Skocz do zawartości
m3iaz

Jakie instrukcje byście chcieli?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość heniek

instrukcje montazu haka plus podłączenie elektryki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich potrzebował bym rozpiske pinów od przełacznika szyb kierowcy do modułu w drzwiach 1k0959701ae passat 2008r jak ktos by mógł pomuc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołożenie kamery do B6 kombi i podłączenie jej do rns510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich potrzebował bym rozpiske pinów od przełacznika szyb kierowcy do modułu w drzwiach 1k0959701ae passat 2008r jak ktos by mógł pomuc.

Może jeszcze się przyda. Pzdr

sterownik drzwi passat b6 str 3.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ale jak to zrobić bo jestem posiadaczem passata od kilku miesięcy

http://forum.vw-passat.pl/threads/110599-Instrukcja-Zmiana-zwyklych-lusterek-zewnetrznych-na-lusterka-elektr-skladane

W pierwszym poście masz ładnie opisane jak zdjąć tapicerkę z drzwi pasażera. Tył demontuje się tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś posiada instrukcję zmiany korbek z tyłu na elektrykę bo gratki już zebrane - używki ale jak nowe i nie wiem co ewentualnie jeszcze będę potrzebował. Gdzie podpiąć i zakodować. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolozenie samopoziomowania do bixenonow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o elektrykę z tyłu. Jak ktoś to przerabiał to przynajmniej przydało by się info gdzie co podłączyć i zaprogramować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym instrukcję dolozenia grzanych foteli z przodu :)

Przypuszczam ze ktos to juz ogarnial na forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

manual czyszczenia soczewek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie czy ma ktoś może, albo mógłby mnie pokierować jak w Passacie B7 wymienić żarówkę doświetlającą zakręty w zintegrowanej lampie razem z żarówką przeciwmgielną ??? nie bardzo wiem jak się za to zabrać co gdzie odkręcić aby dojść do tych żarówek. nie chciał bym niczego połamać przy demontażu więc jeśli to możliwe proszę o pomoc i może jakąś instrukcję ;) z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
itam serdecznie czy ma ktoś może, albo mógłby mnie pokierować jak w Passacie B7 wymienić żarówkę doświetlającą zakręty w zintegrowanej lampie razem z żarówką przeciwmgielną ???

 

Proszę

Demontaż lampy przeciwmgielneb7.pdf

 

Wymiana żarówek przeciwmgielneb71.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie czy posiada ktoś schemat bezpieczników w Passacie B7 ?? Interesuje mnie bezpiecznik od oświetlenia pod lusterkami czy wiecie który to ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Potrzebuje instrukcji z momentami dokręcania śrób

koła rozrzdu i wałka rozrzadu i napinacza

Czeka mnie w weekend wymiana wtrysków, kazda wskazówka bedzie cenna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o instrukcję montażu telestartu webasto do B6 variant.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę o instrukcję montażu telestartu webasto do B6 variant.

 

 

poszukaj tego w google z innego auta grupy vw bo to doslownie ze 3 kabelki w tym 2 to + i -.

 

a nawiazujac do tematu, widzialem u kogos w podpisie bcm zamiast botdnetz, ma ktos jakies inforamcje na ten temat co to daje? bo ze trzeba wtyczki wyciac i zalozyc tylko 3 wieksze to znalazlem. cos tez pojawilo sie na temat wymiany sterownikow na te z b7 tez moze cos wiecej na ten temat?

 

pzdr

Edytowane przez symeks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym wiedziec jak nazywaja sie te 2 sruby ktore sa w czerwonych kolkach, ewentualnie schemat tylnego zawieszenia poniewaz po wizycie u pewnego pseudo mechanika w UK, ów mechanik wycial mi oryginalne sruby i wstawil to co widac na zdjeciu. Diametralnie kola ulozyly sie w litere "V" waskie u gory, szersze u dolu. W salonie VW w UK zaspiewali za caly zestaw srub do tylnego zawieszenia 400 funtów a ja chcialbym kupic tylko 4 oryginalne zeby kola staly prosto. Prosze o pomoc.20140701_181252.jpg

20140701_181252.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moje oko to ta sroba WHT000228

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje pomocy przy przerobieniu licznika wersja USA .zmienilem sama tarczke ale oszukuje przekodowalem vcds na europe to pojawiaja sie bledy abs.a licznik dalej oszukuje przeszukalem wszystkie fora i nic.moge kupic drugi licznik tylko chcialbym miec pewnosc ze bedzie on dzialal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności