Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Panom za tak fajne rozpoczęcie sezonu, moim Paniom też się podobało i już mnie (ta starsza;-)) dopytywała kiedy kolejne spotkanie przy ognisku i tak zacnym gronie.

Tak dalej Panowie:kciuki

PS. Mam nadzieję Marcin, że to nic poważnego:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że było watro ci co nie przybyli niech żałują, szkoda tylko że jeden vag uziemiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to ze wszystkim się podobało, ja tez jestem zadowolony.

 

A jeżeli chodzi o następny, to z Cinulem mieliśmy pomysł żeby zorganizować spot międzyregionalny, tyle że aby to zrobić potrzebna była by pomoc innych osób no i nie ukrywam wyłożyć trochę kasy.

 

Jeżeli chodzi o spoty wewnętrzne to potrzebne są propozycje miejscówek i ciekawych miejsc, a w temacie do tego przeznaczonym nie ma nic, żadnych propozycji.

Pomysł może każdy rzucić i jak się spodoba to raz w miesiącu można robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za mile spędzony dzień :) Impreza przednia. Do następnego spotkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, cicho, kameralnie. Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cinulowóz odpalony, wszystko działa gra i buczy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lata, furczy i klekocze :) Dzięki polonez15 !!! Gdybyśmy wiedzieli to co wiemy teraz - wracałbym do domu na własnych kołach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic poważnego. No to super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też już w domu jestem.

 

wielkie podziękowania dla Cinula i Sahena za chęć organizacji, oraz całej reszcie obecnych za doborowe towarzystwo.

 

ps. dyplom już wisi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cinul co było nie tak? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy wraz z Miszczem Panie i Panowie za wczorajsze popołudnie spędzone bardzo miło. Na pewno się zjawię na następnym. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cinul co było nie tak? :)

 

 

Trochę mechaniki, trochę elektroniki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drodzy koledzy gdzie jechać w białym na stacje diagnostyczną ?? bo coś stuka i nie jestem pewnie co. :) ile mniej więcej płaci się za ustawienie świateł? i diagnostykę auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak stuka to pewnie wahacz - taka już bolączka B5 :) Wszystko zrobisz na każdej stacji diagnostycznej - myślę w granicach 50 zł. A stacji szukaj najbliżej miejsca zamieszkania. Zejdź z diagnostą do kanału jak na szarpaki wjedziesz i pozaglądaj - niech ci pokaże co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A światła to ja se sam ustawiam, bo jak niektórzy diagności ustawią to pożal się Boże... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Kupiłem okazyjnie, przynajmniej tak mi się wydaje, B6 kombi z 2006 r za ok 10 tys. zł. Tiptronic lekko szarpie, dlatego Szwed chciał się go pozbyć, a ja bardzo chętnie go przytuliłem. Czy jest w Białymstoku ktoś , kto zna się na tych skrzyniach, jakiś warsztat godny polecenia, chcę ją sprawdzić dokładnie i zrobić, tak żeby śmigała jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tedeiku 2.0 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tedeiku 2.0 ?

 

Nie, FSI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecają niby w Jurowcach warsztacik, ale czy akurat na tiptronicu się znają pojęcia nie mam. Trzeba by przedzwonić i pogadać. Wiem, że jakieś 3 lata temu kolega miał problem z automatem i jeździł po warsztatach bez tołku i płacił potężne pieniądze, a usterka jak była tak była. Miał wtedy a6 z jakąś większą benzyną, chyba 2,8. Nie wiem jaka to skrzynia była, na pewno automat i właśnie w Jurowcach ogarnęli temat. Herezje z autem zaczęły się po wymianie oleju w skrzyni. Wysyłana była w Polskę 3 razy i wyjmowana z auta, za każdym razem wracała z notatką, że jest sprawna i nie ma co w niej naprawiać, a auto nie jedzie. 4 bieg zapięty na sztywno w trybie awaryjnym i kropka. Okazało się, że przy wymianie oleju trzeba z poziomu komputera (laptopa) uruchomić procedurę napełniania skrzyni olejem. Po 3 miesiącach w warsztacie auto zaczęło jeździć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś w Mławie naprawiał skrzynie, tylko kolejki byly do niego spore. Kilka lat temu oczekiwanie na wiizyte ok 2-3tyg. Jak auto jeżdżące, zajeżdżasz z rana na fajrant masz auto gotowe chyba, że usterka nie do naprawienia ale jak auto jeździ to raczej do zrobienia. Nie wiem jak teraz ale kiedyś brał 1000zł plus części (cena przy wyjęciu i rozebraniu skrzyni na czynniki pierwsze). Robiłem u niego BMW 525ia z 92r. , skrzynia wcześniej szarpała, zajechałem na trybie awaryjnym do niego, po wyzycie temat się nie powrócił. Do kolesia przywozili auta z wa-wy na lawetach na naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności