Skocz do zawartości
luko28

Reflektory Depo AE - opinia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do was dużą prośbę o pomoc. A więc paska kupiłem w 2009 roku z ori lampami niestety odrazu musiałem wymienić bo jedna świeciła prosto w dół i nie da jej ustawić gdyż regulacja się zepsuła i odbłyśnik lata, wtedy wybór padł na sonar angel eyes gdzie ringi mam nie podłączone teraz chciałbym zmienić lampy gdyż słabo według mnie święcą. Jadąc w nocy przez nieoświetloną drogę ciężko w ostatniej chwili zauważa się człowieka jak jest ciemno ubrany, a tragedia jak ktoś z naprzeciwka mnie mija i to jeszcze z nieustawionymi lampami, moje ustawione ok + żarówki phillips blue vision H1.

 

Do sedna pomóżcie bo nie mam porównania z ori lampami co kupić

 

1. H7+H7 soczewkę depo takie http://allegro.pl/lampy-vw-passat-b5-depo-fk-xenon-h7-h7-homol-dc-i5334212620.html

2. Zwykły reflektor Depo

3. Używany reflektor ori w bardzo dobrym stanie lub po regeneracji

 

Jedynie używałem tych sonarów więc nie wiem co wybrać. Interesuje mnie przede wszystkim jakoś świecenie a później design. Sonar świeci ale dla mnie słabo niż w innych samochodach co jeżdżę, tragedia jest w oświetloną lekko drogę i mokry asfalt szaro i nie widać ludzi na przejściach.Raz jechałem na długich przez las i zapomniałem przełączyć dwa autka przejechały i nawet nie mrugnęły to może tak słabo świecą myśleli że na mijania jadę. Lampy klosz mają w miarę może odrobinkę matowy ale daje radę, lustro nie wiem jak sprawdzić.

 

Pozdrawiam i sorki za rozpisanie. Dziękuję z góry za odpowiedzi.

Edytowane przez Baros1922

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używany ori xenon wiem coś na tem temat bo miałem Depo xenon i zmieniłem na ori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem tylko xenon nie ma problemu ale nie mam spryskiwaczy do tego i samopoziomowania więc chciałbym coś co bez xenona świecić będzie najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samopoziomowanie nie jest wymagane bo masz ręczną regulacje a spryskiwacze tanim kosztem można zamontować mnie to kosztowało 200 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samopoziomowanie nie jest wymagane bo masz ręczną regulacje

:ocochodzi przy fabrycznym xenonie regulacja musi być automatyczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź ten przepis stawiam dużą flaszkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens ładować do niego tyle kasy na ksenon do starego auta a myślę że najlepiej świecą reflektory ff tylko do paska nie produkują na tą chwilę grzebie w necie które wybrać tak jak pytałem. Do waszej dyskusji się nie wtracam bo się nie znam. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znajdź ten przepis stawiam dużą flaszkę

 

 

hmm?

http://xenon-hid.sfdesign.pl/przepisy.html

 

Poza tym ostatnio podczas kontroli u ojca w a6 z fabrycznym ksenonem, niebieski spojrzał do środka czy przypadkiem nie ma ręcznej regulacji wysokości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dopuszczona ręczna regulacja po drugie dotyczy to nowych aut tak jak tam autor napisał po za tym na przeglądzie specjalnie pytałem diagnostę jak jeszcze nie miałem spryskiwaczy i powiedział że przepis jakiś podobno jest i się uśmiechną [emoji6]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czemu niebieski od razu skupił się na tym, czy jest ręczna regulacja z kabiny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znał się chciał przy cwaniakować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co myslicie o takich lampach do vw paska jak na moim awatarze ? Czarne beda pasowac ?

 

http://www.mapet-tuning.com/sklep/passat-xenon-look-black-czarne-soczewka-lpvw37-p-12619.html?osCsid=tp8hnfdnevponns3ov4ke6i075

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie kochani co wy za wioche odwalacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zamontowałem zwykłe lampy depo do paska i jest tragedia ani konkretnego odcięcia ani skosu regulacja działa jakby chciała, a nie mogła; chyba trzeba reklamować to g.... tylko co wybrać hella jest niemiłosiernie droga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lamy depo tragedia, choć sam nie miałem, kolega używał i mówił, że dramat. 

Edytowane przez Makosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności