Skocz do zawartości
zipek135

Moduł komfortu - numery (jaki moduł komfortu będzie pasować?).

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma już...dzwoniłem do tego też...dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie komfort już mam jaki trzeba.Wszystko działa za wyjątkiem tylnej klapy,ale pewnie to inna usterka a nie wina modułu.Jak zakodować scyzoryki?Podrzuci ktoś sprawdzony link,bo szukam szukam i nie mogę znaleźć...Kluczem zamykam wszystko działa a po naciskaniu pilota cisza jak makiem zasiał i zero reakcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie ale to szło chyba tak:

Masz 2 kluczyki jeden wkładasz do stacyjki i przekręcasz w pozycje zapłon,drugi wkładasz do drzwi i zamykasz auto a następnie naciskasz zamykanie albo otwieranie (tu nie pamiętam jak było) otwierasz auto wyciągasz kluczyk ze stacyjki i powinno grać .Z drugim kluczykiem tak samo.

 

---------- Post added at 16:46 ---------- Previous post was at 16:40 ----------

 

Kodar a masz sedan czy kombi?

Ja miałem w sedanie taki przypadek że dostałem moduł od kombi i przy zamykaniu samochodu otwierał mi się bagażnik.Musiałem go ręcznie zamykać a później żeby go otworzyć to musiałem zamknąć samochód.Po wymianie modułu na moduł od sedana wszystko gra.Sprzedawcy na Allegro nie informują czy to sedan czy kombi oni chcą tylko sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po mam modul od golfa za 40 zł bo wtyczki nie pasowały ... przerobilem i śmiga ;). Z klapą był problem sprawdź, czy przy otwartych drzwiach nie jest zamknieta a przy zamknietych otwarta ... ja tak mialem przełożyłem 2 złącza i śmiga gites :D

 

Edit//

Czytałem, że Marian1Agn miał tak samo jak coś pisz na pw powiem co zrobić, żeby śmigało :D

Edytowane przez zipek135

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiedz szefie co robić.Zakodowałem sam klucze i działają.Wszystko chodzi oprócz tylnej klapy która się nie zamyka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko chodzi oprócz tylnej klapy która się nie zamyka...

A z przycisku z wewnątrz ewentualnie jak zamykasz drzwi kierowcy ci działa? Może sam zamek lub przewody przy nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa w ogóle.ani z przycisku,ani z pilota ani jak zamykam wszystko od wewnątrz.Jest cały czas otwarta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie działa w ogóle.ani z przycisku,ani z pilota ani jak zamykam wszystko od wewnątrz.Jest cały czas otwarta.[/quote

To rozbieraj tylną klapę zdejmij wtyczkę z zamka kontrolka lub miernik i sprawdź czy jest impuls na wtyczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie ja mam taki moduł: nr 1JO959799F

i pytanie moje brzmi :

Są doprowadzone do niego 2 wtyczki a podpjęta tylko jedna a ta druga nie pasuje ale do czegoś musi być skoro jest. Czy mam zły moduł komforu ???

Dodam ze mam fabryczny alarm ( nie działa ) nie działa podświetlenie wnętrza i nie działa centralny zamek z pilota.

Jeżeli ktoś chce fotki jak to wygląda i jest mi wstanie pomoć to moge wrzucic na forum...

POzdrawiam i czekam na info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jest wstanie mi pomóc czy do modułu powinna być podpięta wtyczka druga która jest do niego doporowadzona ale nie pasuje.. Może mam zły moduł ??? co co pisałem w poprzednim poście ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem a mianowicie nie zamykają się w moim Passacie tylne i przednie drzwi z lewej strony ,elektryk powiedział ze uszkodzony jest moduł komfortu .Poszukuje już dłuższy czas takiego modułu i nie mogę znaleźć nr 3B0 959 798 G morze ktoś ma pojecie gdzie takiego szukać? a morze jest jakiś inny nowszy nr odpowiadający temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam podobny problem jak kolega a mianowicie nie zamykają mi się drzwi z lewej strony kierowcy przód i tył ,elektromechanik powiedział ze jest uszkodzony moduł komfortu morze macie jakieś doświadczenie w tym temacie . a jeżeli to jest możliwe to w Passacie mam zamontowany moduł komfortu o nr 3 B0 959 798 G poszukiwałem takiego i nigdzie nie mogę natrafić na taki nr ,czy ewentualnie można go zastąpić innym nr bo znalazłem taki sam tylko bez literki G na końcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam moduł 3B0 959 796 L

 

Czy moge go jakims innym zastpic? Mam problemm z alarmem fabrycznym. Mianowicie chcialbym zamienic na inny moduł bez alarmu.

 

Aktualnie mam pelna elektryke x4, lusterka i centralke razem z alarmem z pilota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam moduł 3B0 959 796 L

VW nie przewidział żadnego innego modułu do Twojego auta. Masz nadwozie kombi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, kombi.

 

a w tym moim module mozna wyłaczyc alarm fabryczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak, kombi.

 

a w tym moim module mozna wyłaczyc alarm fabryczny?

Szczerze mówiąc nie wiem, ale raczej nie da rady wyłączyć. A co się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem:

 

ZALAŁ MI SIE ZAMK W TYLNEJ KLAPIE, I WŁACZAŁ MI SIE ALARM SAMOCZYNNIE. WYCZYSCILEM KARNCOWKE I BYŁ SPOKOJ. OSTATNIO ZAUWAZYLEM ZE PO ZAPALENIU SILNIKA NIE WYLACZALO MI SIE SWIATŁO W SRODKU SAMOCHODU. WIEC WYLACZALEM SWIATLO RECZNIE.

 

PO PARU TYGODNIACH:

 

WLACZYL MI SIE ALARM ZNOWU, WIEC 0DLACZYLEM CALKOWICIE TA KRANCOWKE W KLAPIE BAGAZNIKA. ZAUWAZYLEM ZE SWIATŁO ZNOWU NORMALNIE SIE GASI W SAMOCHODZIE. A ALARM ZNOWU SIE ZALACZA, NAWET JAK WEPNE TA KRANCOWKE WKLAPIE. JEST SUCHA, ZAMEK TEZ PRZECZYSZCZONY.

 

JAKA MOZE BYC U MNIE PRZYCZYNA WLACZANIA ALARMU? NAJCHETNIEJ CALKOWICIE BYM GO WYLACZYL ZEBY NIE MIEC Z NIM PROBELMU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam do was pytanie,które było przerabiane na forum,jednakże nie było klarownej odpowiedzi.

Od niedawna jestem posiadaczem 3B 1.8t w sedanie i mam moduł komfortu o oznaczeniu 3b0 959 796, niestety ze zgnitym modułem komfortu.

Czy ktoś ma pomysł jakim go zastąpić bo znaleźienie takiego graniczy z cudem.

Pod uwagę zaczynam brać dostosowanie innego modułu poprzez zmianę kostek tylko czy ktoś przerabiał taki temat?

Będę wdzięczny za jakiekolwiek informację,które będą w stanie mi rozwiązać ten problem.

Edytowane przez SebastianS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przepraszam że odswieżam stary temat ale nie wiem co robić, kupiłem paska 1,9TDI 110KM, AFN, klima, 4xel. szyby, domykanie szyb z kluczyka,, odgrzewane fotele lusterka chyba też, pełny wyświetlacz fis między zegarami. Rok 1997, kombi. I teraz jest problem, mianowicie kupowałem go z tym że uszkodzony jest moduł komfortu i nic nie działa, jednak po wyjęciu puszki okazało się że modułu w ogóle nie ma!! Ma ktoś z was takiego paska i mógłby mi powiedzieć jaki ma moduł. Ewentualnie czy jeśli okazało by się że taki moduł jest ciężko dotępny lub drogi czy można by go zastąpić jakimś innym? Zależy mi tylko na na tym żeby działały szyby z przodu i centralny zamek bez reszty się obejdę. Czy po nr. Vin można dowiedzieć się jak moduł powinien być?i

Edytowane przez Zamix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności