Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dalej z miłą chęcią ale muszę wpierw auto od mechanika skrzyni odzyskać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I nici z diag-spota?

gdzie opony kupujecie w białym gdzieś czy z neta ?

 

Ja chyba z neta będę brał... no chyba, że ktoś podpowie adres gdzie ceny mają dobre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie kupujcie w motomar lub oponylux bo będziecie mieli problemy - ja kupiłem opony wiosną a dokładnie 1 kwietnia i właściwe opony zgodne z zamówieniem dostałem około 20 maja po kilkudziesięciu mailach i rozmowach telefonicznych oraz kilku pismach oficjalnych

Firma cwaniaki - sprzedają towar którego nie mają i to nie jest złe bo 99% firm wysyłkowych tak robi aby nie tracić na kosztach magazynowych ale oni nie biorą odpowiedzialności za swoją ofertę - kupiłem opony w piątek wieczorem oni nie pracowali w weekend a w sobote rano ceny się zmieniły drastycznie - około 100 na jednej oponie więc zamiast poinformować odrazu to najpierw ściemniali że wysyłają, jak już opony doszły to się okazało że zamiast moich dostałem opony o zmniejszonych indeksach - mniejszy indeks nośności oraz prędkości - na obu oponach nośność zmniejszona o około 700kg :) a czemu - bo były w podobnej cenie jak zamówiłem takie jak chciałem. Finalnie opony dostałem z innego sklepu - oklejone taśmami oponycom i troche ich to kosztowało bo jak już zaczynało się zbliżać do zgłoszenia sprawy do UOKiK to opony były droższe ponad 140 na sztuce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak drogie opony to oponeo polecam, a większość z nas tanie kupuje do 250 zł szt więc mała oszczędność i wtedy nawet Antoniuk Fabr. 47b dobry i masz gwarancje bo net to fikcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętny jestem na spota :) W piątek mam zlot cb-radiowy za katrynką w takim barze w lesie. Jak się miejscówka sprawdzi to tam możemy się zjechać, jest wiata, ognicho się rozpali, może być fajno. Mi potrzebny jest ktoś kumaty od komfortu. Wymieniłem zamek w drzwiach kierowcy i dalej mam bigos i musiałem go odłączyć bo po otwarciu z klucza zjeżdzają szyby wszystkie :D wiązke całą sprułem i przebadałem i nie mam pomysłu już gdzie szukać. Komfort wygląda jak nowy ale kto wie, może posadzony... w sumie nowy zamek mimo że kosztował 120zł też może być posadzony . . . :/

A tak apropo myjni, widziałem nowy filmik Felixa, i jest on tam na jakiejś myjni bezdotykowej, na której mają aktywną pianę która bardzo ładnie przykrywała auto. Też bym chciał z takiej myjni skorzytać, czerwone banery były i napis chyba eurowasch. Nie wiecie gdzie to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opony z oponeo. Po dwóch latach reklamowałem i reklamacja opon Nokian uznana, zwrot pełnej kwoty zakupu.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś ogarniajacy b5 elektryk ktoś coś wie a może sam by się podjal tematu zwarć. Smrod topiacego się plastiku brak oświetlenia na klimatroniku i wlaczniku swiatel a na zegarach jest ale za to bardzo słabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz Panie przycięty masą przewód szaro-niebieski idący do panelu... Ew. którejś kratki podświetlenia nawiewu. Deski nikt nie zrzucał? A może jara się pokrętło ściemniacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deski nieee tylko oslone pod fajerą. Możliwe że pokrętło, ale teraz wszystko wrócilo do normy poza smrodem tej spalenizny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób uzyskać rabaty w InterCarsie? Może ma ktoś jakieś zniżki, bo czasami robię tam zakupy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. na mechanika samochodowego działkę ale w autozawady jest znacznie taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,potrzebna pilna pomoc dla waszego brata Passata ;P mowa tu o B6 wczoraj normalnie w czasie jazdy mu odwalilo i awaryjne sam zaczął włączać. Przycisk odłączany nic nie daje bo dalej migają. Ale to coś z alarmem...jak się uda klemy odłączyć NA ZAMKNIETYM aucie z pilota to przestaje migac ale wtedy zamykam auto tylko przez przycisk w drzwiach. Nie znacie elektryka który na miejscu by choć spróbował zajrzeć na miejscu a nie umówił na styczeń?

...nawet nie zamykam samochodu i idę do donu to 10 min i duren miga

Edytowane przez hpnoti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skanowałeś błędy? Spróbuj z bezpiecznikiem od alarmu jeśli jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bezpieczniki 14 i 17 wywaliłem. 14 nie mogłem auta odpalić a 17 nic nie dało. A błędów po nocce odlaczonego akumulatora nie kasuje sam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kasuje. Awaryjne uruchamia nie tylko alarm, ogólnie to cała centralna elektryka do przejrzenia ( moduł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Już widocznie gruby temat się zapowiada. Ok vcds podłączony, błąd wlacznika awaryjnych co moment się pokazuje(wykminilem w czasie jazdy,że w odpowiednim momencie wcisnąć awaryjne i tak trzymać to nie migają w czasie jazdy,a kierunki działają poprawnie. Choć jak zamkne auto 10min max i nawet na wciśniętym przez zapałkę awaryjnym też migają ) więc w sumie odrazu na myśl idzie wymiana ww przycisku,ale wczoraj nawet go odlaczylem to też nagle dyskoteka ponownie się uruchamiala :/ i jeszcze błąd g412 czujnika(jakieś zbliżeniowe coś od klamek,które nigdy chyba nie działało,że się otwiera auto blisko kluczyka bezdotykowo). Więc szybsze w skrócie pytanie...Macie kogoś kto się na tym zna :P

Edytowane przez hpnoti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

195/65R15 KLEBER KRISALP HP3 95T XL (podobno wzmacniane lepsze na zime?)

 

195/65R15 PIRELLI CINTURATO WINTER

 

195/65R15 NOKIAN WR D4

 

Skłaniam się ku ostatniej pozycji... dobrze robię ? :sciana Ale też słyszałem opinie, że szybko się "zjeżdżają", tak jak goodyear... W sumie co forum, osoba, to opinia inna :D

 

 

Aaaa cinul, przypomnij się na spocie, że mam sprawe do Ciebie :D bo znając życie zapomne :P

Edytowane przez majkel1615

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jak chcesz dobre opony w niezłej cenie to celuj w NEXENY, osobiście sprawdzone. Dwa sezony zimowe przelatalem, przyczepność bardzo dobra. Ja teraz znów biorę na zimę tą firmę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
195/65R15 KLEBER KRISALP HP3 95T XL (podobno wzmacniane lepsze na zime?)

 

195/65R15 PIRELLI CINTURATO WINTER

 

195/65R15 NOKIAN WR D4

 

Skłaniam się ku ostatniej pozycji... dobrze robię ? :sciana Ale też słyszałem opinie, że szybko się "zjeżdżają", tak jak goodyear... W sumie co forum, osoba, to opinia inna :D

 

 

Aaaa cinul, przypomnij się na spocie, że mam sprawe do Ciebie :D bo znając życie zapomne :P

 

Ja w ubiegłym roku zakupiłem 4 kpl. opon nalewek 2x lato i 2x zima, o żadnych nie mogę powiedzieć złego słowa, a prędkości niemałe czasami wskakują na blacik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no na nalewaki to raczej się nie zdecyduje nigdy ;)

 

http://allegro.pl/4-x195-65r15-91t-ts-860-continental-zima-nowosc-i6518832036.html

 

A jednak chyba te conti zamówię... wszędzie zbierają dobre opinie...

 

A na oponeo jeszcze taniej :D

 

http://www.oponeo.pl/dane-opony/continental-wintercontact-ts-860-195-65-r15-91-t#117759374

Edytowane przez majkel1615

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności