Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

ja dziś wrzuciłem zimówki i przy okazji zmiana piasty z łożyskiem w przednim kole :drive:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dzis co prawda a wczoraj odebrany od mechanika po: wycieciu dpfa, wymianie dwumasy, nowy olej i filtry, nowy dolot do turbo, wyczyszczony egr, zrobiona zbieznosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zafundowałem mu małe gradobicie :sorry

IMG_20171027_155017.thumb.jpg.b9112c400d68fbb3bdbc9cfcbdd133b9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem zimowe papcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kolec napisał:

Założyłem zimowe papcie :D

I ja też. 195/70R15.  Fajne balony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem do polo nowe żarówki h4 Philips efekt xenon. W passacie wymieniłem filtr ropy i czyszczenie klimy. Do tego dwa browary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, 77Marek napisał:

Założyłem do polo nowe żarówki h4 Philips efekt xenon.

 

Daj znać jak oceniasz ten "xenon efekt" i czy to daje rade w nocy jeżeli H4 masz tam jako drogowe światła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, StreamHD napisał:

 

Daj znać jak oceniasz ten "xenon efekt" i czy to daje rade w nocy jeżeli H4 masz tam jako drogowe światła. 

Już mogę powiedzieć, że są rewelacyjne. Zdecydowanie wiecej światła. 

https://filtrytotu.pl/pl/zarowki/24865-philips-h1-whitevision12v-55w-2-szt-2szt-w5w-8711500788849.html?gclid=EAIaIQobChMIuunr1oGU1wIVxm4bCh3_VQjTEAQYDSABEgKRF_D_BwE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ja mam te same tyle, że ja mam w lampie H7 + H7. Zdawało mi się, że kupiłem sobie WHITE VISION bez xenon efekt.     Porównując do zwykłej narwy czy osrama za 10zł to światło jest trochę bielsze ale bez rewelacji.

Jeżdżę z jednym reflektorem z tymi philipsami, a w drugim ma podstawowe narvy. Różnica w trasie raczej mało odczuwalna. Różnica w barwie tak samo mało widoczna moim zdaniem.  Jest ładniej, jest jaśniej, jest fajniej ale cena / jakość lipaaaaa. Ja płaciłem prawie 90zł za komplet H7+H7+W5W+W5W. 

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zabawa z kolorem fisa, przy okazji dałem do wskazówek zimną biel. Zastanawiam się czy zmieniać kolor ekranu. Oczywiście najpierw muszę znaleźć nie uszkodzony. 

9D90365F-4132-4945-A186-6CE5AA0AB60E.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat CC został umyty, i jak zwykle potem zaczął padać deszcz. A były chęci na zdjęcia aby było co wstawić do działu moje auto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założone pachnące nowością zimowe obuwie:  4 x Goodyear UltraGrip 9

Z zewnątrz umyty, w środku odkurzony i 30 minut ozonowania. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dzisiaj a wczoraj po dociskane wtyczki na pompo-wtryskiwaczach bo się błąd pojawił i tryb awaryjny a po podpięciu pod kompa wyszła pompka niedomagająca a szybki zabieg i wszystko jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem olej w silniku, wszystkie filtry. Założyłem nowy pasek osprzętu do tego odgrzybiłem profilaktycznie kolejny raz klimatyzację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Letni komplet kół dziś umyty na błysk, zakonserwowany i spoczywa już na strychu w oczekiwaniu na ciepłe dni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienione lampki podgrzewania foteli i podświetlenia świateł. Jutro plan na zmiane komputera silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności