Skocz do zawartości
zipek135

Moduł komfortu - numery (jaki moduł komfortu będzie pasować?).

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam u siebie o oznaczeniach 3B0 959 796

W związku z tym ze ciezko taki dostac mozecie podac inne numery ktore by mogly pasowac ? Mam u siebie 4 el szyby, cz z pilota klima... ( z szukaczki korzystalem ale nic nie znalazlem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,mam na podwórku Passata B5 Fl z 2001 roku z padniętym modułem komfortu-tak zapewniał sprzedawca i też tak myślę(nie działają:szyby,lusterka,oświetlenie wewnątrz i drzwi,centralny,alarm ani tylna klapa).Licznik działa i reszta elektryki też idealnie.Diagnoza niemal w 99% moduł prawda?Pytanie jest następujące-mam na pokładzie 2 elektryczne szyby,manualną klimę,grzane fotele,grzane elektryczne lusterka,podświetlane drzwi.Jaki moduł komfortu potrzebuję?Byle jaki podpasuje?Może być od B5 np a nie B5 FL?Pytam bo chcę zamówić na allegro a nie chce wtopić...Wiem,że VAG podaje numer sterownika,ale taki jak mi podał akurat nie ma na allegro...Majstrów u nas od takiego czegoś nie ma więc pozostaje działać na własna rękę.Jeden dzisiaj zapytał co to jest ten moduł komfortu,więc wole zrobić sam-opis jak wyjąć ze zdjęciami mam z forum za co wam dzięki :)

Pozdrawiam i proszę o jakieś wskazówki.

 

_scalone

Edytowane przez Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz numer tego komfortu co jest w aucie?

 

ETKA podaje 1C0959799A jak i 1C0959799B

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A twoje auto to variant czy limousine?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variant :) Po poszukiwaniach wśród "szrotów" znalazłem taki 1J0 959 799 N

pochodzi z golfa mk IV (koniec 98 roku modelowo 99) i ten golf posiadał pełną elektrykę wraz z grzanymi fotelami czego ja nie mam. Czy ten by przypasił ?

Edytowane przez zipek135

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W/g ETKI do twojego auta podchodzą 3B0 959 799 B

i 3B0 959 796 L jeśli posiadasz centralny uruchamiany falami radiowymi nówka kosztuje ok 1200 zł

Podany przez ciebie moduł raczej nie podejdzie.

Do limuzyny 3B0 959 799 A

i 3B0 959 796 K z centralnym uruchamianym falami radiowymi.

Ale podejrzewam że w module z limuzyny nie będą działały wycieraczki na tylnej klapie.

Podany przez ciebie moduł z Golfa chyba nie będzie współpracował z Passatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, teraz mam całkiem wypiety moduł i wycieraczki mi działąją :P z tyłu również jedynie zamek klapy sie nie zamyka, ( nawet wlew paliwa dziala) ten z końcówką 3B0 959 796 P mogę załatwić drożej o 40 zł akurat z allegro ... A co wtedy o takim mówi etka :D ?

znowu edit

mam taki:

 

http://img98.imageshack.us/i/dsc00078s.jpg/

 

a na vagu wychodzi:

http://img442.imageshack.us/i/beztytuu1y.jpg/

czyli z końcówką L

Edytowane przez zipek135

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli masz z końcówką L i taki musisz kupić aby wszystko grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdzę-nie pamiętam i nie spisałem...Jak zdobędę nowy to wystarczy podpiąć i działa,czy trzeba coś programować i kodować?I jeszcze czy może byc byle jaki czy musi być jeden z tych dwóch co podałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro sprawdzę-nie pamiętam i nie spisałem...Jak zdobędę nowy to wystarczy podpiąć i działa,czy trzeba coś programować i kodować?I jeszcze czy może byc byle jaki czy musi być jeden z tych dwóch co podałeś?

U siebie masz najprawdopodobniej z literką A, bo z B jest do czterech szyb.Wystarczy podpiąć i powinno działać.Musi być jeden z tych dwóch.Sugerował bym ci z litreką B,to będziesz miał w przyszłości możliwość dołożenia tylnych szyb elektrycznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki-auto nie dla mnie tylko do sprzedania.Zaraz sprawdzę numer VAGiem i szukam modułu.Mówicie,że tylko podpiąć i działa?NIe trzeba nic programować?A co z kluczykami,immobilaizerem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co z kluczykami,immobilaizerem?

Jeśli masz centralny sterowany z pilota to pilot będziesz musiał zakodować,immo jest w liczniku a tego przecież nie ruszasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest właśnie z pilota.Czyli tylko podłączyć nowy komfort,zaprogramować kluczyk i wszystko działa?Super-dzięki za pomoc kolego.Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to nie 3c, że masz immo jeszcze w komforcie ;) a pilot moze i bez vaga da rade zaprogramować ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.Mam u Siebie 1 CO 959 799 A.Podpinałem dzisiaj u szrociarza z literką B i jest problem:mam u Siebie wejście na 3 wtyczki w tym A a ten z B ma tylko na 2...Po podpięciu nie działa tylna klapa i centralne z tyłu a tak reszta chodzi.Ma ktoś z was z literka A?Na allegro nie ma-załamka...Może ten z B da się jakoś przerobić i tą trzecią wolną wtyczkę kable podpiąć pod którąś z tych dwóch w tym B?Pomóżcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie.Mam u Siebie 1 CO 959 799 A.Podpinałem dzisiaj u szrociarza z literką B i jest problem:mam u Siebie wejście na 3 wtyczki w tym A a ten z B ma tylko na 2...Po podpięciu nie działa tylna klapa i centralne z tyłu a tak reszta chodzi.Ma ktoś z was z literka A?Na allegro nie ma-załamka...Może ten z B da się jakoś przerobić i tą trzecią wolną wtyczkę kable podpiąć pod którąś z tych dwóch w tym B?Pomóżcie...

Jeśli nie jest uwalony,to najprawdopodobniej jest zakodowany na cztery elektryczne szyby i stąd problem.Vag i przekodowanie na dwie szyby powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z wolną wtyczką która zostanie?Mam u siebie 3 a a w module z B są 2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co z wolną wtyczką która zostanie?Mam u siebie 3 a a w module z B są 2...

Może być od alarmu fabrycznego .Ten z B może być bez alarmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten z B może być bez alarmu.

Nie możliwe. Mam fabryczny alarm, komfort z literka B na końcu i tez ma tylko 2 wtyczki.

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia-wszyscy mają na 2 wtyczki i B a ja mam A i na 3...Nawet na allegro nie ma a obdzwoniłem wszystkich.Ma ktoś może taki na zbyciu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności