Skocz do zawartości
magg23

Remont czy wymiana?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegow,chcialem.podpiac sie do tematu moze pierw zaczne od.tego co sie dzieje ,passat avb o przebiegu blizej nie okreslonym okolo450kkm zaczyna szarpac kiedy jade na 3,4 biegu z mala predkoscia obrotowa,po dodaniu w podloge idzie bez problemu najgorzej jak zacznie szarpac tak.konkretnie.ani redukcja ani dodanie gazu mu nie pomaga trzeba ponownie uruchomic silnik auto lapie wtedy 18265 w vagu.po rozmowach z mechanikei opowiada mi ze moga byc pompowtryski a do tego.jeszcze przytarty walek.i wtryski slabe,fakt przebieg duzy ale auto pozatymi.objawami.nic zlego.nie wskazuje i teraz przechodze do.sedna doradzcie co lepsze wyjac silbik z kombiaka ktory ma 210000 przejechane 2003rok stoi tak pol roku juz , auro bite lewym.przodem tylko.moze byc problem.ze wzgledu na uszkodzenia zeby go w aucie odbalic motor wydaje sie lekko pszesuniety w komorze sinika. Poradzcie lepiej naprawiac swoj zmeczony czy lepiej przelozyc caly silnik ? Gdybymotor zapalil nie byloby sie chyba na.co.ogladac tylko.klasc ten z rozbitego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tydzień temu miałem nieprzyjemny wypadek otóż korbowód zrobił mi dziurę w bloku. Posiadam Passata b5 131km (chyba AVX) nie znam się. I tu mam pytanie. Czy jak wstawię słupek od 115 wsadzę wtryski i resztę osprzętu to będzie działało?

By marcin_pesel,

temat połączony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności