Skocz do zawartości
Gość Słonik

właśnie mi się sam stuningował samochód

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Słonik

Nie wiem ile koni mu przybyło w każdym razie zaczął mruczeć plus-minus na środku pod autem. Wnioskuje, ze środkowy tłumik. Na ile mam się przygotować i ile wypić, aby nie doznać szoku..........? :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik
100-150zł + wymiana

tak mi sie wydaje

 

Bo chyba naprawiac to sie nie opłaca...za jakis czas jak ktos pospawa znow bedzie pierdział..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raffo

no raczej, że sie ne opłaca, oszt wsumie niewielki w stosunku do żywotności :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek_utg

a ja dzisiaj wymienilem wydech :D 200,- srodkowy i koncowy tłumik + dwie obejmy + robocizna:D oczywiscie po znajomosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik
a ja dzisiaj wymienilem wydech :D 200,- srodkowy i koncowy tłumik + dwie obejmy + robocizna:D oczywiscie po znajomosci

 

Hmm przyjżałem się w garażu dokładnie również pod maskę. Zauważyłem, że obudowa filtra nie była domknięta przez jeden spinacz. Chyba przestało, ale jutro sprawdzę w trasie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szczygiw

Zmiana tłumika to nie jest wielka sztuka. Jesli masz do dyspozycji kanal, to rozloz sobie robote na 2 dni. Pierwszego dnia sprawdz w jakim s tanie masz sruby. Jesli sa zapieczone na fest, to uzyj jakiegos odrdzewiacza etc... Jesli okaze sie ze ida od razu, to mozesz wszystko zrobic jednego dnia. Klucze jkaie beda potrzebne to najprawdopodobniej 13 i 15. Zdejmujesz dwa zaciski, wymieniasz tlumik i skrecasz dwoma zaciskami. Ja osobiscie nie majac zadnej wiedzy na ten temat, zmienilem tlumiki (srodke + koniec i jeszcze lewarek zmiany biegow) w 4 godziny. Za robpocizne zaplacisz min. 200 zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki warsztat w W-wie, na Woli, obok Orlenu na Młynowie. Jedzie się Młynarską i skręca w prawo przed Orlenem (jadąc od Centrum), zaraz po prawej stronie jest napis tłumiki. BARDZO polecam, nowy tłumik aluminiowany 120zł wraz z wymianą na poczekaniu, a jak sobie tego samego rozwaliłem znowu coś, przestawiając kamień tłumikiem to pospawali mi też na poczekaniu za darmo. Rewelacja! :)

 

EDIT: Zaraz wstawię to do Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik

Hmm dzieki za namiary. Na szczescie to jednak zaczep "wyskoczy" z obudowy filtru powietrza i stad ten dziwny dzwiek mylnie dobiegajacy od spodu autka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności