Skocz do zawartości
m3iaz

Jakie instrukcje byście chcieli?

Rekomendowane odpowiedzi

Wejdź w moje tematy. Tam masz instrukcję jak się wpiąć w podświetlenie w podsufitce ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę prosić o instrukcję monitorowania  ciśnienia w kołach z ABS dla pasata B7 , co potrzeba zmienić/dołożyć i jak aktywować? 

miałem w poprzednim pasacie ze skromnym wyposażeniem obecnie mam parktronik,  kamery, fotele z pamięcią a brak monitorowania ciśnienia kół. 

MichałP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc jak zdemontować panel z przełącznikami szyb w drzwiach kierowcy passat b7 ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MichałP napisał:

Proszę o pomoc jak zdemontować panel z przełącznikami szyb w drzwiach kierowcy passat b7 ? 

 

B7_przełączniki_szyb_kier.pdf

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2017 o 17:12, nTomek napisał:

Wymontuj mały schowek po lewej stronie kierownicy i zaglądnij - jeśli tam jest moduł to instrukcja jak poniżej:

B7_B6_CC_sterownik_PDC_J446_J791_wymontowanie_od_05-2008.pdf

B7_B6_CC_PDC_od_05-2008.JPG.6be0d874f533ba466d9d0544a7be4867.JPG

Dziekuje. A tak nawiasem to jest jakas strona na ktorej sa te instrukcje np jak ta? Bo nie powiem, przydatne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, matiaskozlowski napisał:

Dziekuje. A tak nawiasem to jest jakas strona na ktorej sa te instrukcje np jak ta? Bo nie powiem, przydatne

ELSA - aplikacja serwisowa VW. Można też wykupić dostęp na godziny (7 Euro za pierwszą godzinę) na stronie i pobrać, po podaniu swojego numeru VIN, w formie PDF. Ale nie ma tam wszystkiego co jest w pełnej ELSA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

Szukam porad dotyczących kasowania luzu w malownicy. 

Generalnie potrzebuje informacji jak się za to zabrać i wykonać to na kanale. Czy w związku z tym trzeba demontowac sanki pod silnikiem?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos Bedzie w passacie cc zdejmowal zderzak przedni to chętnie się dowiem jak to zrobić .Cieklo mi uszczelka od pompki w zbiorniczku i chciałem zdjąć zderzak Ale po odkreceniu torxow góra i dół,zdjalem grill bo to też konieczne,4 śruby później kolejne 4 od zderzaka i wciąż siedział.Wiem że jest jeden torx pionowo po każdej stronie Ale tych 2 dziesiatek co w b6 łączą blotniki że zderzakiem nie znalazłem,kompletnie nie ma tam dojścia i nic nie widać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam  potrzebuję  schemat  instalacji  fotela kierowcy  z masażem i wentylacją oraz instrukcję  jego rozbiórki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

instrukcja montażu podgrzewanej kanapy z tyłu (ewentualnie jak są też grzane oparcia z tyłu czy jest jakaś różnica (wiązka taka sama?) ) głownie chodzi o wiązkę i podłączenie, kanapa i oparciaraczej P&P ...

Edytowane przez Zioolko00
dodanie treści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instrukcję wymiany rozrządu w cffb. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, lysy78_03 napisał:

Instrukcję wymiany rozrządu w cffb. 

 

Jeśli potrzebujesz zrzutu z ELSA to też mogę dodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, radekrp90 napisał:

Jeśli potrzebujesz zrzutu z ELSA to też mogę dodać

Poproszę. Wolę wersję papierową. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.01.2018 o 10:30, Zioolko00 napisał:

instrukcja montażu podgrzewanej kanapy z tyłu (ewentualnie jak są też grzane oparcia z tyłu czy jest jakaś różnica (wiązka taka sama?) ) głownie chodzi o wiązkę i podłączenie, kanapa i oparciaraczej P&P ...

a taka instrukcja krok po kroku by się znalazła ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał prosić o instrukcję do VW Passat C 2008-2010.. Niestety mam wersję niemiecką i średnio kumam :D

Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi by się przydała instrukcja zmiany kierownicy na multifunkcyjną, szukałem po forum ale nie mogę się dokopać do tego tematu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, asterix_007 napisał:

a mi by się przydała instrukcja zmiany kierownicy na multifunkcyjną, szukałem po forum ale nie mogę się dokopać do tego tematu..

Chyba jaja sobie robisz. 5 tematów niżej masz zamianę zwykłej kiery na multifunkcję. 

 

Edytowane przez lysy78_03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności