Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniona pompa paliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktywny dzień:

-Wymieniony olej

-umówiony na czwartek przeglad instalacji lpg

-zamówiony teleskop maski

-zamówiona płyta pod silnik

-naprawiony gumowy przewód pompy powietrza

:jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozładowałem akumulator zostawiłem włączone radio na noc... :debil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana szyby przedniej :/:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podnioslem moc o zalozenie znaczka R Line na grill ;)

Jeszcze magnetyzer i +20km jak nic :jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doprowadzilem do ładu dwa komplety kół. Polecam przy okazji środek Bilt Hamber. Wystarczy spsikac, pozniej troszkę popracowac pedzelkiem i nawet stary zapieczony bród łatwo sie zmywa.

 

f0130bba7d35157cf3a7e6a7b7a6572b.jpg6d7650ef05251a06c04edd55692c32ee.jpgdb720ba8dba0eb66147d9a135f9a7a98.jpgfbad7994a6dd4f4ab950f5e9125d0de7.jpg17eba0c7b3d300030c0a05bf0fc3df83.jpg8ed70b2937253a2531ffc185130c3300.jpg

 

To samo uzyska się środkiem K2 za 15zł :)

Testowalem już wiele i te preparaty do czyszczenia felg mają moim zdaniem identyczne składniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie maja tych samych skladnikow. Tanie srodki to nic innego jak kwasy, nie sa zbyt bezpieczne na lakierze, zaciskach itd. Znajomy jezdzil na myjnie gdzie mieli swietny srodek i po pol roku w nowym aucie mial cale zaciski skorodowane. Inny znajomy popsikal sobie niefortunnie na lakier i od razu zostawilo mu plamy. Srodki troche drozsze maja neutralne ph i mozna smialo ich uzywac jak kola sa na aucie i nic sie nie stanie z zaciskami, lakierem i innymi elementami.

 

Jak kola sa zdjete z auta to jak najbardzie srodki kwasowe sa dobre i daja sobie rade nawet lepiej niz te z neutralnym ph, ale do cotygodniowego mycia felg na aucie osobiście bym ich nie uzywal.

 

Co do kwasowych to kolega polecal Solmax, tani, a kola wygladaja jak nowe w 10 minut (od wewnatrz).

 

http://www.chemiadotirow.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie maja tych samych skladnikow. Tanie srodki to nic innego jak kwasy, nie sa zbyt bezpieczne na lakierze, zaciskach itd. Znajomy jezdzil na myjnie gdzie mieli swietny srodek i po pol roku w nowym aucie mial cale zaciski skorodowane. Inny znajomy popsikal sobie niefortunnie na lakier i od razu zostawilo mu plamy. Srodki troche drozsze maja neutralne ph i mozna smialo ich uzywac jak kola sa na aucie i nic sie nie stanie z zaciskami, lakierem i innymi elementami.

 

Jak kola sa zdjete z auta to jak najbardzie srodki kwasowe sa dobre i daja sobie rade nawet lepiej niz te z neutralnym ph, ale do cotygodniowego mycia felg na aucie osobiście bym ich nie uzywal.

 

Co do kwasowych to kolega polecal Solmax, tani, a kola wygladaja jak nowe w 10 minut (od wewnatrz).

 

http://www.chemiadotirow.pl

 

Środkiem K2 czyszczę dół przodu auta od lat i tak jak zapewnia producent - z lakierem nic się nie dzieje.

Barwi się tak samo jak Twój za 15 funtów i efekt taki sam.

 

 

Nie mówię o środkach za 5zł ale sekciarski car-detailing, gdzie puszka nabłyszczacza do opon kosztuje 400zł to dla mnie taki sam przekręt jak przedłużacze dla audiofilów za 3000zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis popatrzylem z okna na swojego prossiaka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem w końcu wymienić termostat i mam wreszcie odpowiednią temperaturę silnika ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem klips na bilety parkingowe, Koszt 4.02 zł ,czas pracy ok.15 min.:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontowane tylnie lampy lexus style podlaczony hak holowniczy, przednie lampy black ringi, wyregulowany gaz ktory powodal blad 561, wymienine zarowki na ledowe, zamontowany schowek na okulary zamiast raczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem z cienia do słońca, żeby się trochę stopił śnieg. Tak to jest jak się do garażu nie wstawi, a w nocy dosypie śniegu. Jednak pierwszy tej zimy, to nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatankowany, umyty, wymienione postojowki, wysuszony prawy reflektor bo jakos weszla mu woda do srodka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odebralem gumowa zaslepke do pozycyjnych z ASO bo stara gdzies przepilem, cena lepsza niz na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak wygląda mój passat po wymuszeniu pierszeństwa przez jakiegoś barana

Opony pierwsza liga :ok

Mam nadzieje ze to tylko na zdjeciu wydaja sie wygladac jak "sliki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem nowy o większej mocy akumulator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O chyba się pokłóciłeś z nim albo sprzedaż nie idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności