Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Oddany do lakiernika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniona uszczelka pod pokrywa zaworow .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniona kierownica na trójramienną :) Kto to wymyślił poduszkę na zatrzaski łatwiej byłoby ze śrubami :P Teraz pozostaje ją wysłać za jakiś czas do obszycia, różnica między 4- a 3-ramienną jest kolosalna w końcu czuć tą kierownicę w dłoniach :)

 

2 godziny bawiłem się z instalacją do podgrzewacza wody teraz tylko czekam aż świeczki mi przyjdą nowe.

 

Dodatkowo wymontowana konsola wokół radia i aktualnie schnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomek921 co Ci da duże prawe lusterko z anglika? Może lepiej wygląda ale nic w nim praktycznie nie będziesz widział. Usiądź na miejscu pasażera i spróbuj coś zobaczyć w lusterku kierowcy. Kolega raz założył od angola lusterko i nic w nim nie było widać. Chyba że wsadzisz wkład od octavii bo one miały pełnowymiarowe lusterka częściej niż passaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tomek921 co Ci da duże prawe lusterko z anglika? Może lepiej wygląda ale nic w nim praktycznie nie będziesz widział. Usiądź na miejscu pasażera i spróbuj coś zobaczyć w lusterku kierowcy. Kolega raz założył od angola lusterko i nic w nim nie było widać. Chyba że wsadzisz wkład od octavii bo one miały pełnowymiarowe lusterka częściej niż passaty.

 

Na forum jest manual z przełożenia obudowy z anglika do stelarza europy wtedy lusterko jest pod takim samym kątem jak to małe więc jednak coś to da ;) Jakbym założył bez przeróbki to wiem, że to nic nie da a nawet pogorszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zrobiłem instalację do tylnych głośników i zamontowałem tylne głośniki. Podpiąłem i grają ale wygłuszenie drzwi jest konieczne:) a i wypolerowałem przednie lampki i teraz świecą jak należy:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam forumowiczow mam pytanie bo pewno nie jeden z was cos juz takiego robil a wiec mam paska b 5 fl-a chcialem zamontowac spryski bo jest xenon samopoziomowanie tez juz jest mam caly komplet czyli spryski , weze, zbiornik, pompki i zaslepki z obudowani i sprezynkami pytanie czy da sie bez problemu montowac same spryski sa na to jakies otwory czy trzeba cos mierzyc i wiercic bo nie potrafie sie doszukac niczego i czy ktos wycinał w zderzaku dziury na zaslepki???? prosze o pomoc i dziekuje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam forumowiczow mam pytanie bo pewno nie jeden z was cos juz takiego robil a wiec mam paska b 5 fl-a chcialem zamontowac spryski bo jest xenon samopoziomowanie tez juz jest mam caly komplet czyli spryski , weze, zbiornik, pompki i zaslepki z obudowani i sprezynkami pytanie czy da sie bez problemu montowac same spryski sa na to jakies otwory czy trzeba cos mierzyc i wiercic bo nie potrafie sie doszukac niczego i czy ktos wycinał w zderzaku dziury na zaslepki???? prosze o pomoc i dziekuje....

Przejrzyj ten wątek http://forum.vw-passat.pl/threads/27137-Montaz-spryskiwaczy-lamp-zrob-to-sam/page24 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem dzisiaj przyczynę stuków w przednim zawieszeniu (lewa strona).

DSC_0455.jpg

 

W sobotę wymiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień walki z UPG foto w moim temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Montaż lampek oświetlające dywaniki z przodu w fabryczne miejsca i lusterka fotochrom z diodami ambiente ori.:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odebrane zregenerowane koła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozbyłem się solniczki czyli umyty i odkurzony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

założone prawe duże lusterko, nowy mikrostyk lewego przedniego zamka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umyłam audi umyłam passata i passatowi założyłam zapaszek - choinke ..... liczy się ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu założyłem tylną wycieraczkę od B6 i pióro od caddy :) od razu lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem lewy przegób zewn-pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu wymieniona osłona przegubu lewego, a dziś umyty i w środku przetarty i pryśnięty plakiem :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatankowany i umyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności