Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj wieczorem zabrałem się za polerowanie lamp. Efekt widoczny odrazu. A dzis bylem na kontroli zawieszenia i do wymiany 3 wachacze i koncowki drazkow :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczora z wieczora zalutowałem porządnie kabel od zasilania do DLR oraz przesmarowałem prowadnice w tylnym zacisku ;) do tego wypiłem dwa piwka co osobiście było zwieńczeniem sukcesu mechanicznego-krążą słuchy ża jak się nie opije to trzeszczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj traska 800 km nawet nie pierdnoł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś , bo skończyłem po pierwszej w nocy, zakończyłem trzydniowy maraton hamulcowy. Wymienione tylne tarcze i kloce , zregenerowane , wyczyszczone i polakierowane tylne i przednie zaciski hamulcowe na czarny połysk . Efekt ? Juupikajeeeeejjjjj ..... :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wczoraj wykastrowałem (DPF -out) swojego Pasiorka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyciemniłem prawie wszystkie szyby - teraz się zastanawiam dlaczego tak późno się to tego zebrałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymyty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TT89

W końcu został porządnie wyszorowany w środku i go odkurzyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontowane wewnętrzne oświetlenie LED , umyty , wypucowany itp bo jutro będę kierowcą do ślubu PARY MŁODEJ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniony olej + filtry + wymyta cała komora silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie widząc deszczu w Lublinie od dobrych dwóch tygodni, umyłem dzisiaj autko, wytarłem żeby zacieków nie było, poczerniłem plastiki, opony a w drodze powrotnej zaczął padać deszcz niwecząc moje starania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyty czarnuszek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy pomocy zapałki udalo mi sie zamknac na sztuke klapke od wlewu paliwa. Popatrzylem tez na plame plynu, ktory wycieka z pompy wspomagania...przykry widok... ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

---------- Dodano o 22:51 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:49 ----------

 

Zainstalowane światła do jazdy dziennej w lampie na długich 30% :) Nareszcie ksenon i obrysy odpoczną w dzień :D No i żadne tam LEDY na listwie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiana oleju+ filtr w warsztacie a resztę czyli filtr paliwa powietrza i kabiny moja zabawa:)po raz pierwszy;p PS: nawet działa:)

oraz wymiana przedniej prawej żarówki przód H7...po raz kolejny po ponad pół roku(coś szybko ale może jakiś złom wtedy zamontowałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owocny dzień....

 

Zrobiłem kompletny rozrząd, wymieniłem termostat, wymieniłem miskę olejową (stara była pęknięta), zmieniłem olej z 10w40 na 5w40 + filtr oleju i ,,,, niestety połamałem trójnik od spryskiwaczy reflektorów. Cały dzień pracy ale efekty są bardzo pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu zalozylem potencjometr natezenia podswietlania pod xenon

uploadfromtaptalk1375185731696.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem dziś kamerę cofania (w ramce rejestracji) i LED w przeciwmgielne . Teraz pozostało kodowanie przeciwmgielnych na dzienne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cztery górne wachacze,radio CB President Teddy+antena z cewką też peresident:victory:czapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności