Skocz do zawartości
luko28

Reflektory Depo AE - opinia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam zmienić przednie lampy w moim pasku 3B.

Mam nie lada dylemat, zamierzałem kupić zwykłe lampy z soczewką, nie tzw. "Angel Eyes". Trochę ich jest na allegro, lecz wszystkie są chromowane, a ja chromów nie mam, i na siłę dokładać nie chce.

Ostatnio zauważyłem że wśród AE pojawił się model którego jeszcze nie widziałem, mowa o :

http://moto.allegro.pl/item705976150_lampy_angel_eyes_vw_passat_b5_czarne_depo_cena.html

W poprzednim samochodzie innej marki miałem lampy AE sonara, i szczerze mówiąc trochę zawiodłem się na ich jakości.

 

Dlatego zwracam się do was o opinie na temat tych lamp, wszelkie wasze doświadczenia będą mi bardzo pomocne gdyż chce w najbliższym tygodniu dokonać zakupu, a nie chciał bym potem być zniesmaczony efektem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko kupić dobre lamy tej firmy. Są zachwalający i są tacy którzy nie są zadowoleni. Osobiście miałem takie w golfie i przez chyba rok dobrze świeciły. Choć ich mocowanie dawało dużo do życzenia. Później zaczęły parować a przeważnie po myciu. A na końcu wypaliły się ringi w lampach. Doszło do tego, że zmieniłem na oryginały a to g.. leży do dziś w piwnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku: jest znaczna różnica między lampami sonara i lampami fk/depo. Polega ona na tym, że sonar ma lampy łączone z kierunkiem i plastikowy klosz. Natomiast fk ma oddzielnie lampe, oddzielnie kierunek i szklany klosz. Oczywiście w jakości wykonania, w trwałości, jak i w jakości świecenia też jest znaczna różnica. No ale cóż, niektórzy wolą kupić sonara bo szkoda im 50pln wiecej wydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam FK/Depo i klosze mają na pewno akrylowe. Porównania z Sonarem nie mam.

Używam ich prawie rok, parę rysek na kloszach się trafiło, ale świecą nadal porządnie.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wszelkie opinie, znając moje szczęście pewnie nie trafił bym na lepszy egzemplarz :P choć reflektorki mi się podobają, jednak zostanę przy pierwotny wyborze i zakupie dokładnie te lampy które podał Ziewal :)

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedaje i to i to sonar kontra FK wypada blado pod katem jakosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajedź luko28 do Lbna, na Spółdzielczości Pracy, w pawilonie z częściami, na górze jest stoisko z lampami. Mają tam lampki DEPO, zarówno na H7 jak i D2S po około 190PLN za sztukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledze chodzi o tuningowe z ringami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przeca pisałem o tych samych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem i zmeiniles watek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy kupione, oscar.fire - szkoda że tak późno mnie uświadomiłeś, nawet do głowy mi nie przyszło żeby sprawdzić czy tam ich nie będzie :P . No ale przesyłka z allegro już dotarła, na weekend montuje nowe oczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak się kolego montaż udał, pokaż jakieś zdjęcia :)

PS gdzie wy wszyscy macie światła przeciwmgielne? ja mam je zespolone ze światłami drogowymi w żarówkach H4 i nigdzie takim lamp nie mogę znaleźć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam je zespolone ze światłami drogowymi w żarówkach H4 i nigdzie takim lamp nie mogę znaleźć..

 

i nigdzie nie znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie

tuningowe nei wystepuje takie z h4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświeżę temacik! panowie macie jakies aktualne linki do lamp i czy da rade zmienic pózniej H7 na xenon? przykładowo na D2S? dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w depo wsadzone hid-y i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam w depo wsadzone hid-y i jest ok

 

o ile sie oriętuję to jak jest H7/H7 to nie ma xomologacji na xenon a jak byś chciał włożyć do gniazda H7 żarnik D2S to to sie mija z celem bo HIDy w większości są na żarówke H7 no ale przypominam że przy kontroli jak edzie kumaty misiek to dowodzik poleci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności