Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

czołem, ktoś z Was może się wybiera na dniach z Augustowa w stronę Olsztyna? Mam paczkę ok 30kg do odbioru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś uprzejmy odebrać od gościa te sprężynki i mi wysłać ?

 

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-sprezyny-obnizajace-eibach-passat-b5-audi-a4-skoda-superb-CID5-IDmB0L4.html#806145967d

 

Bo gościu chce odbiór osobisty a mam ponad 400km ...

Jak by ktoś się zgodził to niech napisze na Priv , dogadamy się i zrobię przelew .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, orientujecie się może, czy ktoś w naszym województwie nie posiada gratów do passata B2? chodzi mi o fotele i kilka drobiazgów wnętrza, będę wdzięczny za podpowiedzi i informacje ( mile widziane PW )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastąpiła zmiana silnika forum i trzeba na nowo się zgłaszać do grupy podlaskiej tym razem przez kluby - w górnym menu mamy Kluby, tam szukamy Podlasia i wybieramy opcję dołącz lub po prostu zgłaszajcie się do mnie to wyślę zaproszenia, do niektórych już wysłałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiana .. ale jakby na gorsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz to powiedzieć administratorowi, każdemu jest teraz ciężko ogarnąć nowe opcje

Edytowane przez eldorado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda czasu na takie rzeczy;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Ostatnio mam problemy z silnikiem, całą sytuacje opisałem w tym poście:

Pytanie moje brzmi: czy ktoś mógłby mi pomóc w ogarnięciu tematu z VAGiem i sprawdzeniu silnika? Nie zostanę dłużny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na serio ta grupa juz umarla smiercia tragiczna? Nikt nie moze pomoc koledze ogarnac problem z autem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawie, ja np. zaglądam tu raz na 3-4 dni, częsciej to tylko opiekun chyba;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mogę pomoc to nie piszę tego :) 

Jedyne co mogę poradzić to tyle że są w mieście w 2 miejscach interfejsy obd, które można podłączyć za przysłowiową 5 i zobaczyć błędy, nie wiem gdzie dokładnie są ale wiem że są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taki jest np. na "paliwko" stacji ul składowa, tylko hgw jak z niego skorzystać;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden taki interfajs obd był na stacji gazowej na Wiewiórczej, czy jest nadal nie wiem.

Zna ktoś dobrego i sprawdzonego fachowca który odnowi drewniane elementy w aucie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję na już dobrego elektryka samochodowego.Muszę odłączyć/obejść immobilajzer. Coś ktoś wie, podpowie ?

Pacjent to Golf 4 1.9 sdi.

Edytowane przez kamyk73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odłączyć się nie da, wyłączyć da. Zapraszam do Gródka, 3 minuty i zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marcin za info, będę pamiętał.

Troszkę się pozmieniało, gdzie i do kogo, zaprowadzić auto do naprawy układu paliwowego ?

Parę dni temu nie dałem rady odpalić auta pod Auchanem, kręciło, ale nie załapywało.Po 20 próbach i poruszaniu kluczykiem w stacyjce, auto udało się uruchomić. Przejechałem nim max 1 km i zgasło na dobre. Po podłączeniu pod kompa pokazało błąd immo ( błąd 17978 moduł sterujący silnika zablokowany ) i jeszcze 2 błędy ( nie mam w tej chwili wydruku z kompa, wieczorem napiszę dokładnie, pamiętam że było coś nie tak z kątem wtrysku). Po skasowaniu błędów auto odpaliło i przejechało następne 3 km i znowu zgasło. Po zaciągnięciu golfa do elektryka, znowu zostaje podpięte po kompa, skasowane błędy i auto zaczęło odpalać z plaka. Pracowało do osiągnięcia temperatury i gasło. Od dzisiaj nie da się uruchomić w ogóle. Podejrzenie padło na pompę paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pompa tania ok 100 ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, chyba chodziło o pompę wtryskową ;/ , a nie paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności