Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

No to powiem, że nieciekawie z tym 600 KM. Cena benzyny wyższa, a zasięg mniejszy o około 250 KM od 1.9 TDI.

 

Ja dziś swojego wypucowałem i użyłem testowo na połowie auta ADBL QD1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem czarne znaczki w grillu i na klapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis sie przejechałem tylko pastuchem i wybiło 400000 tys na liczniku , coz trza jezdzic dalej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założone nowe tarcze i klocki na przód. Wszystko dokładnie oczyszczone i nasmarowane.

 

20170731_143310.jpg

 

20170731_151652.jpg

 

20170731_145542.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszła do mnie uszczelka https://pl.aliexpress.com/item/Z-style-Car-Seal-Strip-Universal-Rubber-Airtight-Weather-Auto-Trim-Sealing-Door-insulation-noise/1707068455.html?shortkey=3YvMjuQr&addresstype=600

 

I na dniach przykleję jak Panowie radzili. Nawet najdrobniejsze wyciszenie będzie świetną sprawą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dzis a w ndz wpadlo 430tys na licznik ;)

 

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatankowany do pełna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączone ori PDC i przeróbka prawego dużego lusterka z EN na EU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świstu gwizdu wypłata poszła w pizdu:

 

Y1kwEPuAfyxewP7AX46BtlKf5ZtneoU5P1VZKXq5pTeBBAC520_Y2cq6uyUbbF6dcxkmQf1005fsixZEyc3_vBmd9Kuix8uX4tIAyf3IWQct0hIO5SFRi35dTNsRwLdfQ8NJiSE6SUkqwnsMo3wf1nyM82qZ9g_nZy_X1ecbVQ5aP_BgAqQVQKiBy8P9iVMZijmletoc29_zVYeCaH4MAv_hlInL7ngJ5coJ2_gXWjyXZBy8OWhVkKydmXU6hRnOyz3AY63YVO_F2a6c4qyfA7Z1f_5O7wJmR8V0pcBlwArzYBxWNL8CcVS8HiIIxZoQnfc9cnAEYr-4-IHdjEcWwkZC_pU1b5vJ-CCzljrDotPEq2VpF95UKVReJ6koxtDgXF7w8JUwNXZ6avt74mEFP9MPWO_w5Q9TQEjeFcaFOOPMxq1bP2v3GcAiDx2xSmcbmNSufHQv3XTNAGDryieDdWBwTqKN0AzZz2c_8zKfA4DMo9V3EiFWpZtgNh-h1ynu8ijARuweTT_luL9NSMUHDpbOiDEqUUu80mR_TtkXbb_XVDotmlB0Ak4slnoXv5AxN35W9wBgk85ByYlJ3ypGkkz4DevaJCvyhM8CLrukzIizv-5muUFb5n94=w1689-h950-no

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filtr przeciwpyłkowy + (Plak AIRCLIM Odświeża klimatyzację nawiewy wnętrze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ide właśnie do garażu ściągać boczek. Coś mi lewe audio deczko świruje. Pozatym trzeba zdjąć lusterko i je wyremontować aby przestało świszczeć podczas jazdy albo wyrzucić w cholerę bo już nie do zniesienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie w aucie, ale dziś przywiozłem skórę

IMG_0142.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ zadraszczam! Kiedyś niech tylko trafi mi się okazja to biere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś założyłem tempomat :) wszystko ruszyło bez większych problemów za pierwszym razem. Model przedliftowy, licznik poliftowy, a kontrolka działa. Teoretycznie przedlifty nie miały kontrolki bądź było to bardzo rzadko. Jestem zadowolony :). Następne w kolejce to MFD, potem skóra. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienione wahacze górne prawa strona, osłona przegubu oraz zaimplementowany zestaw naprawczy hamulca tylnego ze względu na przeciek (i kilka stowków w kieszeni mniej)

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności