Skocz do zawartości
luko28

Reflektory Depo AE - opinia

Rekomendowane odpowiedzi

Żarówki takie są tylko może lampy nie są na takie żarówki .Ale nie czepiaj się szczegółów .Wiele gratów w naszych autach nie ma homologacji.

Ok nie ma tematu.

Wracając do postu .Ja mam depo 2xH7 + HID-y 5000K .Już ponad dwa lata intensywnie użytkowane na długich jak i krótkich trasach i wszystko ok.Nic nie paruje podobno miały sie soczewki wypalić czy coś ale przynajmniej u mnie OK.Światła ustawione u diagnosty ,kilkanaście kontroli w PL jak i za granicą polski i zero problemu.Tyle że brak samopoziomu i sprysków.W najgorszym wypadku jak trafię (jak co niektórzy ) na służbistę i mu się to nie spodoba to mam w zapasie 2 x H7 szybka wymiana i dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zrobisz kolego? MADE IN POLSKA

 

W najgorszym wypadku jak trafię (jak co niektórzy ) na służbistę i mu się to nie spodoba to mam w zapasie 2 x H7 szybka wymiana i dalej.

a zdajesz sobie sprawę, że policjant wcale nie ma obowiązku Ci na to pozwolić? Zabierze Ci dowód i dziękuje, dowidzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, żarówek, takich niema, gdyż produkowały by zbyt dużo lumenów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dostanę zastępczy i do kontroli po dowód i po sprawie jak trzeba będzie to i mandat zapłacę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To dostanę zastępczy i do kontroli po dowód i po sprawie jak trzeba będzie to i mandat zapłacę.

to pociesze Cię zdarzały się przypadki, że policjant stwierdził że pojazd powoduje zagrożenie w ruchu drogowym, wezwał lawetę i auto do odbioru na parkingu policyjnym... ;) ale to już mówimo o skończonych ch... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok.Tylko nie wiem o co wam chodzi ?Ja napisałem że dla mnie to bzdura na takich samych szkłach jedne muszą mieć spryski drugie nie.A dostaje mi się za to że mam Hida na soczewce itd.Niech biorą jestem za ale w tych normalnych kloszach i o mocy 12000K.Jak pisałem wcześniej ja żadnych problemów jeszcze nie miałem a zrobiłem na tych lampach około 100tkm.A jak będą toi w najgorszym wypadku jest taryfa , pociąg czy samolot.Myślę że temat wyczerpany..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy HID jaki by nie był nie ma homologacji. można ryzykować, prawo jest prawem. za 20 lat hid bedzie czyms normalnym i wreszcie nie bedziecie musieli kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś przy funkcjonariuszu wymieniałem postojówki. Zamontowałem takie niebieskie diody, sportowe hehe ;D Pogroził palcem i puścił :) A żeby było śmieszniej...

Jak pisałem wcześniej ja żadnych problemów jeszcze nie miałem a zrobiłem na tych lampach około 100tkm.

...Ja przejechałem 2km :D Jak pech to pech :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja napisałem że dla mnie to bzdura na takich samych szkłach jedne muszą mieć spryski drugie nie.

Jest jedna "delikatna" różnica. Jedne produkują 1500 lumenów, a drugie 3500...

Graniczna wartość, do której dopuszczalne jest niemanie sprysków, to oip 2000 lub 2500 lm.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj zamontowałem depo i ?????? niech je chu.. strzeli !!!! po 1 drgał mi jeden reflektor ... jakoś go ogarnąłem już jest ok. ale musiałem podkładać kawałek gumy pod niego.. potem wyjeżdżam pochwalić się kumplowi nowym nabtykiem.... był deszcz .. wychodze mówie no ładne lampy kupiłem ? a on mi na to: no ładne ale coś zaparowane.... patrze się a tu ... do połowy zaparowane.... :o nieszczelne są , i teraz się właśnie zastanawiam.. co robić czy wymieniać puki są na gwarancji... ( tylko trochę mi się nie chce znowu gonić 120 km. i ich wyjmować odsyłać , montować stare, potem nowe znowu... ) czy poprostu jakoś je owalić sylikonem dookoła... no bo amba fatima naprawde.... ehh :( tak to ładnie świecą , wręcz zarąbiście, jasne białe światło , nie żółtawe jak w ori... no ale cuż jakość wykonania to nie nadaje się do niczego... tak więc ogólnie nie polecam raczej ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dziwne, ja bym je oddał, do swoich soczewek nie mam zastrzeżeń najmniejszych a już różny chłam widziałem, są wykonane naprawdę bardzo dobrze (zapłaciłem około 600 zł ponad rok temu)

Reklamuj - po co masz się denerwować i sobie pracy dodatkowo narobić.

P.S a gumowe dekielki od wewnątrz są całe i sprawne? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak , całe i sprawe i dobrze założone . No zobacze jeszcze jutro je jak będzie widno , czy wszystko dobrze zamontowałem . Jak dalej będzie parować no to nie wiem , ale raczej będzie trzeba reklamować .... tez właśnie dałem prawie 600 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać a jak nie to odsyłaj i niech Ci daje nowe - zrób zdjęcia na wszelki wypadek jak będą zaparowane.

Wiem że to dużo kombinowania i musisz być wkurzony ale coś jest ewidentnie nie tak

(pomijam już że nam od nowości w B6 paruje część tylnej lampy a w mojej Astrze - cała tylna zachodzi czy to po myciu, czy po deszczu :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ładne ale coś zaparowane.... patrze się a tu ... do połowy zaparowane.... :o nieszczelne są , i teraz się właśnie zastanawiam.. co robić czy wymieniać puki są na gwarancji...

 

masz tam włożonego hida ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz tam włożonego hida ?

nie to są depo h7/h7 i takie też zarówki są w środku .. Idę je obadać jeszcze teraz puki mam chwilę wolną i widno ;)

 

 

 

puki co nic nie paruje , włączyłem go troche żeby sobie pochodził na włączonych krotkich i dlugich. zobaczymy jak dalej będzie. Widzę,że lampa nie jest dokładnie oklejona dookoła, tzn są miejsca gdzie klej wychodzi , a są gdzie nie.. co wsumie nie znaczy , że go tam nie ma . Jak jeszcze raz zaparuje to wezme sylikonem , bo nie chce mi się tego wyjmować wkładać starych itd.... no chyba że sylikon nie pomoże to wtedy go zerwe i odeśle w piz...u :D

Edytowane przez czajek19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi depo na początku parwoaly gdzies ok tygodnia a zakladalem mniej wiecej rok temu. później ludzik jak ręką odjął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy , oby nie parowały bo jak lampy nie szczelne to nie nadają sie do niczego... może przestaną parować się zobaczy. no ale fakt faktem. Gdybym teraz miał kupować jeszcze raz to bym ich nie kupił , ze względu na jakość wykonania, kupił był ori hella no ale trudno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam angel eyesy juz 3 lata czarne depo z poramczowymi ringami tylko polecac do paska odmladzają wygląd autka i lepiej swieca niz oryginalne przez soczewki:)

 

teraz mam problem gościu walnął mi wzderzak deliaktnie i przestaly świecic ringi !!!!:(

wszystkie 4 zgasły pozatym drogowe mijania kierunki są wszystko dziala:) tylko pozycja nie dzial ringi nie swiecą:(((

prosze o pomoc podpowedzi

jak naprawić te ringi!!!!!!pozycje!!!

-czy bezpieczniki sprawdzic od pozycji 22 23 czy bniespalone!!!

-czy cos powazniejszego!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a zdajesz sobie sprawę, że policjant wcale nie ma obowiązku Ci na to pozwolić? Zabierze Ci dowód i dziękuje, dowidzenia...

 

bzdura.jak usuniesz problem na miejscu to nie ma prawa zabrac dowodu,bo niby za co jak auto sprawne. a jak zabierze a diagnosta stwierdzi ze auto sprawne podajesz psa do sadu i jedziesz z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności