Skocz do zawartości
michal0785

Spot 2-dniowy u Michal0785 Zakończony :)

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem ludziska co z Wami jest...tak długo organizowany spot, a 4 osoby tylko były. W opolu na spocie koło Dechatlona wszyscy jednogłośnie byli za spotem dwudniowym i już wtedy padła propozycja Michała na zebranie się u niego. Minęły 3 tygodnie i wszyscy wiedzą jak to wyglądało :mad: SKANDAL!!!

 

rozumiem, może ktoś ma coś ważnego do załatwienia, może pracuje, może chory, albo gdzieś wyjeżdża...ale nie wierzę w to , że nagle całej grupie <choćby tej spod Dechatlona> nagle coś wypadło :mad: Nie róbmy spotów i nie zaśmiecajmy forum tematami o spotach skoro ma na nich być garstka ludzi <mniej niż 10>. Nie wiem kur#a co myśleć o grupie opolskiej bo podejście co niektórych do sprawy jest olewające. Nikt nie będzie błagał o przybycie czy zmuszał, ale podejrzewam , że to drugi i ostatni spot grupy opolskiej. Wielu z Was nic , kompletnie nic nie wnosi w życie społeczne opolan :D ZERO pomysłów, zero aktywności, czekanie chyba na gotowe, a i tak nic z tego nie wychodzi. Ktoś zaproponował spoty z grupą golfa - pomysł dobry, ale ja jeżdżę Passatem ;) i takie auta chciałbym widywać na spotach.

 

I już dzisiaj mogę powiedzieć , że prędzej pojadę na spota zDolnego Śląska lub Śląska niż u nas padnie jakiś pomysł :636:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak wyszło. Zwłaszcza, jeśli było tylu chętnych. Ja ze swojej strony przepraszam, że nie byłem, ale napisałem o tym wcześniej. Następnym razem postaram się już być :) na opolskiej grupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero wczoraj dołączyłem do społeczności Passków i na spocie u Michała było takie powitanie, że olaboga :D:D:D Było genialnie teraz czekać tylko aż uzbieram kapuste na swojego passka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I już dzisiaj mogę powiedzieć , że prędzej pojadę na spota zDolnego Śląska

Zapraszamy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ludziska co z Wami jest...tak długo organizowany spot, a 4 osoby tylko były. W opolu na spocie koło Dechatlona wszyscy jednogłośnie byli za spotem dwudniowym i już wtedy padła propozycja Michała na zebranie się u niego. Minęły 3 tygodnie i wszyscy wiedzą jak to wyglądało SKANDAL!!!

 

rozumiem, może ktoś ma coś ważnego do załatwienia, może pracuje, może chory, albo gdzieś wyjeżdża...ale nie wierzę w to , że nagle całej grupie <choćby tej spod Dechatlona> nagle coś wypadło Nie róbmy spotów i nie zaśmiecajmy forum tematami o spotach skoro ma na nich być garstka ludzi <mniej niż 10>. Nie wiem kur#a co myśleć o grupie opolskiej bo podejście co niektórych do sprawy jest olewające. Nikt nie będzie błagał o przybycie czy zmuszał, ale podejrzewam , że to drugi i ostatni spot grupy opolskiej. Wielu z Was nic , kompletnie nic nie wnosi w życie społeczne opolan ZERO pomysłów, zero aktywności, czekanie chyba na gotowe, a i tak nic z tego nie wychodzi. Ktoś zaproponował spoty z grupą golfa - pomysł dobry, ale ja jeżdżę Passatem i takie auta chciałbym widywać na spotach.

 

Ale o co ty sie tak bulwersujesz? czego sie spodziewales? Nie wiem czy widzisz pierwsze posty w "grupie opolskiej" to ja zakladalem. Myslalem ze cos uda sie stworzyc ale sie przeliczylem i stracilem checi do "jakiegokolwiek dzialania". Dobrze ze teraz ktos sie chce za to zabrac.

 

Ktoś zaproponował spoty z grupą golfa - pomysł dobry, ale ja jeżdżę Passatem i takie auta chciałbym widywać na spotach.

 

Podjedz na spota golfa zobaczysz tez passaty. Wolisz jezdzic na spoty passata sam czy dobrze sie bawic w gronie golfowcow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jesteś dłużej na forum ode mnie, ale widzę, że pomimo upływu czasu nic się tu nie dzieje. I o co się bulwersuję? O to , że niektórzy stają na głowie , a i tak wielki h#j z tego jest. Lepiej nic nie robić, oby tak dalej ;)

 

Cytat:

Napisał HaNsiN Zobacz post

I już dzisiaj mogę powiedzieć , że prędzej pojadę na spota zDolnego Śląska

Zapraszamy

 

dziękuję ;) prawdopodobnie będę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niektórzy stają na głowie , a i tak wielki h#j z tego jest

 

A na co liczyles przy stanie liczebnym grupy osob 10 ? 4 osoby na spocie to i tak duzo. Gdybys wiedzial ile osob jest w grupie opolskiej golfa a ile sie pojawia na spotach uswiadomilbys sobie ze te 4 z tej "licznej" grupy op. Passata to i tak powod do radosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie sobie na wstrzymanie. Tym co się pojawili serdecznie dziękuję. Było super. A ci co nie przyjechali niech żałują. Prosta sprawa.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiscie ze na spocie bylo fajnie :) Dzieki jeszcze raz Michal za miejscowke i za milo spedzony czas :)

 

Tak nawiasem to my tu probujemy ozywic troche opolskie i mozna powiedziec ze stajemy na glowie tak jak HaNsiN powiedzial a wszyscy to maja w du*ie i nawet nie racza sie chociaz odezwac, wypowiedziec ani nic. Kompletna klapa ze tak powiem. Bedziemy jeszcze probowac, ja sie napewno tak szybko nie poddam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na dobrą sprawę to wszyscy grzmią po fakcie. majek666 czemu udzielasz się teraz, a nie przed spotem? Jestem tu nowy ale powiedz mi szczerze o co ci chodzi?? Żal dupcie ściska czy ki h... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak na dobrą sprawę to wszyscy grzmią po fakcie. majek666 czemu udzielasz się teraz, a nie przed spotem? Jestem tu nowy ale powiedz mi szczerze o co ci chodzi?? Żal dupcie ściska czy ki h...

 

Zal? Ja sie w tym czasie swietnie bawilem z chlopakami z golfa (prosto z warsztatu pojechalem na spot u SoftRm) nie mam czego zalowac. Poprostu nie rozumiem kolegi HaNsiN chyba myslal ze zorganizuje druga majowke a niestety tak jest. Casem przyjezdza na spoty (o golfie mowie) pare osob ale cieszymy sie ze mozemy sie spotkac i pogadac cos porobic. I nikt potem nie pisze posta ze to wszystko skandal ze przenosi sie do dolnoslaskiego itp itd. Zamiast plakac powienien sie cieszyc ze dobrze bawil sie z kolegami choc bylo was tylko 4 (takie sa pocztaki). Ja tez organizowalem u siebie ogniska i czesto jest nas 6 czy 8 ale bawimy sie swietnie i potrafimy docenic ze mozemy go razem spedziec wcinajac kielbase i pijac piwo nie wazne czy w 4 czy w 40. Chyba o to tu chodzi co ?

 

---------- Post added at 07:37 ---------- Previous post was at 07:21 ----------

 

Tak na marginesie dodam ze przed chwila sprawdzilem uzytkownikow z samego opola na vwgolf jest 495 (tych co maja wpisane opole) na spoty przyjezdza srednio 10-20 osob czasem jak jest dobry dzien 30 (z calego regionu). liczby mowia same ze siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ludziska co z Wami jest...tak długo organizowany spot, a 4 osoby tylko były. W opolu na spocie koło Dechatlona wszyscy jednogłośnie byli za spotem dwudniowym i już wtedy padła propozycja Michała na zebranie się u niego. Minęły 3 tygodnie i wszyscy wiedzą jak to wyglądało SKANDAL!!!

mam wrażenie że za szybko i za wysoko mierzycie , na wszystko trzeba czasu i nie odrazu bedziecie mieli super frekwencje na spotach - musicie uzbroić się w cierpliwość i nie poddawać się ( przynajmniej teraz coś się zaczeło u was dziać) zacznijcie najpierw organizować więcej takich spotów pod Dechatlonem a zobaczycie z czasem napewno coś z tego bedzie

ZERO pomysłów, zero aktywności, czekanie chyba na gotowe, a i tak nic z tego nie wychodzi. Ktoś zaproponował spoty z grupą golfa - pomysł dobry, ale ja jeżdżę Passatem i takie auta chciałbym widywać na spotach.

ja też jeżdzem Passatem i problemu nie mam . Razem z majkiem666 próbowaliśmy coś tu zrobić jak w widać z założonych tutaj tematów skończyło się jak skończyło dlatego związaliśmy się z Golfiarzamu i nikt tam na nas krzywo nie patrzy że my Passaciarze - jedna wielka rodzinka

dlatego dalej potrzymujemy nasze zaproszenie

Zal? Ja sie w tym czasie swietnie bawilem z chlopakami z golfa (prosto z warsztatu pojechalem na spot u SoftRm) nie mam czego zalowac. Poprostu nie rozumiem kolegi HaNsiN chyba myslal ze zorganizuje druga majowke a niestety tak jest. Casem przyjezdza na spoty (o golfie mowie) pare osob ale cieszymy sie ze mozemy sie spotkac i pogadac cos porobic.

święte słowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamiast plakac powienien sie cieszyc ze dobrze bawil sie z kolegami choc bylo was tylko 4 (takie sa pocztaki).

przecież pisałem , że imprezka była dobra ;) tylko lipna frekwencja i to o niej krytyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomysł jak ostudzić atmosfere :D Najlepiej przy "pifku" :D. Eliksir prawdy i przyjaźni rozwiązuje każdy konflikt :P

Edytowane przez duchu86dr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D:d:d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym ze chodzi o to ze chetnych na tego spota bylo wiecej, udzielali sie na forum i wogole. Zadeklarowali sie a i tak nikt nie przyjechal. No wybaczcie ale takich rzeczy sie nie robi :(

 

Poza tym robi sie OT i proponowalbym o tym porozmawiac w innym temacie, np. "Pogaduchy opolskie"

Edytowane przez wela156

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec znalazlem troche wolnego czasu zeby wrzucic troszke zdjec z jakze skromnego ale udanego spota :D Lepiej pozno niz wcale :) Moze te zdjecia odrobine zmobilizuja innych forumowiczow ze warto sie na spotach pokazac :)

 

PICT0168.JPG

PICT0119.jpg

PICT0120.JPG

PICT0123.JPG

PICT0126.JPG

PICT0145.JPG

PICT0148.JPG

PICT0149.JPG

PICT0152.JPG

PICT0165.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności