Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

małe przepalenie na mieście...zamówiona zaślepka tylnej wycieraczki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wymieniłem: olej, filtr oleju, filtr powietrza, filtr kabinowy, filtr paliwa. Sprawdziłem stan płynów ustrojowych i przednich hamulców po wymianie tarcz i kloców spowodowanej pęknięciem tarczy. Tak z ciekawości, czy u was też zbiera się tyle syfu w puszcze filtra powietrza? U mnie na dnie w tych kanałach z odpływami była masa piachu i zasuszonych owadów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak z ciekawości, czy u was też zbiera się tyle syfu w puszcze filtra powietrza? U mnie na dnie w tych kanałach z odpływami była masa piachu i zasuszonych owadów.

 

Standardowy widok. Chyba ze nie jeżdzisz to nic tam nie masz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sensor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie wczoraj a nie dziś ale nie mialem kiedy napisac. Wymieniony olej i filtry, olej w skrzyni, uszczelka i filtr oleju w skrzyni również :) pieknie smiga autko :D no i uszczelniona miska oleju oraz pospawana bo poprzedni wlasciciel ja kleil i musialem to porzadnie zrobic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamówiona zaślepka tylnej wycieraczki

Pilicz razy dwa :) w piątek montaż :D BTW ja dziś swojego ładnie umyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odwiozlem na lawecie do domu. mialem probe kradziezy i wywalili zamek i stacyjke plus rozjebali immo... na szczescie niestandardowa blokada pomogla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wymieniłem 3 wahacze oraz końcówki drążków oraz była zrobiona zbieżność. Podobno trzeba ja jeszcze raz skontrolować po 300km. Na szczęście to już koszt wliczony w cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jednym z aut zgłosiłem szkodę z AC ;)

Edytowane przez KruK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienione odboje tylnych amorków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm wysłane zgłoszenie na Summer Meeting...ciekawe czy przejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umyty, odkurzony, wypastowany..:)

 

Do tego wymieniona żarówka zapalniczki, masakra z tym jest w b6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaparkowałem koło nowego Golfa GTI... cudowna biała furrra :hyhy aż nie mogłem wzroku od niego oderwać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana napinacza paska 30minut roboty a mechanik przód chciał rozbierać :blink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawiona klima, klamka zewnętrzna, założone odmalowane uchwyty w drzwiach, no i teraz poprawiam kable od głośników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wymieniony olej w silniku, w skrzyni, nowe filtry, umyty, przepolerowany, nawoskowany, odkurzony i zatankowany po sam korek... dziś trasa 700km do Dźwirzyna była samą przyjemnością. Spisał się na medal! Czas na relaks :piwo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast wymieniłem podszybie, użyłem ściągacza do wycieraczek z allegro za 25zł i chcę jednocześnie ostrzec forumowiczów nie kupujcie tych ściągaczy bo są jednorazowe! na 2-gą wycieraczkę podjechałem do warsztatu i na całe szczęście nie chcieli nic kasy w stolicy za to;) (warsztat FeuVert)

Następnie wróciłem na parking w tą piękna pogodę i zabrałem się za wyjęcie osłony filtra kabinowego wyczyszczenia tego co dałem rady wywalenia porwanej uszczelki i zastosowałem grubą warstwę silikonu (bezbarwnego), później zająłem się obudową komputera czynności podobne do obudowy filtra kabinowego:) i wymiana samego filtra kabinowego na filtr z aktywnym węglem.

 

Wszystkie czynności wykonane oczywiście zgodnie z zaleceniami przez forumowiczów, te cenne informacje przestudiowałem i podjąłem się prac:) dobrze że jest te forum:drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności