Skocz do zawartości
michal0785

Spot 2-dniowy u Michal0785 Zakończony :)

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem w odpowiednim czasie

Na pewno powiesz pod wpływem eliksiru prawdy :564: :619: w sobotę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno powiesz pod wpływem eliksiru prawdy w sobotę

 

Kurde widze ze wiesz jak sie wyciaga z ludzi informacje :D Ale i tak mialem zamiar wam powiedziec na spocie, chociazby zeby wiedziec czy moj pomysl wam sie spodoba :) Jak sie spodoba to oczywiscie bedzie o tym informacja na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że już jutro SPOT 2-dniowy zostawiam wam mój nr tel. 605 032 322. W razie jakichkolwiek problemów z dojazdem, pytań dzwońcie śmiało.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak reszta ale ja sie juz powoli szykuje na jutrzejszy spot :D A i dzieki za nr tel Michal :)

 

I male sprostowanie: ja nie bede mial auta bo stary potrzebuje samochod wiec przyjade z HaNsiN'em i jeszcze z kumplem :)

Edytowane przez wela156

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, sprawa wygląda następująco. Na chwilę obecną lekkie zachmurzenie i wiatr. Na popołudnie zapowiadają intensywne burze i opady deszczu. Obawiam się, że pogoda może popsuć nam SPOTa :mad:

Niestety nie mam możliwości narazie zrobić imprezy pod dachem, bo jedyne pomieszczenie, które się do tego nadaje jest zawalone gratami z remontu ;/

Decyzja należy do Was, ale proponuję poczekać do godziny 13 i zobaczymy jak się będą rozwijały warunki pogodowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u nas w Nysie juz nie pada, daj znac jak tam wyglada sytacja z pogoda u ciebie i zobaczymy. My jestesmy gotowi, mozemy jechac :) Nie wiem jak reszta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przestanie padać. Oby. Jak na razie u mnie pada non stop. będę zdawał relację co godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będę zdawał relację co godzinę.

 

No to czekamy na "niusy" bo my juz gotowi do wyjazdu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam dobre wieści :) sprawdziłem pogodę na zaufanym portalu. W moim rejonie ma przestać padać ok 14. Jeśli rzeczywiście tak będzie to damy radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo :D To spot jednak bedzie :D Daj znac wszystkim jak mozesz bo my na zakupy walimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie mam nr tel od wszystkich. Powysyłam wiadomości na PW, ale nie wiem czy odczytają...

 

Nie pada :D żeby tak chciało zostać do końca dnia, to będzie dobrze :)

Edytowane przez michal0785

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra co by się nie działo ja w tym momencie uruchamiam paszczaka, zabieram graty i jadymy z Wela i jeszcze jednym kumplem. Jak się pogoda posra to najwyżej wrócimy ;) Weekend jest, ropa jest można jeździć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gites :) Czekam w takim razie ;)

 

---------- Post added at 17:12 ---------- Previous post was at 14:29 ----------

 

Nysa już jest :) Zabawa się zaczyna. Czekamy na resztę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawta się dobrze chłopaki! następnym razem postaram się być :) tylko nie pić za dużo :D żebyście jutro mogli coś poopowiadać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasna cholera! Pomyśleć, że człowiek mieszka raptem 15 km od spotu i czyta post o 21:15. :506:i do tego sam w domu pije piwko. Życzę smacznego browca!

P.S. Muszę częściej czytać posty z okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedz:D

Toz to oni beda tam do jutra siedziec:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że bym pojechał, tylko po 3 browarach jakoś nie mam odwagi ryzykować. Jutro może doskoczę!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

frekwencja nie była powalająca - AŻ 4 osoby z czego trzy z Nysy :cool: ogólnie spot udany :D miejsce naprawdę bardzo dobre, organizacja ze strony Michała na 5+ ;) Jeszcze raz dzięki wielkie za spota.

 

Niebawem będą zdjęcia i może jakieś filmy :D

 

Aut nie było dużo bo aż 2 :D

 

Pogoda nie dała rady nas powstrzymać;)

 

mam nadzieję, że następny spot to będzie już konkretny spot z co najmniej 8-10 osobami bo jak tak dalej będą się co niektórzy zbierali jak sójka za morze to biada Wam :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Hansinem. Zabawy było co nie miara :D, ale frekwencja powalająca :| Michał dzięki za spota... I zaspane fotki :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda zabralismy sie w 3 osoby jednym autem ale bylo mega :D A najdalej to mielismy do baru, az 3 litry :D Ale nikomu sie nie chcialo isc 3 litry to poszlismy w kime :)

 

Ogolnie to wstyd dla opolskiego zeby spot byl organizowany 3 tygodnie wstecz a zeby sie pojawily 4 osoby :( Jak tak dalej pojdzie to rezygnuje z opiekuna i przenosze graty do zDolnegośląska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności