Skocz do zawartości
KAWA

czy pasują i ile obniżają jakie amory

Rekomendowane odpowiedzi

dzwoniłem i się dowiedziałem wiec tak jak pisałeś ja mam amory od passata po lifcie o numerach

 

BE5-6512 -przód

BE5-6542-tył

 

Czyli to taki sam zestaw jak do Superba (mam to u siebie ze sprężynami Eibacha -30mm). Narazie nalatałem na tym 10 000 km i jestem zadowolony, nie jest masakrycznie twardo. Jedynie krótkie poprzeczne nierówności (pofalowana nawierzchnia) są bardziej odczuwalne bardziej niż na serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak to jest z tylnymi amortyzatorami do b5 z 2004 roku 4x4. dziś dzwoniłem do serwisu bo w sklepach nigdzie nie mają do tego modelu. Po numerach VIN okazało się że mój passat ma amorki po 1570 zł za sztukę. mogę coś przekręcić ale mowa była o podwyższonym zawieszeniu do trudnych warunków, coś wspominał o permanentnym zawieszeniu czy coś tam. amorki podobno dopasowują twardość do warunków itd. Zapytałem czy normalne amorki za 500 zł będą pasować? Powiedział że chyba tak ale glowy nie da uciąć. I teraz pytanie czy mój passat tak wysoko stoi dzięki sprężynom czy też dłuższym amortyzatorom. Może ktoś z was wymieniał, będę wdzięczny za pomoc, czy zwykle amortyzatory będą pasować zamiast tych moich "wypasionych":debil 3K to trochę za dużo za nowe amorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie beda zwykle pasowac

daj mi vin to ci powiem jakie masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wvwzzz3bz4e298415

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4B0513031P

amortyzator gazowy

 

u mnie np szt 1293,19zł oryginal rowniez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to też jest niezła sumka. czy nie masz amortyzatorów bez tych bajerów, które by pasowały długością i mocowaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakich bajerów to poprostu amor do 4-motion i tyle nie mam nic innego moze zamiennikwo szukaj o ile sa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności