Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedalem

Z ciekawosci za ile poszedł ? Ja dzisiaj umyłem,odkurzyłem i zalałem prawie do pełna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegoniłem do odcinki na czwórce :D 210 poleciał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z ciekawosci za ile poszedł
doklanie to za 48750 :) Ciezko bylo bo przez miesiac bylo moze z 15 telefonow i przyjechac ogladac byli Ci co wzieli, chcialem 50 tys, ale patrzac na to jakiebylo zainteresowanie to sprzedalem za tyle:) Czy bede tesknil, troche tesknie, szczegolnie jak teraz bylem Outlandrem w trasie 500 km, jednak mimo tej samem mocy nei zbiera sie jak Passat, a po odcinku autostrady Poznań- Stryków lecac z wlacoznym tempomatem na 160, halas byl wiekszy niz w Pasku przy 215 i juz troche bolala mnie glowa;/ No i na autostradzie bral 10,1 a na koniec trasy srednia predkosc 86, a spalanie 9,6 , paszczak bral lekko 2 litry mniej. Jednak w takie trasy latam 2-3 razy w roku wiec da sie do przezyc na korzysc olewania wszystkich dziur, torowisk i kraweznikow w miescie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem nim na kawę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poszedłem do garażu, otworzyłem drzwi, włączyłem radio i wypiłem dobrą setę za zdrowie moje i paszczaka aby tak dalej się sprawował:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obszyłem kierownicę :)

Tymi ręcami :516:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś z rana zakupki zrobione passacikiem potem zatankowałem za 10 Great British Pound i pobrykałem troche nim po okolicy wracam na chate parkuje na posesji ręce w kieszeń a tu zonk na maxa zapomniałem kluczy więc dotsałem sie do domu sposobem mc gyvera . Już wczoraj palowałem mega czyszczonko na 3 godziny roboty < mycie odkurzanie polerka woskowanie odświeżanie itd> umyłem auto a tu sie rozpadało więc zaprzestałem wszystkich działań wruciłem na chate i właśnie pisze posta> Zaraz włączam Call of duty 4 na sieci :P Pozdrawiam wszystkich właścicieli passata . Całuchy :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacenty64

 

pokaż jak Ci to wyszło ;)

 

ja dzisiaj sprawdzę olej i pewnie kapkę doleję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzuciłem przypadkiem nasadkę od klucza między serwo a ścianę grodziową i za chiny nie wiem jak ją wydobyć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem wrzucę

IMG_0001.jpg

Edytowane przez jacenty64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja musze sie zbarać za wyciągnięcie kawałka naleśnika z podszybia poczekam aż sie skubany przysuszy i go wyciągne .Zawsze byłem zdania że nie ma jedzenia w Passacie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znajdowałem rózne rzeczy na tylnej kanapie, ale naleśnika nigdy

 

Wymieniłem uszczelke pod deklem zaworów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jeszcze nic, ale zaraz pójdę do garażu luknąć czy go nikt nie zajumał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szklana,od razu oblukaj czy nikt nie skrada się Twoim śladem;)

Przed chwilą umyłem felgi i dół autka z trawy i błota-należało mu się!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak zainstalowałes tam naleśnik ?
kurde karmimy ptaki i wiatr musiał zdmuchnąć kawałek naleśnika który wylądował na podszybiu , albo jakiś łapczywy ptasior załapał się na wiekszy kawałek i nie udzwigną go zbyt daleko i wylądowało na moim passacie :P Kurde musze zamówić 2 zaślepki na felgi no wiecie te ze znaczkiem vw ale pieróństwo drogie na maxa za 4 oryginalne chcą 30 funtów musze je kupic bo z prawej strony są 2 a z lewej ani jednego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja umylem passia na jutrzejszy spot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wszystko możliwe bo sąsiadów mam extra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja umylem passia na jutrzejszy spot.

Ja również. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur, Jacek, to będzie padać jak umyliście :D

 

A ja dzisiaj otworzyłem maskę, popatrzyłem i posłuchałem V8 ;) ale nie wiem czy mogę tu pisać, temat dotyczy VW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności