Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawiony zapieczony (nieużywany) od chyba nowości zamek w drzwiach kierowcy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem czop piasty w polo classic razem z łozyskami. Dodatkowo  zaspawalismy z kolegą koło dwumasowe na sztywno bo klient nie ma pieniędzy na nowe. Sami zobaczcie i oceńcie. Ogólnie mówiąc samochód idzie do sprzedania na giełdę w Ciechanowie. 

Resized_20171108_164733.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założona skrzynia DQS,wymienione filtry i olej 

21 godzin temu, 77Marek napisał:

Wymieniłem czop piasty w polo classic razem z łozyskami. Dodatkowo  zaspawalismy z kolegą koło dwumasowe na sztywno bo klient nie ma pieniędzy na nowe. Sami zobaczcie i oceńcie. Ogólnie mówiąc samochód idzie do sprzedania na giełdę w Ciechanowie. 

Resized_20171108_164733.jpeg

Marek wezcie jakąś kartke wstawcie zeby nikt sie na to nie naciol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.11.2017 o 20:22, lisekexeter napisał:

Czyli w sobotę tam będzie 

W następną sobotę bo dziś przecież święto lub następne soboty ponieważ nie wiadomo czy ktoś będzie zainteresowany zakupem tej vectry z 2004 sedan. W dowodzie wbite, że to TAXI. Jest koloru zieleń butelkowa. Ogólnie straszny trup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

założone zimowe kapcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wypucowałem alufelgi i niech sobie czekają  do wiosny :) 

23805604_1588948214496743_1996436203_n.jpg

23804680_1588948217830076_1520194083_n.jpg

Edytowane przez mgboczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umyty i nawoskowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umyty,  odkurzony "podpicowany" plack'iem środek:hyhy::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim passerati mam zmienione radio zmieniłem okleiny środka pomalowałem  grill i niebawem inne drobne lecz widoczne zmiany ;)

0AB8C09A-FDAA-44B6-94EC-A1CEC1A2AC00.jpeg

51024A43-12BB-44A8-80A0-68B7AA94974C.jpeg

F09C58F7-A79C-4834-B38A-BB4E31F6A14C.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota, trochę pogodniej a więc ostatni termin: dekontaminacja, mycie, glinkowanie, cleaner i twardy wosk. Samochód zabezpieczony na zimę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Passerati_B5 napisał:

Założone biale ledy wstecznego ;) 

Oświetlają drogę podczas cofania czy tylko walą po oczach niczym DRL jak się na nie patrzy z tyłu? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jihad napisał:

Oświetlają drogę podczas cofania czy tylko walą po oczach niczym DRL jak się na nie patrzy z tyłu? ;) 

Ładnie oświetlają drogę i dobrze wyglądają ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Passerati_B5 napisał:

Ładnie oświetlają drogę i dobrze wyglądają ;)

Podeślij jakiś link które brałeś .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, WojtasTDI napisał:

Podeślij jakiś link które brałeś .

Zwykła żarówka ledowa z białym światłem. Nie zamawiałem online. Coś takiego niżej foto

 

18B33FD3-EEA4-457D-88EE-34DDB4B869D3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem nowe nadkole i chlapacze na przód. I teraz wszystko wróciło do normy bo po każdym przejeździe przez spowalniacze ocierają jak by miały się zaraz urwać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adaptacja tylnego siedziska (calej kanapy tył w sumie) z paska 3bg kombi do 3b sedan ( z 99r do 97). Tez sie niby naczytałem, ze pasi plug and play...

Miałem nie dzielona kanapę, założyłem dzielona. Nowa dzielona byla mocowana na zawiaski, stara nie dzielona na uchwyty  wpuszczane w otwory w podwoziu. Trzeba bylo dospawać do nowych dwa uchwyty takie jak byly w starej kanapie, żeby nie jeździlo razem z  nami podczas hamowania.

 

CO do oparć tył, to podwozia z sedana przekładka na nowe z 3bg .Czyli pościągać tapicetki i nowa z 3bg tapicerkę obsadzic w podstawie oparcia z sedana . Inaczej nie podejdzie inne wysokosci mocowań zamków sedan 3b vs kombi 3bg . Podłokietnik może zostać, chociaz w sedanie byl prosciejszy bez mocowania kubkow w srodku, no i tez ciołem kontówka podstawę podłokietnika, dospawanie jednej str zeby założyć tan z 3bg do 3b. No ale jak ktoś nie chce sie motac ze spawaniem stary wymiarowo jest taki sam.

 

Jak ktoś chce mogę zrobic foty, czy cos pomóc skoro to robiłem. W necie sa ogólniki, i ciazko dojsc który rocznik pasuje zamiennie ktory nie, możliwe, ze sedan 3b i sedan 3bg pasuja zamiennie tego nie spor. Ja mailem od kombi.

Robilem w niedziele z zamiarem tylko przełoznia siedzonek, a tu kontowka i spawarka poszła w ruch ,:crazy:

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako,że to  post nr 10000

NIC

:crazy::crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności