Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja się pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w błotniki. Migacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to z nas dorabia sobie na taksówce srebrny 3BG?:) Mijałem niedawno na Sienkiewicza na chodniku stał:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto to z nas dorabia sobie na taksówce srebrny 3BG? Mijałem niedawno na Sienkiewicza na chodniku stał

A nie Zima Senior przypadkiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On chyba ma 3B a tu jakiś młodzieniec siedział:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On chyba ma 3B a tu jakiś młodzieniec siedział

To moze ktos nowy sie pojawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też raz widziałem srebrne 3BG na taryfie z wlapą i też był to chłopak około 27-30 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na akacjowej widziany róża Potitane długimi ale chyba nie zauważył. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Mam pytanie skierowane w dużej mierze do Sokółczan ale nie tylko. Czy ktoś słyszał coś o firmie Jato - Joanna Tomaszewska, znajdującej się w Sokółce? Niby jest to firma sprzedająca części do tuningu optycznego aut. Mają zarejestrowaną działalność ale ani strony www ani konta na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Bobrownikach jechał do BY szary B4 Variat na BIA z wlepą w lewym dolnym rogu szyby i wlepą Vag Podlasie, zagadałem z kierownikiem, starszy pan, kupił od kogoś z nas czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś w Bobrownikach jechał do BY szary B4 Variat na BIA z wlepą w lewym dolnym rogu szyby i wlepą Vag Podlasie, zagadałem z kierownikiem, starszy pan, kupił od kogoś z nas czy jak?

 

Byłe auto Kamyka, nie raz je widziałem jak po białym gania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polonez, o tym aucie mówiłeś ? Jeśli tak, to Kojot ma rację, to mój były passacik :).

cd96989de2dcfc5fm.jpg

Dawid, jesteś lepszy, bo ja go już po sprzedaży nie widziałem.

Edytowane przez kamyk73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ale w stanie o wiele gorszym niż jak był u Ciebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 grudnia minie rok jak go sprzedałem. Na początku strasznie żałowałem tej decyzji, ale w sumie już mi pomału przechodzi. W Passacie było porobione prawie wszystko : 4 amorki, końcówki, tarcze, klocki, szczęki, cylinderki, rozrząd, nowe kompletne sprzęgło, więcej w tej chwili nie pamiętam. Dodatkowo miał założone nowe zimowe opony. Kosztowało mnie doprowadzenie auta do normalnego stanu technicznego spooro kasy i nerwów. Blacharkę w sumie też miał nie najgorszą, jedynie tapicerka była baardzo brudna, ale bez przetarć ). Nie pomogło kompleksowe mycie i czyszczenie, było troszkę lepiej, ale efekt był słaby. Do zrobienia była tylko klima i nagrzewnica. Szkoda, że gościu o niego nie dba, przynajmniej tak jak ja 015.gif.

Edytowane przez kamyk73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tanio i szybko wyprostować felgę stalową w naszej okolicy ? Wiem, że w Księżynie można, ktoś robił gdzieś indziej i jaki jest orientacyjny koszt prostowania ? Dodam, że wygięta jest niewiele ale wyważyć już się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomkiewicz, ul. Tysiąclecia PP. Najtaniej może nie jest ale dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tej wygiętej feldze 2 sezony zimowe przelatałem - siedziała z tyłu. No ale w końcu przydałoby się zrobić. Chyba, że mi odejdzie ochota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, ale w stanie o wiele gorszym niż jak był u Ciebie...

 

Potwierdzam, ostatnio jakies dwa tyg temu widziałem go na Warszawskiej. Nieciekawie wygląda, bo gość zrobił sobie z niego ropowoza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj na akacjowej widziany róża Potitane długimi ale chyba nie zauważył. Pozdro

 

ja mieszkam na Cedrowej i latam Akacjową minimum 10 razy dziennie hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności