Skocz do zawartości
m3iaz

Jakie instrukcje byście chcieli?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktoś próbował dołożyć do Passata B7 system Kessy? Przydałby się taki poradnik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuję instrukcji wymiany paska wielorowkowego w Passacie B6 2.0 BMP . Gdyby ktoś coś podrzucił było by miło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pilnie poszukuję instrukcji adaptacji-kodowania nowego akumulatora(AGM)   Passat B7 Variant , System STOP-START, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powinno wystarczyć:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niestety nie wystarczyło .( mam identyczne ustawienia jak we filmie)

Dalej jest nie zakodowany akumulator.

Pozdrawiam

 

Edytowane przez mkpol
Nie cytujemy posta pod którym bezpośrednio piszemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o instrukcję kalibracji przedniej kamery, tej od asystentów. vw cc 2014

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że bez ODIS'a tego nie zrobisz (może VCP też to obsługuje ale wątpię) i musisz mieć planszę?

Jeśli nie wrzucę do wieczora zrzutu z ELSA to przypomnij się na PW - jak wiadomo, pamięć dobra ale krótka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś instrukcja jak pod rns podłączyć zewnętrzny wzmacniacz? Wiadomo że potrzeba konwerter żeby z sygnału głośnikowego przejść na Chinch albo wzmak co obsługuje na wejsciu sygnał high czyli prosto z głośników... W którym miejscu się najlepiej wpiac... Mam wzmak pod fotelem fabryczny  i tam by bylo dobre miejsce na konwerter i stąd puścić Chinch, następna rzecz plus z aku, mam webasto, kabel ciągnąć pod maskę czy można do tego w bagażniku (było by prościej) no i trzecia sprawa powrót do radia co wyłącza zasilanie w wzmacniaczu (remote) gdzie w radiu podłączyć :) jak jest temat albo instrukcja to link proszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz już fabryczny wzmacniacz to masz wyprowadzone przewody pod fotelem. Sam RNS ma kodowanie odpowiednie (obniżone napięcie na wyjściu) ale i tak bez konwersji się chyba nie obędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie za 100 pkt :)

Potrzebuje info które piny w 2 włącznikach są odpowiedzialne za PODŚWIETLENIE przycisku po włączeniu świateł. Tylko te dwa konkretne piny. Przekręcam światła, odpala się całe wnętrze i w tym oba włączniki. Jeśli można łopatologicznie strzałkami zaznaczyć mi na fotkach poniższych, to będę wdzięczny  :)

Sprawa dotyczy przycisku AUTO HOLD:

20181114_135625.thumb.jpg.24de042b6d242c7096acc45d909dd71d.jpg20181114_135628.thumb.jpg.ae2742fddeede6f6b31be05d8c87f27b.jpg

oraz SET (ciśnienie w oponach):

20181114_135639.thumb.jpg.b0d082979c8273655b6a93a465b91d7a.jpg20181114_135644.thumb.jpg.5742159702734123fa6dc5c569368fa6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obu przyciskach:

3 - zasilanie podświetlenia (B340)
6 - masa

obraz.png.8814242cebc1fddb7f40a33904457ce9.png

 

A zaglądnij tam przez lupę - powinny być numery pinów w tych rowkach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomek :)

Będę dziś lub jutro badał sprawę  :)

Pozdrawiam!

EDIT: Wszystko się zgadza! Jeszcze raz dzięki Tomku :)

 

Edytowane przez Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

jak w temacie. Czy ktoś dobierał się do wymiany kloszy kierunkowskazów w zderzaku ? Nie chcę czegoś połamać.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Voojtas91 Podłączyłem twoje pytanie do tego tematu bo właściwie pytasz o instrukcję wymontowania kierunkowskazu:

b6_kierunki.pdf

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję instrukcji jak zdemontować mechanizm szyby prawy przód (całej blachy plus tapicerki). Może ktoś ma jakieś materiały i się podzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Dzieciaki popsuły mi rolete panoramy w b7. Przytrzymały ją ręka gdy jechała w tył. 

Ma ktoś instrukcję demontażu podsufitki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry,poszukuje cennika,cenników PL Passat CC 2008-2012.

Czy ktokolwiek jest w stanie Mi pomoć? :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętne zobaczył jak ktoś obija/powleka nowym materiałem podłokietnik bo nowy ciężko kupić a cena zaporowa bo tylko lekko wytarty na krawędzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności