Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjąłem wszystkie boczne listwy i robię przygotowania pod założenie kupionych pomalowanych w kolor auta z chromem.

Jutro muszę skoczyć po środek który ładnie usunie klej ( polecacie coś pewnego ? ) i można zakładać.

 

 

 

Czy ktoś ma pewną wakum pompe do sprzedania ? Moja puszcza olej w stronę serwa ...

 

Spójrz na to https://www.google.pl/search?q=krążek+gumowy+do+usuwania+kleju&oq=krazek+gumo&aqs=chrome.1.69i57j0l3.12461j0j4&client=ms-android-tmobile-pl&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wywalił Ci wcześniej błąd spalonej żarówki ? Jeśli tak to być może trzeba błąd wykasować i dopiero włożyć sprawną żarówkę.

 

Błąd spalonej żarówki powraca po chwili od jej wykasowania, ( skasuje błąd, wyciągnę kluczyk i gdy już wł zapłon to błąd powraca ) a żarówka siedzi sprawna :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szybko umyty na myjni a potem tankowanie i w trasę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Błąd spalonej żarówki powraca po chwili od jej wykasowania, ( skasuje błąd, wyciągnę kluczyk i gdy już wł zapłon to błąd powraca ) a żarówka siedzi sprawna :/

Moze glupie pytanie ale zwykla zarowka czy led z marketu?

 

telegram z poczty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie czyszczenie + woskowanie

 

 

cZuk76O.jpg

jfRnR8x.jpg

 

 

Później poszedłem do samochodu po jedną pierdołę i znalazłem to :wmorde

 

 

3VeOJID.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem folię z szyb. 10 minut i po zabawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instaluję " pakiet chrom" Przód zrobiony, teraz boki.

 

Listewki stare i nowe:

 

jp7WOAR276FEWtEe1F3rj11j_N3rq4OI5EE3HdVRBMjdTCqvVVLMrQu4kq-ghvYrZLdyxG1SEQmCs8QbFa2ImK1R2lwqpblnV15crCIgb1GrG3oU2J77Ib_HqYFn_WqoVx3mJFyp_LSbAqN9gAAl12GFsUEkO1OPo8kpCZomabAv5JwCBOREk9lNgv_3pBNwnroK2hFsdoDlTTv90gBE-xDjKyTv_R_SmftDZJNJejarRqCJJK0AxKC9uAg6Z94-8gYrW4462cX0IKdMRu9lcOeTlA1V-T67v0557QVLw_OmiIyp1-eA0vB8onKZeDrDvoBGRGL_MTCAoxIeg622Garep0HygdDWHlX09BexjUcI1DFZF64VcPV4UroRZZoR-usJ8LHU7rEmn44cVgTovB1pi6832v91feZW6FJ9S1slKgEt4SzkeKZD1q62yya3u30fc0S3k9RHtcQ3SK5eGumpa-Nrz4PYDcHChQd-HZjBseU4-7YC0IHepOEM3K5oQI6SZZ0LXrTg-BPgvOgCB1QAsZSQ5jabofm17GyrTrE3PvqdUQ6is7es0QhKeEwP1cnod4XOMFNuuyZrd0M-GrMRIRxnVjYYYWYwuAd5GrHBpUlPfJsQ=w2242-h1261-no

 

 

 

 

 

 

 

12NLLBlH0HaQGIbOzhRLZc2p2j80cpN6TpDjuyiMpnyTBsUUR8KY7JaAn9ACtPNq1InVv9n8MKPhNM4c0IpPh-OOW4jBjWro2_ejPT-Yde4jz55FsArNEiztJ0n8gYUDJStFZKY_d6MfAbSgWw4UovW2LVaWNkBnUfljoJTD3Po6E26tKx9DeNA8wIz3O2CNLLD-D5aA6vaiezUwti3A4qV-uDWiMwL6M5BMgpIbAk2dfVQ6YOW48XlVjUV0d-TpCbSA71gwbSryT6JnOhN3klCqX6tGPaBJzV94oUdGJHMSjEuWbn2wNvc6eckWfKjksfpoRKp05jFeXoamvDKiGWt4aOE_iPuiGAENBlQkCRgbWFi_6GMRFQanneXqQMvHva3CTFUPQQJQoEaK4wepOHZOvdlX9kIjjoCpsQtUozRCfDhITUA-lS_kc-vLgzLgiwdZpx8zzaht-NMHyKzX_bJnt2gGcqq5N1h1jk4adEUWgiU2mELzAgtrQrRGiWAPLBGPIdEtQC9856aocKy89dAljA7saYFvtDVjnc6AILZlzyPe5RDTAMlgEPvNhvbl8M6v8SYhmasP_E7gidPcZI4ZgC5f69oWTh62uMDsfSPediWfdiHf=w710-h1261-no

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniony olej w skrzyni biegów, zakonserwowane błotniki od wewnątrz i nadkola przód. Tego co tak poskąpił konserwacji w b6 powinni za jaja powiesić :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienione klocki hamulcowe przód, płyn hamulcowy i odgrzybiona klima.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założone podświetlenie stóp przód i tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem kapcie na letnie (wreszcie). Teraz tylko patrzeć jak śnieg zacznie padać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjąłem wyzwanie wyjeżdżenia całego baku w sposób oszczędny i z Vmax 90, ostatecznie 100.

 

Chcę zobaczyć ile tracę na moim stylu jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się o co martwić. Jazda ma sprawiać przyjemność, a dzisiejsze "toczenie się" było katorgą. Nie wyobrażam sobie tak jeździć.

Na cenie paliwa mi nie zależy. Ot czysta ciekawość. Notlaufa to auto nigdy nie miało i mieć nie będzie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Orson" "Moze glupie pytanie ale zwykla zarowka czy led z marketu?"

 

 

Właśnie że najzwyklejsza żarówka, sprawdzane na kilku szt :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana silnika tylnej wycieraczki oraz wyciszenie pokrywy bagażnika

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem wymianę rozrządu. Stary od nowości czyli 8 lat i po 155kkm ogólnie nówka sztuka... Ma ktoś pomysł jak najłatwiej dostać się do napinacza paska wielorowkowego? Dziś już to mnie przerosło, ponownu atak w sobotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem opony na letnie i ustawiłem kąt synchronizacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem włączniki opuszczania, podnoszenia szyb chrom. Zdejmowalem przedni zderzak i sprawdziłem czujniki parkowania razem z wiązka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdemontowałem listwy progowe po obu stronach (coś mnie podkusiło) i oczom moim ukazał się obraz nędzy i prawie rozpaczy.

20170407_175424.jpg

Rdza na wysokości drzwi kierowcy (powierzchnia dłoni) oraz na końcu obu progów (po prawej jest gorzej)Samochód idzie w maju do lakiernika.

20170407_175736.jpg

20170407_175513.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności