Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, zygi75 napisał:

Hehehe

Jest to moduł odpalania samochodu z guzika , pilotem lub telefonem. 

 

I po co to? Kluczyk i tak musisz wsadzić do stacyjki żeby pojechać. A żeby odpalić auto zdalnie, musisz zostawić na luzie. Zbędny dodatek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę wkładać kluczyka do stacyjki. Jak bym musiał jeszcze wkładać kluczyk do stacyjki to taka modernizacja nie miała by sensu. Zawsze zostawiam na luzie z zaciągniętym ręcznym. 

Po za tym nie muszę mieć kluczyków przy sobie. Wystarczy telefon aby zamknąć lub otworzyć samochód. Wystarczy podejść do samochodu i centralny sie otwiera. Jak odchodzę to sam się zamyka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zygi75 napisał:

Nie muszę wkładać kluczyka do stacyjki. Jak bym musiał jeszcze wkładać kluczyk do stacyjki to taka modernizacja nie miała by sensu. Zawsze zostawiam na luzie z zaciągniętym ręcznym. 

Po za tym nie muszę mieć kluczyków przy sobie. Wystarczy telefon aby zamknąć lub otworzyć samochód. Wystarczy podejść do samochodu i centralny sie otwiera. Jak odchodzę to sam się zamyka. 

czyli blokada kierownicy tez jest zwolniona ....a kluczyk owinołes cewką by immo zbierało  i schowałes pod podłoga 

teraz spoko, bo i tych aut juz nie kradną  , 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Major napisał:

czyli blokada kierownicy tez jest zwolniona ....a kluczyk owinołes cewką by immo zbierało  i schowałes pod podłoga 

teraz spoko, bo i tych aut juz nie kradną  , 

Amatorzy cudzej własności potrafią koła zapier... a co dopiero samochód. Jeszcze nie ukradli bo tylko na forum wiedzą że nie ma immo i blokady kiery :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiana fabrycznego paska wielorowkowego po równych 10 latach i 92500 km od wyjechania z fabryki..... wyglądał b.dobrze.... 2 lata jeszcze by spokojnie pojeździł heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kluczyk jest cały w domu w szufladzie. Immo tez jest . Nawet jak by nie było to i tak nie odpala silnika. To nie jest zabawka która można od tak sobie włączyć i odpalić samochód. Bez pilota czy telefonu nie odpali się samochodu. Odpalenie zdalne rygluje zamki. Jak by komuś  się udało wejść i chciałby ruszyć to po naciśnięciu sprzęgła silnik zgaśnie.

Proszę bardzo. Dla przykładu np ten:

 

https://pl.aliexpress.com/item/32862206433.html?spm=a2g0o.detail.1000014.25.200f578dHAQW5d&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.112281.000000000000000&scm_id=1007.13338.112281.000000000000000&scm-url=1007.13338.112281.000000000000000&pvid=6e1d32fe-faea-4918-898e-394f754ae0f0

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekend miną na zmianie koloru wnętrza w Passacie.

czarny 1.jpg

czarny 2.jpg

czarny 3.jpg

czarny4.jpg

czarny5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Montujemy. Ciekawe czy to coś warte.  

 

7ad1a1588fbd6663gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.10.2019 o 12:43, StreamHD napisał:

Montujemy. Ciekawe czy to coś warte.  

 

7ad1a1588fbd6663gen.jpg

Nie wiem jak te małe ale ja kupiłem takie image.png.7d787336589ead56b23e2bd9b59afb73.pngi o d....e rozbić musiałem wymienić na standard bo nie można było ustawić prawidłowego strumienia światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, kolec napisał:

Nie wiem jak te małe 

No te małe jak te małe - do wnętrza super. Świeci biało, jasno i ogólnie inne auto teraz zamiast tego żółtego półcienia.

Tablica fajnie oświetlona i zaskoczyły mnie cofania. Żarówki tylko 8zł, myślałem, że będzie lipa a tu zdecydowana poprawa w nocy przy cofaniu.

 

Zostaje kwestia żywotności. Diody SMD 5630 są udane ale jak będą wytrzymywały warunki w aucie to się dopiero okaże. 

 

 

To co Ty kupiłeś nie zda egzaminu w lampach głównych bo one nie są projektowane do współpracy z takim ułożeniem i rozkładem światła.

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, StreamHD napisał:

To co Ty kupiłeś nie zda egzaminu w lampach głównych bo one nie są projektowane do współpracy z takim ułożeniem i rozkładem światła.

Teraz już wiem, szkoda tylko, że w opisie aukcji nic nie było na ten temat. Niestety psu w d..e parę dyszek.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem auto po naprawie klimy. Od roku co dwa miesiące ( z dokładnością kalendarzową) musiałem uzupełniać gaz. W tym czasie naprawy, które nic nie dały to ok. 1 kPLN. Minęły właśnie kolejne 2 miesiące i znów nie chłodzi. Ostatnie ciepłe dni zmusiły mnie to kolejnego poszukiwania speców w temacie. Tym razem po rozpoznaniu u znajomych i po zapoznaniu się z opiniami o tym warsztacie postanowiłem zaryzykować i oddać do "doświadczonych i nietanich" jak o sobie mówią. Po podstawieniu do Nich auta zabrali się żwawo do diagnostyki. Po ok. 10 min. okazano mi przyczynę awarii. Szybka wycena, decyzja z mojej strony i dzisiaj odebrałem. Pozostaje mi więc teraz jeździć min. kolejne 2 miesiące i wtedy odezwę się czy pomogli. Pozdrawiam forumowiczów.

Edytowane przez pawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, pawka napisał:

Po ok. 10 min. okazano mi przyczynę awarii

Jaka była przyczyna według nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciek w górnej części osuszacza (dekielek) widoczny pod maską, bez śladu kontrastu (podobno tam kontrast nigdy się nie ujawni). Bąbelki pokazują się po spryskaniu cieczą od zewnątrz i faktycznie u mnie były.

Edytowane przez pawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności