Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam taka przykra sprawa. Miałem benzyne w butelkach i w jednej stal rozpuczalnik (1,5 litra) no i sie wlało wszystko razem. Mam pytanie czy to zaszkodzi te 1,5l rozpuczalnika jak bym zapelnil caly bak benzyna? Czy lepiej pozbyc sie tego z baku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam takich co niekiedy jeździli na rozpuszczalniku więc przy ilości 1,5ltr nic nie bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy to naszego regionu, więc udostępniam post Volkswagen Klub Podlasie:

Panie i Panowie akcja zorganizowana. Dziś w nocy z 21 na 22 czerwca w Korycinie został skradziony Passat B4 Kombi koloru bordowego o rejestracji BSK 54JM. Jeśli ktokolwiek by widział ten samochód proszę o kontakt z nami! Z góry dzięki za pomoc.

//Wiskus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polonez :) to ja wczoraj na Poleskiej rękę podnosiłem na powitanie :) za późno Cię poznałem...

 

ps. na rowerze się jeździ :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to Ty, jak staliście przed przejściem to akurat jechałem, i patrzyłem żeby nie zdjąć tej kobiety z wózkiem... Bo już było szybko i blisko :P A później był planowany spacerek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska pytanko. Czy ktoś jest w stanie sprawdzić lub sprawdził/wie z doświadczenia, czy do b5 pasuje zamek drzwi kierowcy z octavii? Wyglądają identycznie z tą różnicą, że do paska kosztuje 300 a do skody 160 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje Octavia, Golf, Bora i takie braty i siostry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobieta + Renault Laguna na Pogodnej =

 

20140703_104119.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marcinie za info. Nadchodzi szybkim krokiem czas na wymianę bo po mojej naprawie musiałem go w ogóle odłączyć :D

Łukasz zacne heble masz milordzie :) Podejrzewam że laguna się deko rozsypała ;]

 

Panowie jeszcze tak do informacji wszystkich z Podlasia i nie tylko.

Uprzejmie zawiadamiam i zapraszam w tą sobotę 05.07.2014r. na II zlot miłośników łączności krótkich i dalekich. "Podlaski zlot radiowy" odbędzie się tak jak w ubiegłym roku w Biesiadnej Stodole (Kolonia Bagnówka 17 - obok firmy Samasz).

Wstęp wolny, własne "koszyki", dostępny grill i ognisko. Impreza zaczyna się o godzinie 15. Do zobaczenia!

 

Zapomniałem dodać, że szczegółowe informacje znajdziecie na profilu facebookowym Cb Podlasie.

W razie pytań piszcie na fb albo wieczorową porą wołajcie na kanale 19 lub 28.

Edytowane przez MMichał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kobieta + Renault Laguna na Pogodnej =

 

= pocałowanie cię w d ..... :)

 

 

Uprzejmie zawiadamiam i zapraszam w tą sobotę 05.07.2014r. na II zlot miłośników łączności krótkich i dalekich. "Podlaski zlot radiowy" odbędzie się tak jak w ubiegłym roku w Biesiadnej Stodole (Kolonia Bagnówka 17 - obok firmy Samasz).

Wstęp wolny, własne "koszyki", dostępny grill i ognisko. Impreza zaczyna się o godzinie 15. Do zobaczenia!

 

Chętnie gdzieś bym wyskoczył ale 13.07 wyruszam na urlop i wszystkie dni mam do tego momentu zalatane. Szykuję kemping na wyjazd, uszczelnianie zapobiegawcze i inne bzdety. Nie ma szans abym znalazł chwilkę czasu. Szkoda ... skorzystam innym razem ale zapewne nie prędko bo sierpień/wrzesień moja rodzinka powiększa się o kolejnego szkodnika. Także wybaczcie, że ostatnio mało się udzielam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Marcinie za info. Nadchodzi szybkim krokiem czas na wymianę bo po mojej naprawie musiałem go w ogóle odłączyć :D

Łukasz zacne heble masz milordzie :) Podejrzewam że laguna się deko rozsypała ;]

 

 

podejrzewam, że dałoby się ożywić Twój, jeśli tylko nie połamałeś laminatu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja tylko poprawiłem zimne luty :D Widoczne były gołym okiem, ale coś się gdzieś musiało deko zrypać. Po złożeniu działał normalnie i byłem przeszczęśliwy. Odtrąbiłem więc sukces, zamknąłem furę i poszedłem do domu. Rano zachodzę, a tam szyby w dole i centralny co chwila klepie otwarcie. Zamknąłem go, postał z 10 sekund i znów się sam otworzył po czym szyby pięknie zjechały :) Gdzieś coś zwarło do masy, wiązka cała więc to zamek, ale co gdzie i jak to nie wiedaju. Postanowiłem, że wymienię bo nie jestem w stanie go samodzielnie naprawić niestety, a wydawało się to takie banalne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łukasz zacne heble masz milordzie Podejrzewam że laguna się deko rozsypała ;]

 

 

no troszeczkę się spłaszczyła przodem - wyglądała jak prawie jak Pontiac Knight Ridera :) powiem Ci, że aż mi tył podniosło - te dwie skośne rysy to ... brzegi atrapy, na środku widać nawet znaczek marki :) praktycznie wjechała pode mnie tą Renówką nawet nie hamując. Finalnie wyglądało to tak, że mój tył stał na masce Renówki ... chciałem zrobić fotkę, ale już się korek zrobił, więc z francuza musiałem zjechać :) najgorzej, że pogięty wydech i podwozie w miejscu zapasówki ...

Edytowane przez Lukas82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podrzuć zamek to się zrobi:)

Znaczy ja tylko poprawiłem zimne luty :D Widoczne były gołym okiem, ale coś się gdzieś musiało deko zrypać. Po złożeniu działał normalnie i byłem przeszczęśliwy. Odtrąbiłem więc sukces, zamknąłem furę i poszedłem do domu. Rano zachodzę, a tam szyby w dole i centralny co chwila klepie otwarcie. Zamknąłem go, postał z 10 sekund i znów się sam otworzył po czym szyby pięknie zjechały :) Gdzieś coś zwarło do masy, wiązka cała więc to zamek, ale co gdzie i jak to nie wiedaju. Postanowiłem, że wymienię bo nie jestem w stanie go samodzielnie naprawić niestety, a wydawało się to takie banalne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany. Poszukuje B5 FL AVF/B5 AFN do 13tys jakby ktoś sprzedawał lub zna kogoś kto ma w godnym stanie do sprzedania pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już AVB to nie urządza aaaa?? :P Ojca mego, igiełka z nowym sprzęgłem:) Hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A już AVB to nie urządza aaaa?? :P Ojca mego, igiełka z nowym sprzęgłem:) Hehe.

 

A wiele ceni? Chętnie bym przygranął W203 2.2CDI ale za te pieniądze to nic ciekawego nie znajdę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinie, jak będę miał trochę więcej czasu, będzie luźniej w robocie to bym chętnie podjechał, bo niestety ale zamek mogę podrzucić tylko razem z autem i tylko na chwilkę bo codziennie mi potrzebne. Zgadamy się na PW na któreś popołudnie/wieczór. Zamek wyciągam w 15 minut, a raczej wyciągałem dopóki mi śrubka trzymająca bębenek nie obleciała. Załatwię jakieś wykrętaki albo coś i poradzimy. Dzięki za chęć pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marcinie, jak będę miał trochę więcej czasu, będzie luźniej w robocie to bym chętnie podjechał, bo niestety ale zamek mogę podrzucić tylko razem z autem i tylko na chwilkę bo codziennie mi potrzebne. Zgadamy się na PW na któreś popołudnie/wieczór. Zamek wyciągam w 15 minut, a raczej wyciągałem dopóki mi śrubka trzymająca bębenek nie obleciała. Załatwię jakieś wykrętaki albo coś i poradzimy. Dzięki za chęć pomocy :)

 

WPadniesz w weekend lub coś i się zrobi.

 

Kojot, jak będziesz zainteresowany tak na prawdę to pisz pw:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności