Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

wymieniłem środek grilla od highline, teraz tylko wymiana znaczka na większy i będzie git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem wycieraczki bo stare już niezłe smugi zostawiały:mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swojego sprzedałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Simon19

po 3 godzinach nowe silniczki TRW na tyle siedzą ( demontaż, czyszczenie zacisków, montaż ) elektryczny działa jak nowy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie za 1500 km duży przegląd auta i klimy, ale odgrzybiłem dziś klimę i wymieniłem filtr pp bo, czasami już waliło z nawiewów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umyłem koła letnie;) może w piątek wpadną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
umyłem koła letnie;) może w piątek wpadną

 

chyba w poślizg jak na razie :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy obecnej deszczowej pogodzie pewniej czułbym się na letnich niż na obecnych moich zimówkach :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszczelki natarłem gliceryną co by je choć trochę ożywić.

Na silnik wyciąłem i założyłem nową gąbkę bo stara się rozpadła w drobny mak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly serwis,olej Gulf plus filtry i olej w skrzyni biegów na Motul Gear 300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem filtr powietrza :jasne różnica odczuwalna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na silnik wyciąłem i założyłem nową gąbkę bo stara się rozpadła w drobny mak.

 

Kolego Marcinie, jakiej gąbki użyłeś bo też muszę zapodać nową (stara się posypała)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użyłem tej w wersji 50mm https://www.bitmat.pl/Pianki-wygluszajace/Kauczuk-izolacyjny-369131925324050-mm-pianka-izolacyjna-bez-kleju

 

Zrobiłem dziś z nią około 30 KM pędząc 120 - 140 KM\h żeby zobaczyć czy się nie stopi bo jutro mam trasę 100 KM. Nie zaglądałem już dziś pod maskę ale jutro dam znać czy ten materiał się nadaje do tych warunków i trzyma się w tych temperaturach.

 

 

Samą plastikową osłonę na silniku okleiłem od spodu gąbką 10 - 20 mm z warstwą aluminium ale nie mogę znaleźć która to była. Zrobiłem to już dawno i trzyma się i żyje w 100%. Może zawsze tego hałasu trochę zatamuje.

 

 

EDIT: póki co gąbka przetrwała bez strat, jazdy prędkościami 140 - 160 na odcinku kilkunastu km..

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Użyłem tej w wersji 50mm https://www.bitmat.pl/Pianki-wygluszajace/Kauczuk-izolacyjny-369131925324050-mm-pianka-izolacyjna-bez-kleju

 

Zrobiłem dziś z nią około 30 KM pędząc 120 - 140 KM\h żeby zobaczyć czy się nie stopi bo jutro mam trasę 100 KM. Nie zaglądałem już dziś pod maskę ale jutro dam znać czy ten materiał się nadaje do tych warunków i trzyma się w tych temperaturach.

 

 

Samą plastikową osłonę na silniku okleiłem od spodu gąbką 10 - 20 mm z warstwą aluminium ale nie mogę znaleźć która to była. Zrobiłem to już dawno i trzyma się i żyje w 100%. Może zawsze tego hałasu trochę zatamuje.

 

dzięki za info, teraz zimno ale latem to znak zapytania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Negatyw wyświetlaczy licznika licznik.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie dziś ale wczoraj, trasa 1557 km. Aż mi się w spalanie nie chciało wierzyć ale faktycznie tyle wyszło.

20170223_132421.jpg

20170223_132428.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20170223_132432.jpg

Pokazuje 100 km/h. Ale to chyba musi wliczać również postoje z zapalonym silnikiem (w sumie 4), bo nie licząc dwóch kilkukilometrowych korków i zwalniania za wyprzedzającymi się tirami prędkość była od 110 do 150, na tyle na ile pozwalały warunki. Dodam jeszcze że 2 osoby + dziecko i bagażnik po sam dach. Jak zaleję do pełna to będę wiedział dokładnie ile bo dalej mi się wierzyć nie chce.

Edytowane przez Morhol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zatankowany do pełna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności