Skocz do zawartości
SeM@PassatB5

Obudowa filtra powietrza - poszły gumy mocujące

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dziś zauważyłem że obudowa filtra powietrza dziwnie lata sobie pod maską, wpatrując się głębiej dojrzałem ze mam pourywane gumy mocujące obudowę, tam na dole są dwie gumy które trzymią tę obudowę. Gdzie modę takie coś dostać? Szukałem w katalogu ETKA i tam jest jedynie tuleja pod te gumy. Nie mogę znaleźć numeru tych części. Do tego mam tylko połowę osłony aluminiowej (numer 8D0 129 969 G) osłaniającej obudowę filtra przed ciepłem z turbiny. Czy ktoś ma takie coś na zbyciu? Szukałem na giełdzie kupie/sprzedam ale nie ma nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na allegro zaglądałeś? jakiś rok temu kupiłem za ok.100zl obudowę właśnie przez allegro.Aktualnie mam tylko tą dolną część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro są całe obudowy i nie zawsze z tymi gumowymi mocowaniami. Mnie są potrzebne tylko same gumy. A co do osłony to też widzę tylko w zestawach z całą obudową :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukałem w katalogu ETKA i tam jest jedynie tuleja pod te gumy.

A patrzyłeś na nr.14 w ETKA czy to nie są te blachowkręty z łbem soczewkowym? Bo występują w 4 szt. i dla mnie wygląda na rzecz której szukasz. Łby wchodzą w tuleje. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie są to gumowe uchwyty na wciskanie w ramę (oznaczone na zdjęciu)

1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie i w ETCE są oznaczone jako nr. 14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tam jednak nie wspominają o wkrętach czy uchwytach. Wogóle nie oznaczyli tych uchwytów i z tego co widzę pod maską to były to jakieś gumowe uchwyty, które nie przenoszą drgań ramy na obudowę filtra. Będę musiał gdzieś na używkach tego poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam chyba to co potrzebujesz

DSC00435.jpg

DSC00436.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności