Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Dołożyłem sterownik centralnego zamka. Jak ktoś ma problem z montażem pisać na pw. Postaram się pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poświeciłem ładny ciepły dzień, wywaliłem wszystko, odkurzyłem i wyprałem karcherem ;) Picuś glancuś nie pogadasz teraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cycek został dzis wysprzatany w środku :)20170817_184912.jpg

20170817_184847.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem łącznie 45 zapytań na OLX i Allegro o te dodatkowe uszczelki na drzwi przednie do ludzi którzy mają B5 V6 2.5 i 2.8 w częściach itp.

Z tych wszystkich maili póki co upolowałem ( i to nie na 100% ) tylko jedną i to na prawe drzwi ...

 

 

Czy te uszczelki na serio montowali tylko silnikach 2.5 i 2.8 ?

 

 

 

O tych mowa jak by ktoś nie wiedział:

 

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/144145-P-t-AVF-LD7W-lt-lt-Grzana-Kanapa-gt-gt?p=2268015&viewfull=1#post2268015

 

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/111203-TDI-Bia%C5%82y-Variat-by-vipereeek-HypeFis-Pro-1-0-24?p=2261186&viewfull=1#post2261186

 

 

EDIT:

 

Haha! Wczoraj wysłałem ostatnie kilkadziesiąt maili do szrotów na Allegro i OLX i udało się!

Znalazłem 2 komplety, które już do mnie jadą. Oby wszystko dobrze poszło i sprzedawcy wysłali faktycznie to o co prosiłem i w stanie nadającym się do użytku.

Zainteresowani mogą pisać na PW bo został mi jeden komplet - stan prawie ideał.

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panewki - założyłem sobie dziś uszczelki z posta wyżej i spostrzegłem nieciekawą rzecz.

 

W lewym błotniku nie mam takiej zaślepki i mogę zaglądać mu do środka. W prawym jest zaślepka i wnętrza nie widać.

Mam rozumieć, że ktoś kto kiedyś bawił się tym autem usunął tą część ?

 

Cześć już zamówiłem ale pewnie nie ma żadnej opcji żeby to zamontować bez demontażu błotnika ?

 

Chodzi o część [h=1]3B0821111A[/h]

Jak otworzycie drzwi to ona maskuje wgląd do wnętrza błotnika.

 

 

Wbrew pozorom jestem zadowolony. Okazało się, że 3 lata śmigam w dodatkowymi wrażeniami akustycznymi spowodowanymi brakiem tego wygłuszenia. Ciekawe jak mocno wpływa to na hałas w środku. Zawsze narzekałem, że pasek słabo broni się przed szumem opon. Być może było to spowodowane brakiem tej zaślepki. Zobaczymy.

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wlutowany nowy fis

KNXrz7i.jpg

Dzisiaj prace nad podsufitką

mMBYf0F.jpg

RClBIlJ.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja umyłem go dzisiaj , i nawoskowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od rana atakuje boczki w przednich drzwiach.

9df1b3a7ac5a81748e14fdac27fdb543.jpg

Stare były już do duszy, a środek zmieniony na skórę i brakowało mi przednich boczków. Udało się dorwać od Superb'a, więc pora na zmianę.

ac8121751e2943dc02fae71d54d4ae4b.jpg

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klamka wygląda jakby ktoś ją odwrotnie założył :) jedyny akcent Skody. Tylne drzwi w Skodzie są dłuższe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Tył nie podejdzie, inna forma drzwi. Są dłuższe, tak jak mówisz.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie troszkę przyjemnej roboty.

 

Zaraz wróci listwa pod PDC z lakierowania, więc jeszcze listewka chrom do polerowania, potem montaż PDC i składać to wszystko do kupy.

Potem ściągam nadkole, zakładam maty i pianki na to nadkole i dodatkowo na zaślepkę / wygłuszenie błotnika poleci mata i pianka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założony drugi używany ale cały nie polamany panel radia do polo 6n. Oraz oświetlenie led środka kabiny dzięki koledze Emilowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukręciłem trzy śruby trzymające tylną lampę :doh

Chyba trafiły się jakieś ekstremalnie felerne gdyż poprostu każda zrobiła tylko "pyk" i sobie odpadła.

Prawa lampa odkręciła się bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawiłem zamek drzwi i teraz wszystko bangla z pilota jak i awaryjnego kluczyka.

 

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie którzy pomyślą, iż oszalałem, ale... wstawiłem MFD ver. D, zamiast CDplayera i Gammy V. Okazyjnie złapałem ją za 350zł, spolszczona, z mapą, z anteną, z kodem, sprawna. Do tego dołożyłem dekoder DVBT i wyprowadziłem USB na jednym z plastików. Wygląda, i działa fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem nowe paski pk do vw polo. Stare już źle wyglądały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem montaż PDC + nowa lakierowana listwa i chrom.

 

 

3bc77df997a39754gen.jpg

 

 

1200653219149c55gen.jpg

 

 

EDIT: właśnie sobie obliczyłem, że pełne ochromowanie auta + listwy w kolor auta kosztowało mnie równe 1000zł

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem nowe stylizowane ramki na tablicę "Volkswagen" czarno srebrne, i do tego światła do jazdy dziennej NSSC 810 z homologacją RL00 E4 :) Kolejny udany dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności