Skocz do zawartości
Gość SK_Gdynia

potrzebna opinie - zawieszenie koni Street STR.T 1110-7070

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SK_Gdynia

witam wszystkich,

 

Szykuję się do zmiany zawiasów w passacie. Nie chce jakiegoś mega efektu niskiego auta, bardziej zależy mi na lepszym prowadzeniu,bo to co jest jest nie do zaakceptowania, buja jak kutrem rybackim ;). Na początku myślałem o gwincie ale troche mi gorączka zeszła ;) i stwiedziłem, że na moje potrzeby najlepszym wyjściem będą sportowe sprężyny + sportowe amorki i tu pojawia się pytanie, co sądzicie o takim zestawie? Nie ukrywam że szukam czegoś własnie w tej cenie. http://www.44tuning.pl/zawieszenia-koni/zestaw-koni-amortyzatorow-ze-sprezynami-street-str.t-1110-7070-volkswagen-passat-sedan-2.3-1.9tdi-2.5tdi-z-wyjatkiem-4-motion.html

warto?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też już zakładałem podobny topic, ale kompletnie bez odzewu. Również przyłączam się do zapytania. Z tego co udało mi się ustalić ten zestaw to kompromis pomiędzy sportowym zawieszeniem a komfortem jazdy coś a'la Eibach Pro Kit. Chciałbym natomiast usłyszeć opinie polskich userów w/w zestawu. Osobiście się waham czy wchodzić w Koni czy dołożyć 1000 zł do Eibach Pro Kit -30mm...

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam KONI,można kupić same amory a springi Eibacha -30mm jeśli do varianta,bo do sedana jest KIT KONI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do varianta tez jest koni sprot kit

http://www.awesome-gti.co.uk/product.php?xProd=13591&xSec=1761

i sie zastanawiam czy go brac czy moze narazie wystarczyly by springi eibacha i seryjne amory ale ile to by wytrzymalo?

3 lata temu tez niby było do varianta,ale sie okazało że nie ma w katalogu,może już są,jesli chodzi o zestaw to lepiej brać komplet,jesli chodzi o ceny to same amory koni ok 1500zł i springi Eibacha ok 800-1000zł więc to samo wyjdzie,a jeździć na samych springach sportowych i amorach seryjnych to ja na oponach wielosezonowych zimą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam jedno szybkie pytanie: czy żeby zmienić nastawy tego gwintu, trzeba wyciągać amor z górnego łoża? (nie wiem jak się nazywa ten aluminiowy "trójkątny" tależyk na górze, w którym siedzi głowa amortyzatora i górne wahacze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. czy ktos ma jakies foty paska na tym zawieszeniu koni -35 ??? jestem ciekawy jak bedzie wyglądał bo tez sie zastanawiam nad tym zawieszeniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. czy ktos ma jakies foty paska na tym zawieszeniu koni -35 ??? jestem ciekawy jak bedzie wyglądał bo tez sie zastanawiam nad tym zawieszeniem...

wlasnie bo ja tez bym z chcecia kupil taki secik.Tylko nie mam zamiaru kupowac kota w worku :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co mysliscie o tym kicie ? macie jakies foto na -35.... Chyba jutro go zamawiam ;p bo juz nie wiem co wybrac do sedana z 2002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest dobry zestaw amorów i sprężyn,ale ponoć na tych springach przód lubi być wyżej niż tył,więc lepiej kupić amory a springi HR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obdzwaniam firmy w poszukiwaniu samym amorków Koni SPort.

 

W Gdyni w Strefie Tuningu mają na zamówienie: Cena: Przód 575zł/szt, tył: 433zł/szt.... Co myśliscie o tej cenie ? Jak dla mnie troche za duzo... szukam dalej...

 

C.d poszukiwań i natknąłem się na strone: http://www.koni-sport.pl

 

U nich juz Cena jest sporo niższa: Przód 489zł/szt, Tył: 368zł/szt

 

Katalog Koni, polecam wszystkim szukającym części tej firmy... http://www.katalog-koni.xcar.com.pl/

Edytowane przez godzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a www.koni.com.pl pytałeś? jak chcesz używki w super stanie to na PW

Edytowane przez pawelb6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja właśnie długo się zastanawiałem i w końcu kupiłem koni street, niedawno przyszedł, wygląda solidnie-made in argentina:hehe; w piatek zakładam więc opisze wrażenia i wkleje fotki co i jak wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz,

Zalozyles i sie nie pochwaliles, czy co??

A jakie sprzezyny masz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze gdzies kupic ten zestaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz temat odkopany to się podłącze :) Cieżko znaleźć jakies opinie, jeździ ktoś na takim zestawie albo widział/ słyszał cos o nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności