Skocz do zawartości
luko28

Reflektory Depo AE - opinia

Rekomendowane odpowiedzi

Sam u siebie mam DEPO (w przedlifcie) i złego słowa nie mogę powiedzieć na te lampy. Co najlepsze lampy mam już 3lata na aucie i nie były polerowane nigdy, żadnego nalotu żółci itp nie ma na nich i dalej rewelacyjnie świecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam depo black i swieca lepiej niz ori hella ktore mialem w naprawde ladnym stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie jak z jakością (wyglądem) przy zamkniętej masce widać ze to nie oryginał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje, ze te rzebienia na kloszach starych lamp do rozproszenia swiatla psuja caly efekt przed samochodem. Zamienilem ory helle na depo black z chromem na odblysnikach i stanowczo wystarcza mi ta soczewka do oswietlenia, przydaly by sie lepsze przeciwmgielne w zderzaku, choc i depo soczewka stanowczo lepiej wbija sie w mgle niz halogenowe hella. Ale ksenonnom to nie dorowna za zadne skarby.

 

Hella nie wiedziec czemu lubi sie matowic i brudzic, zas na gladkiej szybce od lamp depo nie widac az tak tego efekty brudu jak w przypadku ori lamp z rzezbionym kloszem.

 

Jestem zadowolony z DEPo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmieniając lampy na inne typu soczewka depo czy ringi itp automatycznie pozbawiasz się świateł przeciwmgłowych, ponieważ te lampy nie są do tego przystosowane. A włącznika zmieniać nie trzeba ani nic podobnego, wystarczy wypiąć stare lampy i wpiąć nowe i tyle. Przeciwmgłowe będziesz miał tylko z tyłu .

 

A czy jest możliwość przerobienia instalacji w jakiś łatwy sposób żeby poprowadzić kable do przeciwmgielnych, które można by zamontować tak jak np. B5FL (lub jakoś podobnie)?

Pytam bo też chcę założyć soczewki z DEPO i nie wiem co zrobić żeby te przeciwmielne z przodu były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pewnie ze idzie

ja sam to ogarnalem

w zderzak przeciwmgielne od fabii wmontowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie mówiąc i nie obrażając, daj sobie spokój z tymi lampami, generalnie wieś tańczy i śpiewa. Montuj ori wzór, masz kilka fajnych zamienników typu TYC, DEPO... Te lampy to przerost treści nad formą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapsun

Wioska na maxa, Wasiel ma rację, odpusc temat, sianko wydaj na inne mody albo kup cos ukochanej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam chciałem spytać czy używa ktoś takich lamp

Wygląd to rzecz gustu - ale one dodatkowo nawet nie próbują udawać, że świecą. W nocy przed autem robi się ciemno. Ale w końcu mają w nazwie dayline ;) Do jazdy w dzień się jedynie nadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Panowie czy moze ktos powiedziec czy lampy depo h7+h7 a d2s+h7 roznia sie czyms ? inna soczewka ? I czy w te d2s podchodzi zarowka h7 i odwrotnie czy w d2s upakuje h7 ? Bo na allegro sa 2 rodzaje, cena praktycznie ta sama. I jak to swieci, bo jedni pisza ze lipa a inni ze dobrze, chodzi mi oczywiscie o te co wygladaja jak oryginalne helli xenony, a nie te z ringami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D2S to typowo pod żarnik xenon , i nie da rady tam włożyć żarówki H7 .

Jak byś kupił H7 + H7 i chciałbyś mieć hidy to bez problemu zamontujesz , kupisz żarniki H7 z przetwornicami i będzie ok .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto brac te depo h7/h7 ? mam ryfle h4/h7 praktycznie nowe, auto z takimi przyjechalo z zagranicy, ale made in taiwan i jakos dziwnie to swieci strasznie wasko, jakby jakies lampy robocze z traktora. Jak te depo sa wykonane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy!

 

A ja mam pytanie odnośnie lamp przednich depo do B5, ten model, który wygląda identycznie jak oryginalne ksenony.

Mam zwykłe reflektory, które świecą słabo, wymieniłem na nowe, nadal kiepsko, stąd pytanie:

Czy warto kupować te depo? Wiadomo, ładniej wyglądają, ale czy dadzą lepsze światło niż te seryjne lampy?

Jest ktoś w stanie powiedzieć po takiej zmianie u siebie?

 

Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy warto kupować te depo? Wiadomo, ładniej wyglądają, ale czy dadzą lepsze światło niż te seryjne lampy?

Jest ktoś w stanie powiedzieć po takiej zmianie u siebie?

 

Dadzą lepsze światło , lecz nie na długo ...

Nie wiem jak inni użytkownicy tych lamp , ale ja oczekiwałem czegoś lepszego kupując je .

Podstawowa sprawa , że te lampy na zwykłej żarówce świecą gorzej niż ori ryfle... ale to tylko moje zdanie i odczucie .

Po włożeniu hidów jest lepiej , ale też nie ma jakiś rewelacji ... generalnie jeśli teraz miałbym zmieniać lampy , to chyba oddał bym ori do pełnej regeneracji . Teraz na + jest tylko aspekt wizualny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam u siebie mam DEPO (w przedlifcie) i złego słowa nie mogę powiedzieć na te lampy. Co najlepsze lampy mam już 3lata na aucie i nie były polerowane nigdy, żadnego nalotu żółci itp nie ma na nich i dalej rewelacyjnie świecą.

 

Dadzą lepsze światło , lecz nie na długo ...

Nie wiem jak inni użytkownicy tych lamp , ale ja oczekiwałem czegoś lepszego kupując je .

Podstawowa sprawa , że te lampy na zwykłej żarówce świecą gorzej niż ori ryfle... ale to tylko moje zdanie i odczucie .

Po włożeniu hidów jest lepiej , ale też nie ma jakiś rewelacji ... generalnie jeśli teraz miałbym zmieniać lampy , to chyba oddał bym ori do pełnej regeneracji . Teraz na + jest tylko aspekt wizualny .

 

Coś kręcisz... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś kręcisz...

 

Nic nie kręcę , jak na depo z hidem świecą ok , z żarówką porażka ...

Poza tym srebrne depo jak dla mnie w ogóle nie świecą , za to na czarnych jest różnica , nie jakaś mega ale jednak zauważalna .

Generalnie , drugi raz bym 600zł na te lampy już nie wydał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nie warto w nie inwestowac ? Teraz komplet na alle mozna wyrwac za nieco ponad 400zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak poszukasz to za 600 kupisz komplet ori xenon kompletne z przetwornicami i żarnikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ale jak sie trafia prawie 20 letnie to czy to bedzie swiecic lepiej ? bo b5 zaraz beda miec 20 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności