Skocz do zawartości
m3iaz

[Instrukcja] Ringi LED na tylnej klapie - POPRAWIONE

Rekomendowane odpowiedzi

A tak z innej beczki, co mozna uzyskac samym kodowaniem?

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w takim razie jest w wewn. Lampie, bo u mnie jest tylko p. mgielne/ wsteczny. Ale ringi dookola sie nie zapalaja w zadnej sytuacji a chyba tam sa jakies ledy.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no to wyjaśnia sprawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,a ja mam taki problem. Mam bordnetza 23 bajty zamontowałem sobie światła w klapę tzw ringi skyline od kolegi Bimbasza. No i zrobiłem kodowanie według instrukcji,no ale lampy w błotniku świecą dalej tak,jak swieciły. Co zrobic? Od razu mówię,ze w bajcie 9 wpisałem 00,no ale to nic nie pomogło. Ktos wie,jak rozwiązać problem?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Bo w innym temacie na tym forum ktoś mi napisał,że trzeba odłączyć kabelek stopu,i połączyć go z postojówką zabezpieczając stop i postojówkę diodą prostowniczą..... A wydawało mi się,ze samo kodowanie wystarczy,aby były ringi w lampach w błotniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ztego,co się dowiedziałem,to aby mieć pełne ringi podczas hamowania,musi być dioda prostownicza? Jaką diodę prostowniczą najlepiej użyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś ostatnio moda na zwykłych diodach ? Jesli tak to jakie diody stosowaliscie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę stosować prostownicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć,

Właśnie przeczytałem Twojego posta.

Chcę coś takiego u siebie zrobić mam Passata sedan 2008 r. Czy jest możliwe żeby oprócz pozycji, stopu i kierunków był jeszcze wsteczny i p mgielny? i jak byś mógł przesłać mi wszystko na @ >[email protected]< tu nie mogę otworzyć zdjęć.

z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy gotowe lampy (ringi) w klapę można u kogoś nabyć drogą kupna ? @Bimbasz ?

Edytowane przez maniujr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem na popularnym portalu aukcyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś jakiś schemacik jak dokładnie podpiąć ringi z dwoma światłami wstecznymi i przeciwmgłowm w środkach lamp zewnętrznych?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Istnieje jakaś inna metoda wyłączenia środków w lampie głównej. Za pomocą VCDSa mi to nie idzie. Wszystko poza Central Elektronic 09 da sie za kodować a tylko Central Elektronic 09 stawia opór( w sumie pokazuje Coding akcept ale lampy nadal świeca pełne a po wejściu drugi raz w Central Elektronic 09 widniej stare kodowanie). Tak samo jest gdybym chciał aby w kierunkach świeciły się pozycje USA. Gdzie może byc przyczyna ze nie można tego przekodować lub czy istnieje inna możliwość wyłączenia tych środków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do pytania kolegi AlienPL
u mnie to samo ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałeś na innym kablu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie mam dostępu do innego kabla ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz chińczyka to tak jest, mi ostatnio przy radiu za dziesiątym razem weszło kodowanie, jedyny mankament tych kabli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już działa, dzisiaj tak o jeszcze raz spróbowałem to zakodować i pykło, ringi świecą. 

Tylko nie wiem czy tak będę jeździł bo nie wiem czy to jest zgodne z prawem, bo oczywiście ringów na klapie jeszcze nie mam. ( JESZCZE ) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też się zacząłem nad tym zastanawiać, jak dostałem pouczenie o dziennych w halogenach. Ale skończyło się bez kosztowo.

Ringi na klapie na 99% zakończą się przez ogarniętego Policjanta zabraniem dowodu, bo nie ma na nich wybitej homologacji na światła pozycyjne ani stop. Ringi w lampach zewnętrznych raczej powinny przejść bez echa bo nikt nie będzie sprawdzał instrukcji auta jakie świtało ma się tam dokładnie świeci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób ma już założone ringi i ciekawe czy ktoś posiadający je miał problemy z prawem....???? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności