Skocz do zawartości
Gość browaarr

Jakie CB / Trudny wybór CB (dyskusje)

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam Alana 109 i uważam że za tą cenę nie kupi się lepszego radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowych sklepowych radii w niewysokiej cenie w sumie ciezko wybrac cos konkretnego... Ja bym bral pewnie cos pokroju Omegi III, Yosana Pro-120 albo Midlanda 5001z ( nie ma FM, ale wiekszosc kierowcow i tak nie wie, co to jest... ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy szumofon, drugi szumofon, trzeci szumofon :D

Poprzeglądaj ten dział, poczytaj i wtedy zapodaj jakieś typy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że już nigdzie nie można znaleźć tych rewelacyjnych Unidenów. Gdyby ktoś z forumowiczów znalazł na jakiejś aukcji bądź sklepie proszę o jakieś info. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwuj allegro, unideny się pojawiają i szybko znikają, nie mniej jednak kupić się da ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy szumofon, drugi szumofon, trzeci szumofon

Poprzeglądaj ten dział, poczytaj i wtedy zapodaj jakieś typy

szumofon bo co- rado czy anteny beznadziejne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szumofon bo co- rado czy anteny beznadziejne?

Głównie radio. Choć jakość anten SUNKER, zerżniętych na chama z anten President pozostawia wiele do życzenia - ale cena czyni cuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanko o myslicie o tym zestawie :) jestem nowicjuszem w sprawie CB tak wiec pytam :):)

http://allegro.pl/item925350947_president_tommy_asc_antena_sunker_missouri_gratisy.html

 

 

Z Góry Dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze radio jak najbardziej ok ale antena tego typu pozostawia wiele do życzenia... proponuje dołożyć parę groszy i kupić antenkę jakąś firmową porządną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
radio jak najbardziej ok

 

Radio bez RF-Gain'a, ok ? I do tego za takie pieniądze ? Przecież ten trx jest technologicznie na poziomie Onwy MkIII. Wyroby Presidenta należy omijać szerokim łukiem - nie są warte swojej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jaki zestawik polecacie ??

 

W dziedzinie CB nie wiele się zmieniło na przestrzeni ostatnich kilku lat a nawet zeszło na psy, mówię o sprzęcie.

Przejrzyj te ponad 600 postów i wyciągnij wnioski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak się tylko wypowiem bo tutaj paru z was pytało o radio TTI. Miałem wcześniej Unidena 510 z antenką President Georgia i na moje potrzeby było OK. Uniden padł także kupiłem TTI. Szczerze powiem że z TTI jestem bardziej zadowolony. Mniej szumów i ogólnie jakoś lepiej słychać. Wiadomo że mega dystansów na Georgii nie wyciągam, ale nie oszukujmy się, po co "normalnemu" mobilkowi zasięgi po kilkanaście kilometrów. Nie wiem jakie ma opinie TTI bo nie czytałem, ale z doświadczenia mogę polecić. Już trzeci rok śmiga bez problemów.

 

Pzd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego motomouse zacznijmy od tego że kolega Piotr nie pytał jakie radio mu polecamy tylko co myślimy o zestawie podanym w linku to 1 sprawa.

2 sprawa jeśli Ktoś potrzebuje radio więcej w trasy niż w miasto to bez RF-Gain'a też radyjko dobrze się spisuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko co myślimy o zestawie podanym w linku to 1 sprawa.

 

A ja po raz kolejny powtórzę - cena za Tommy'ego jest co najmniej o 200 PLN za duża. I w tym kontekście nie jest to radio warte uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Midland ,alan nie polecam tych radyjek ponieważ mają bardzo słabe filtry.Tam kolega przedstawił PRESIDENT TOMMY.Bardzo dobre radyjko Polecam,antena troszkę kiepska przy tym radiu jest ale radyjko lux.Ja polecam radio http://allegro.pl/item944775741_uniden_520_xl_gwarancja_12msc_tylko_u_nas.html Uniden 520 xl.Mam to radyjko parę lat i hula bez zarzutów.Nazwa Uniden ale wszystko na podzespołach presidenta.Na radiach CB troszkę sie znam ponieważ 18 lat siedzę w nich.Antenkę polecam jeżeli wam chodzi o cene niedużą to jest Wilson,jest nie droga,bardzo dobry SWR ma się na niej.Po wilsonie juz polecam president każde modele.Jezeli ktoś czegoś nie wie śmialo pisać na GG 1828163 a pomogę zawsze(przeważnie jestem pod niewidoczny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nazwa Uniden ale wszystko na podzespołach presidenta.

 

A może odwrotnie ? Nazwa President, a w środku Uniden :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może odwrotnie ? Nazwa President, a w środku Uniden ?

A właśnie że nie.Pierwsze powstało radyjko President.Unidenów masz dwa modele ,Uniden 510 i 520 a Presidentów jest trochę.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.Unidenów masz dwa modele ,Uniden 510 i 520 a Presidentów jest trochę.

 

:rotfl: o matko.... Kolego, nie obraź się ale jesteś niedokształcony w tej dziedzinie :D

 

 

Dwa unideny... :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności