Skocz do zawartości
maystero

jak dostać się do gniazda zapalniczki?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuję dostać się do gniazda zapalniczki w Passat B6. Wyjąłem samą popielniczkę, odkręciłem dwie śrubki i nadal nie mogę wyjąć ustrojstwa. Obejrzałem wszystko dookoła, i nie wiem jak się do tego zabrać a nie chce niczego połamać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już było o tym na forum. Należy zdemontować środkowy tunel tj. to gdzie masz podłokietnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam.... i coś nie mogę znaleść żeby było na forum, chyba przemęczony jestem..... albo szukać nie umiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego maystero przed wyjęciem popielniczki z zapalniczką musisz rozebrać element ozdobny, aluminiowy albo jaki tam masz wokół biegów ( taka ramka kwadratowa otaczająca drążek biegów z guzikami ESP itp. ) jest ona na zaczepach musisz delikatnie podważać do góry na wyczucie bodajże 4 szt. jeśli dobrze pamiętam. Jak to wyjmiesz to popielniczka jest wolna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe do konca. Nie trzeba wyjmowac ramki dookola skrzyni. Po wyjeciu popielniczki ( jest wsuwana ) na spodzie centalnie pod nia masz jednego torxa ( bodajze 15) i wszystko ladnie wychodzi bez sciagania zbednych elementow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torxy są ale 2. A po ich odkręceniu nie daje się wyjąć popielniczki opiera się o tą srebrną ramkę od biegów. Za ramkę ciągnę i ani drgnie! Nie chce nic połamać bo szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne bo ja jak wymienialem podlokietnik to zaczynalem wlasnie od popielniczki no ale skoro mowisz ze tak jest to wyciagnij. W kazdym rogu siedzi na takie zatrzaski jesli nie bedziesz jej zbyt mocno wyginal tylko podwarzal to wyskoczy. Siedzi dosc mocno osadzona wiec ciezko ja "wyrwac". I uwazaj na guziki od ESP i AUTO HOLD'a ciezko je poskladac do kupy jak wypadna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Odswiezam temat bo nie moge nic znalezc w temacie tylnej zapalniczki. Czy ktos wie jak wyglada sprawa wymiany zaslony/klapki gniazda zapalniczki przy tylnych siedzeniach? Polamala sie i potrzebuje wymienic raczej cala czesc nr 3C0863289 a nie chce nic polamac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytanie odnośnie żarówki, która się znajduje w zapalniczce. Jaki model jest tej żarówki? Pytam ponieważ się spaliła i chciałbym ją wymienić. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, w podobnym temacie piszę, ja natomiast nie mam prądu w gnieździe zapalniczki. Gniazdo w bagażniku działa. Przejrzałem już kilka bezpieczników i wszystkie sprawne. W necie znalazłem kilka wersji który bezpiecznik odpowiada za przednie gniazdo zapalniczki. Gdzie szukać rozwiązania żeby przednie gniazdo mi działało? Z góry dzięki. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności