jeszcze troche poczytać i zapoznać sie z tym wszystkim,:) Studiuje mechatronike samochodowa, więc powinno to być dla mnie w sam raz ale... tak jak w moim pasku musze dwa układy wylutować a to juz nie jest takie łatwe i tego sie boje:/ a pozatym nie mam sie na czym nauczyc:P Chyba ze u tego w sanoku sie zatrudnie i obczaje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności