Skocz do zawartości
aRiS

Lokalizacja mikrofonu zestawu głośnomówiącego

Rekomendowane odpowiedzi

Mój pierwszy post więc witam wszystkich.

Mam pytanie o mikrofon fabrycznego zestawu głośnomówiącego.

Chodzi mi gdzie jest umieszczony, bo jak rozmawiam poprzez zestaw słabo mnie słychać.

Przypuszczam, że może być zabrudzony lub uszkodzony i chciałbym to sprawdzić, a nie wiem gdzie.

Pozdrawiam

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AFAIK to za sitkiem w plastiku pośrodku nad głową (tam gdzie lampka i schowek na okulary).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy jaki masz zestaw ale z tego co mi wiadomo można ustawić Vagiem czułość mikrofonu. jak masz dostęp do kabla to poszukam kodaowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy i koleżanki :)

 

 

Posiadam Passata B6 CC z 2010 z telefonem premium, RNS 510.

 

Problem polega na słabej słyszalności rozmowy telefonicznej przez osobę rozmawiającą ze mną. Ja słyszę wszystko b.dobrze ale ja jestem słabo słyszalny. Co może być tego powodem? Powinienem wymienić mikrofon? Gdzie jest umieszczony mikrofon? Na podsufitce? Jak sprawdzić czy to wina mikrofonu? Podsufitka z B^ jest inna niż w CC nie ma schowka na okulary itp.

Edytowane przez Barti-CC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem co kolega wyżej. Z tym, że u mnie w ogóle nie działa mikrofon. Proszę o pomoc, wie ktoś co może być przyczyną? gdzie jest zlokalizowany mikrofon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M3iaz i co znalazłeś kodowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikrofon we wszystkich powyzszych przypadkach znajduje sie w panelu z lamkami na podsyfitce. Nalezy go odkrecic i dostac sie do mikrofonu aby sprawdzic czy jest ok. Oczywiscie na poczatek polecam sprawdzic kkodowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest kodowanie? Jak mam to sprawdzić i gdzie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie jak przebiega oryginalnie w b6 kombi wiązka od mikrofonu bluetooth? chodzi mi od lampki w suficie i gdzie dalej? mam resztki instalacji a chce podłączyć znowu zestaw premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podłączam się do pytania kolegów, odnośnie zwiększenia czułości mikrofonu, Czy ktoś wie jak zrobić to dokładnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W VCDS wybierasz moduł telefonu ( bodajże 77).Wchodzisz w adaptację i kombinujesz wg uznania jak na poniższej fotce wpisując w pole test odpowiednie wartości-ściągawka na żółtawym tle podpowiada co i jak

phone.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności