Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Taniej jak u nas.

 

No nie wiem, pol roku temu bylem w Wilnie, wpadlismy ze znajomymi do baru i za burgera trzeba bylo zaplacic 6 euro O.o

 

Ps: mi pasuje w ten weekend spocik :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat stolica więc x2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek z kanapkami zbijałem, ale żarcie mozesz mieć normalnie swoje,rozkładasz się na leżaczku i jesz tak samo jak kanapkę z baru. Są tam chyba dwa bary, cenowo drogo bo wiadomo(hambs chyba 5€).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się może ktoś z naszego Podlasia w weekend na zimowy tor Śniardwy? Więcej informacji jest na fb. :)

 

Edit. Odwołali.

Edytowane przez Quattroporte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

może to nie w tym dziale ale zapytam.Potrzebuję wgrać polskie menu do passata b7 2011r .Ktoś wie gdzie mogę to zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety nikt nie może mi pomóc bo mam radio bez nawigacji , trzeba kupić RNS 510 a ja mam RCD 510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz na płytę cd ? to jak kiedyś z netu ściągałem sam ale to były czasy że torentów było od groma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli masz na płytę cd ? to jak kiedyś z netu ściągałem sam ale to były czasy że torentów było od groma.

 

 

Rozejrzę się za RNS 510 lub coś podobnego z nawigacją i DVD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę aby wylać swoje gorzkie żale... dzisiaj jakiś kretyn z a6ki po zapaleniu zielonego na skrzyżowaniu Ciołkowskiego i Nowowarszawskiej dał po garach przejechał skrzyżowanie i ostro zahamował ja też po heblach ledwie wyhamowałem aby mu w tył nie wjechać ale kobitka za mną już nie wyhamowała :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie blachy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piszę aby wylać swoje gorzkie żale... dzisiaj jakiś kretyn z a6ki po zapaleniu zielonego na skrzyżowaniu Ciołkowskiego i Nowowarszawskiej dał po garach przejechał skrzyżowanie i ostro zahamował ja też po heblach ledwie wyhamowałem aby mu w tył nie wjechać ale kobitka za mną już nie wyhamowała :/

 

No ale jej wina powinna być uznana... więc może tak źle nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie blachy ?

 

Blachy tego audika? BI 1835S chyba jakos tak.

Teraz szukam belki tylnego zderzaka, na szczescie uderzenie nie bylo az tak mocne aby zderzak pekl ale wystarczajace aby go troche powykrzywiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh skąd ja to znam :) w grudniu gościu mi zaparkował na zderzaku niby nic nie było widać jedynie rysy, ale jak dokładnie się obejrzało zderzak to było widać minimalne załamanie krawędzi i poszarpanie osłony dyfuzora :) no więc oświadczonko :) ja do ubezpieczyciela sprawcy i niby było by fajnie bo przyjechał "rzeczoznawca" wykonał wycenę na naprawę rzędu 1,5k :) odstawiłem auto do ASO i koszt naprawy wyniósł 12k :) bo ASO nie szuka zderzaka na litwie po 500PLN tylko bierze dobry po 4k podobnie z osłoną dyfuzora :) plus auto zastępcze na ponad 1,5 tygodnia :)

 

 

AA dodam że nie w Passacie tylko a BMW była szkoda ale zasada jest ta sama,

 

W passacie też kiedyś miałem szkodę - gość mi zarysował wierzchnią warstwę lakieru oddałem to ASO VW i lakierowanie drzwi kosztowało 3,5k więc lepiej to załatwić bezgotówkowo będzie lepiej i wygodniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W aso 1 roboczogodzina to 220 zł, więc i wymiana żarówki raz widziałem fakturę 400 zł bo trwała 1,5 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz to robić z czyjegoś OC lub swego AC to i tak najlepsza opcja potem nikt nie zarzuci ci że zrobione w stodole i na zamiennikach bo sory ale ASO robi zgodnie ze swoimi procedurami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Spot spontan dziś po południu ? pogoda przyzwoita :) ktoś coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem ja się pisze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki a gdzie naprawiacie swoje auta ? bo mi się nazbierało trochę napraw a nie mam czasu tego zrobić a jeździć trzeba trochę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności