Skocz do zawartości
Andrzejowy

Nawigacja qubec VR 931P - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, że to mój pierwszy post i od niedawna jestem posiadaczem Passata chciałem wszystkich forumowiczów powitać.

Zastanawiam się nad zakupem nawigacji RNS 510 albo qubec VR 931P.

http://www.allegro.pl/item709342213_qubec_vw_najnowszy_model_automapa_polski_xl.html

 

O ile opinii i tematów dotyczących tego pierwszego modelu jest dużo to na drugi w zasadzie nic nie ma.

 

Jeśli ktoś ma taki sprzęt to prosiłbym o opinie na jego temat.

 

Zaletą jest możliwość zainstalowania Automapy i to, że moduł Bluetooth jets już w starndardzie.

Pozdrawiam

Andrzejowy

Edytowane przez Andrzejowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! Ja posiadam RNS510 od 2 miesiecy i jestem mega zadowolony i nie ryzykowałbym czegos takiego... co orginał to orginał !! juz nie raz się o tym przekonałem, zasadnicza różnicą tych nawigacji jest to, że rns510 ma mapy w 3D pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj też są mapy 3d. ja też odradzam chinszczyznę...

w środku siedzi palmtop a jeśli chodzi o komunikacje z autem to tylko poradzili sobie z kierownicą multifunkcyjną... nie masz co liczyć na wskazania na FIS a już na pewno sygnału prędkości nie sczytuje co jest istotne w tunelu. nie sądzę też żeby miało toto wbudowany kompas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informacje. Bardzo mało informacji jest na temat tego sprzętu i biorąc Wasze sugestie rezygnuję z tego wynalazku. Rozglądam się za zakupem RNS 510.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez się zastanawiałem nad tym "wynalazkiem" ale kupiłem mapę do RNS 300 i jakoś się przyzwyczaiłem ale nadal myślę nad zakupem RNS 510, co oryginał VW to oryginał na nim wszystko działa FIS, Telefon, a w Qubec nie masz na pewno połączenia z telefonem oryginalnym VW, tylko poprzez wbudowany Bluetooth z Qubec i nie wiadomo jak to działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności