Skocz do zawartości
luko28

Reflektory Depo AE - opinia

Rekomendowane odpowiedzi

hidy sa zarowno na h7 h1 d2s itd...

 

ale przerabiania gniaza z h7 na d2s mija sie z celem bo po co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze odradzam kupno soczewek DEPO. tania lamiaca sie china...

Regulatory urwaly sie przy pierwszym ustawianiu, plastik!!! Po pewnym czasie uzytkowania szklo matowieje i po efekcie xenonu:(( no i ta cena jak za chine to sporo...

 

a to dziwne bo ja jak i pare osób z forum nie narzekamy na nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiam,

ja również nosze sie z zamiarem zakupu nowych lamp do mojego passka. Przeczytałem na forum wszystko co jest o Angel eyes i Depo (z ringami bo takie mnie interesuja). Obecnie mam Helle na d2s ale sa uszkodzone:( chciałbym przełozyc zarniki i przetwornice ale nie wiem do ktorych lamp podejda żarniki. wszędzie widze lampy H1+H1 albo H7+H7 i juz zgłupiałem ktore beda na d2s:confused:

typ 1 http://moto.allegro.pl/item827130192_lampy_vw_passat_b5_black_angel_eyes_soczewka.html

 

typ 2 http://moto.allegro.pl/item838451341_lampy_depo_vw_passat_black_b5_angel_eyes_soczewka.html

Edytowane przez Tabasko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiam,

ja również nosze sie z zamiarem zakupu nowych lamp do mojego passka. Przeczytałem na forum wszystko co jest o Angel eyes i Depo (z ringami bo takie mnie interesuja). Obecnie mam Helle na d2s ale sa uszkodzone:( chciałbym przełozyc zarniki i przetwornice ale nie wiem do ktorych lamp podejda żarniki. wszędzie widze lampy H1+H1 albo H7+H7 i juz zgłupiałem ktore beda na d2s:confused:

 

masakra kolego żeby ori xenon zmieniać na Angel eyes :szok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no podobaja mi sie lampy z czarnym środkiem i nic na to nie poradze:p przypominam ze wymieniam tylko z tego względu, że lampy hella mam uszkodzone:(

Edytowane przez Tabasko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no podobaja mi sie lampy z czarnym środkiem i nic na to nie poradze:p przypominam ze wymieniam tylko z tego względu, że lampy hella mam uszkodzone:(

 

jak masz uszkodzone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lewa lampa wali w lewo i do góry mozna ja podkrecic żeby była niżej ale nie na boki, prawa znowu w ziemie świeci i nie moge jej w zaden sposób podniesc. Do tego mam klejone i spawane uchwyty (te trzymadełka z góry). Lampy nie sa pierwszej nowości. Więc dla własnego bezpieczeństwa lepiej jak je wymienie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh! akurat z ringami nie są w moim guście! czyli jak kupuje to lampy H7/H7 lub H1/H1 i jeżdżę jeżeli lampy pod xenon to muszę doliczyć takowa instalacje, czy są dostępne w miarę dobre zestawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie również nurtuje to pytanie;) a moze znacie jakies inne modele lamp z czarnymi kloszami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obecnie mam Helle na d2s ale sa uszkodzone

zadzwoń może numery jeszcze aktualne, stronka depolux.net już nie.Brałem od nich Depo soczewki H7/H7, jak szukałem soczewek do 3B miał w ofercie reflektory pod ori xenon jakieś 2 lata temu w dobrych pieniądzach

http://www.biznespolska.pl/firmy/krs.php?companyid=34002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał wybierac pomiędzy opcją 1 i 2 tych lamp co wkleiłeś to jak najbardziej 2 !

 

1. Sonar - ringi niewiadomo co - nie mozna wymieniac ledów

2. Depo / FK dobre lampy, dobra soczewka ringi na żarówki ale mozna je wymienic w bólach ale mozna.

 

A Najlepiej to kup kolego zamienniki pod D2S, bo cieżki Ci się będzie przesiąśc z ori xenonów na jakieś HIDy chińskie albo zwykłe H7

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Najlepiej to kup kolego zamienniki pod D2S, bo cieżki Ci się będzie przesiąśc z ori xenonów na jakieś HIDy chińskie albo zwykłe H7

czyli zestaw żarników Osram (wymieniałem ze 2 miechy temu) i przetwornice ze starych lamp nie podejdzie do na FK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz oryginalny xenon to żarnik nazywa się D2S. Depo / FK z ringami mają H7/H7. Ale widziałem już lampy Depo bez ringów ale z soczewką pod D2S w niezłej cenie z tym że są to zwykłe chromy jak w oryginale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha rozwiałeś moje wątpliwości... chyba jednak wybór padnie na ori;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze zrobisz kupując ori tym bardziej że masz nowe żarniki osrama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Mam lamki Depo/FK w wersji z ringiem. Czy orientuje się ktoś czy można kupić osobno sam tylko klosz do nich, bo mam prawy jakiś poprzecierany i jakoś światło z soczewki mi się rozprasza,w każdym bądźrazie lewa świeci super, widaćgdzie skierowane jest światło, a z prawej jakoś słabiutko. A może da się te klosze jakoś regenerować mimo że są plastikowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aha rozwiałeś moje wątpliwości... chyba jednak wybór padnie na ori

 

a jak chcesz czarne środki to kup ori, rozklej lampe i pryśnij sobie środek na czarno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak można? może na starych poeksperymentuję;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedle prawa nie, ale jest to wykonalne... gdzies był temat załozony chyba przez mapeta o rozklejaniu lamp jak coś pamiętaj aby dobrze zmatowić chrom który ma być malowany, nie pomalować odbłyśnika i pierścienia w koło soczewki ;)

 

a ja mam z kolei takie pytanko odnośnie lamp depo na soczewce i ringach:

poza ringami mają one jakieś inne postojówki, czy tylko ringi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności